Kontakty

Adresa kuželny
Ulice: Práce 1111/21
Město: Děčín
PSČ: 405 02
Kraj: Ústecký

Předseda
Jméno a příjmení: Tomáš Novák
Telefon: 732 976 250
Mail: viltomik@seznam.cz

Kontakt tým "A"
Jméno a příjmení: Pavel Piskoř
Telefon: 724 286 307
Mail: pissino@atlas.cz


Kontakt tým "B"
Jméno a příjmení: Jana Sobotková
Telefon: 724 102 585
Mail: jani.sobotkova@seznam.cz

Kontakt tým "C"
Jméno a příjmení: Marie Čiháková
Telefon: 604 366 163
Mail: alefinka@seznam.cz


Utkání 2017-2018

Výsledky 1. kola:

KK Hvězda Trnovany B - TJ Kovostroj Děčín 6:2 2640-2578 (8,5:3,5) 16.09.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - SKK Bohušovice B 2:6 2435-2509 (6:6) 16.09.
SK Plaston Šluknov - TJ KK Louny 3:5 2436-2487 (7,5:4,5) 16.09.
Sokol Spořice - SK Skalice u Č. Lípy 3:5 2353-2366 (5:7) 16.09.
TJ Doksy - TJ Sokol Blíževedly 7:1 2527-2412 (8:4) 16.09.
SK Děčín - TJ Jiskra Nový Bor 3:5 2550-2571 (6,5:5,5) 16.09.


Naše utkání v 1. kole

NAVRÁTIL Bohumil 477 1,5:0,5 425 JABLONICKÝ Pavel
KUBITA P. (*40 KOBLIH O.) 378 0:2 423 VESELÝ Petr
DOLEJŠÍ Martin 441 2:0 417 PISKOŘ Pavel
KUBITA Vratislav 411 1:1 416 MRÁZEK Tomáš
FABIAN Petr 463 2:0 447 BÍROVKA Ladislav
KANDL Zdeněk 470 2:0 450 NOVÁK Tomáš




Výsledky 2. kola:

TJ Jiskra Nový Bor - KK Hvězda Trnovany B 2:6 2503-2510 (7:5) 23.09.
TJ Sokol Blíževedly - SK Děčín 6:2 2563-2445 (8:4) 22.09.
SK Skalice u Č. Lípy - TJ Doksy 7:1 2626-2566 (8:4) 23.09.
TJ KK Louny - Sokol Spořice 3:5 2554-2568 (6:6) 23.09.
SKK Bohušovice B - SK Plaston Šluknov 6:2 2494-2485 (7:5) 22.09.
TJ Kovostroj Děčín - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 1:7 2364-2417 (6:6) 23.09.


Naše utkání ve 2. kole

JABLONICKÝ Pavel 398 1:1 408 VOKATÝ Zdeněk
PISKOŘ Pavel 432 2:0 391 PACHL Jiří
VESELÝ Petr 352 1:1 363 TŮMA Jiří
STANĚK Petr 411 1:1 429 HONS Filip
MRÁZEK Tomáš 392 1:1 395 VLK Václav
NOVÁK Tomáš 379 0:2 431 PASTYŘÍK Miroslav


Výsledky 3. kola:

KK Hvězda Trnovany B - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 6:2 2616-2561 (6:6) 30.09.
SK Plaston Šluknov - TJ Kovostroj Děčín 1:7 2451-2557 (5:7) 30.09.
Sokol Spořice - SKK Bohušovice B 4:42265-2264 (6,5:5,5) 30.09.
TJ Doksy - TJ KK Louny 7:1 2471-2322 (9,5:2,5) 30.09.
SK Děčín - SK Skalice u Č. Lípy 8:0 2588-2471 (10:2) 29.09.
TJ Jiskra Nový Bor - TJ Sokol Blíževedly 6:2 2446-2180 (10:2) 30.09.


Naše utkání ve 3. kole

KOLDAN Jan 400 1:1 429 STANĚK Petr
JONÁŠOVÁ Jitka 416 1:1 426 JABLONICKÝ Pavel
MARUŠÁKOVÁ Eliška 403 0:2 419 MRÁZEK Tomáš
TOMÍK František 370 0:2 433 PISKOŘ Pavel
JONÁŠ Zdeněk 415 1:1 435 NOVÁK Tomáš
MARUŠÁK Radek 447 2:0
415 BÍROVKA Ladislav


Výsledky 4. kola:

TJ Sokol Blíževedly - KK Hvězda Trnovany B 2,5:5,5 2532-2539 (4:8) 13.10.
SK Skalice u Č. Lípy - TJ Jiskra Nový Bor 3:5 2684-2735 (6:6) 14.10.
TJ KK Louny - SK Děčín 6,5:1,5 2701-2519 (7:5) 14.10.
SKK Bohušovice B - TJ Doksy 5:3 2492-2479 (6:6) 13.10.
TJ Kovostroj Děčín - Sokol Spořice 2:6 2429-2444 (7:5) 14.10.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - SK Plaston Šluknov 7:1 2663-2474 (10:2) 14.10.



Naše utkání ve 4. kole

STANĚK Petr 390 1:1 420 SCHMIEDL Horst
JABLONICKÝ Pavel 403 1:1 407 WETZLER Jiří
NOVÁK Tomáš 398 1:1 407 POLCAR Milan
BÍROVKA Ladislav 416 2:0 369 KORDULÍK Václav
MRÁZEK Tomáš 411 2:0 395 KUTĚRA Štefan
VESELÝ Petr 411 0:2 446 LUKŠÍK Oldřich, st.




Výsledky 5. kola:

KK Hvězda Trnovany B - SK Plaston Šluknov 7:1 2629-2406 (8:4) 21.10.
Sokol Spořice - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 6:2 2426-2295 (8:4) 21.10.
TJ Doksy - TJ Kovostroj Děčín 3:5 2488-2557 (5:7) 21.10.
SK Děčín - SKK Bohušovice B 4:4 2565-2513 (6:6) 20.10.
TJ Jiskra Nový Bor - TJ KK Louny 7:1 2516-2386 (7:5) 21.10.
TJ Sokol Blíževedly - SK Skalice u Č. Lípy 5:3 2474-2438 (7:5) 20.10.


Naše utkání v 5. kole

KURIC Jiří 455 1:1 421 MRÁZEK Tomáš
KUCEJ Jiří 386 0:2 438 BÍROVKA Ladislav
VACKOVÁ Jaroslava 424 2:0 403 JABLONICKÝ Pavel
PÁDIVÝ Jiří 428 1:1 426 PISKOŘ Pavel
PALUSKA Václav 376 0:2 434 VESELÝ Petr
KLÍMA Jiří, st. 419 1:1 435 NOVÁK Tomáš



Výsledky 6. kola:

SK Skalice u Č. Lípy - KK Hvězda Trnovany B 7:1 2587-2545 (8,5:3,5) 28.10.
TJ KK Louny - TJ Sokol Blíževedly 7:1 2700-2482 (9,5:2,5) 28.10.
SKK Bohušovice B - TJ Jiskra Nový Bor 4:4 2553-2551 (5:7) 27.10.
TJ Kovostroj Děčín - SK Děčín 2:6 2368-2380 (4:8) 28.10.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Doksy 6:2 2569-2450 (8:4) 28.10.
SK Plaston Šluknov - Sokol Spořice 6:2 2523-2500 (5:7) 28.10.


Naše utkání v 6. kole

PISKOŘ Pavel 383 0:2 414 KRAMER Petr
VESELÝ Petr
390 0:2 427 PLÍŠEK Miloslav
STANĚK Petr 400 1:1 383 ČUBR Pavel
MRÁZEK Tomáš 396 1,5:0,5 349 NOVOTNÝ Ivan
BÍROVKA Ladislav 390 0,5:1,5 391 BENEŠ Vladimír
NOVÁK Tomáš 409 1:1 416 MACH Radek


Výsledky 7. kola:

KK Hvězda Trnovany B - Sokol Spořice 8:0 2646-2420 (9:3) 04.11.
TJ Doksy - SK Plaston Šluknov 3:5 2422-2508 (5:7) 04.11.
SK Děčín - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 6:2 2647-2575 (8:4) 03.11.
TJ Jiskra Nový Bor - TJ Kovostroj Děčín 7:1 2562-2458 (8:4) 04.11.
TJ Sokol Blíževedly - SKK Bohušovice B 3:5 2529-2546 (4,5:7,5) 03.11.
SK Skalice u Č. Lípy - TJ KK Louny 6:2 2756-2589 (10:2) 04.11.


Naše utkání v 7. kole

KOHLÍČEK Petr434 1:1 426 NOVÁK Tomáš
GAJDUŠEK Michal
4332:0385 JABLONICKÝ Pavel
DUNKOVÁ Alena 430 2:0 375 STANĚK P. (*37 VESELÝ P.)
KOHLÍČKOVÁ Lenka 399 0:2 446 PISKOŘ Pavel
KOUT Petr423 2:0 387 MRÁZEK Tomáš
KORTAN Martin 443 1:1 439 BÍROVKA Ladislav


Výsledky 8. kola:

TJ KK Louny - KK Hvězda Trnovany B 8:0 2747-2572 (9:3) 11.11.
SKK Bohušovice B - SK Skalice u Č. Lípy 7:1 2605-2345 (10,5:1,5) 10.11.
TJ Kovostroj Děčín - TJ Sokol Blíževedly 7:1 2462-2405 (9:3) 11.11.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Jiskra Nový Bor 3:5 2637-2686 (5:7) 11.11.
SK Plaston Šluknov - SK Děčín 2:6 2429-2469 (4:8) 11.11.
Sokol Spořice - TJ Doksy 4:4 2419-2388 (6:6) 11.11.


Naše utkání v 8. kole

NOVÁK Tomáš 449 2:0 433 VESELÝ Alois
JABLONICKÝ Pave
l 430 1:1 419 ČERMÁKOVÁ Veronika
VESELÝ P. (*51 STANĚK P.) 354 0:2 424 GUTH Petr
BÍROVKA Ladislav
405 2:0 367 MATĚJKA Josef
SLAVÍK Roman
409 2:0 372 MERKL Miloš
MRÁZEK Tomáš
415 2:0 390 HÁJEK Pavel


Výsledky 9. kola:

KK Hvězda Trnovany B - TJ Doksy 6:2 2637-2521 (8:4) 18.11.
SK Děčín - Sokol Spořice 7:1 2487-2426 (8:4) 18.11.
TJ Jiskra Nový Bor - SK Plaston Šluknov 7:1 2459-2390 (10:2) 18.11.
TJ Sokol Blíževedly - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 3:5 2408-2437 (6:6) 17.11.
SK Skalice u Č. Lípy - TJ Kovostroj Děčín 7:1 2729-2503 (10:2) 18.11.
TJ KK Louny - SKK Bohušovice B 6:2 2637-2592 (8:4) 18.11.



Naše utkání v 9. kole

JAVOREK Ladislav, ml. 445 2:0 413 NOVÁK Tomáš
HRNČÍŘ Libor 459 2:0 429 MRÁZEK Tomáš
PISKÁČEK Jiří 444 1:1 433 PISKOŘ Pavel
ŠÁCHA Jiří 429 1:1 438 JABLONICKÝ Pavel
HÄRING Robert 482 2:0 390 VESELÝ Petr
VLASÁK Oldřich 470 2:0 400 BÍROVKA Ladislav


Výsledky 10. kola:

SK Děčín - KK Hvězda Trnovany B 3:5 2488-2493 (6:6) 24.11.
TJ Jiskra Nový Bor - TJ Doksy 7:1 2622-2349 (9:3) 25.11.
TJ Sokol Blíževedly - Sokol Spořice 8:0 2534-2385 (8,5:3,5) 24.11.
SK Skalice u Č. Lípy - SK Plaston Šluknov 7:1 2752-2497 (11:1) 25.11.
TJ KK Louny - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 8:0 2814-2610 (9,5:2,5) 25.11.
SKK Bohušovice B - TJ Kovostroj Děčín 0:8 2444-2554 (4:8) 24.11.



Naše utkání v 10. kole

PERNÍČEK Martin 406 1:1 434 NOVÁK Tomáš
KOLÁČEK Ladislav 409 1:1 411 JABLONICKÝ Pavel
CHRPA Vladimír 389 0:2 431 STANĚK Petr
HOUDKOVÁ Anna 405 0:2 434 VESELÝ Petr
CHVOJKA Jaroslav 427 1:1 430 BÍROVKA Ladislav
ŠÍPEK Radek 408 1:1 414 MRÁZEK Tomáš


Výsledky 11. kola:

SKK Bohušovice B - KK Hvězda Trnovany B 3:5 2482-2514 (4:8) 01.12.
TJ Kovostroj Děčín - TJ KK Louny 2:6 2483-2517 (5,5:6,5) 02.12.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - SK Skalice u Č. Lípy 2:6 2549-2570 (6:6) 02.12.
SK Plaston Šluknov - TJ Sokol Blíževedly 4:4 2467-2461 (6:6) 02.12.
Sokol Spořice - TJ Jiskra Nový Bor 6:2 2427-2357 (7:5) 02.12.
TJ Doksy - SK Děčín 7:1 2582-2511 (6:6) 02.12.



Naše utkání v 11. kole

NOVÁK Tomáš 412 1:1 414 HOFMANN Rudolf
VESELÝ Petr 411 0:2 436 LOJDA Patrik
JABLONICKÝ Pavel 410 1:1 421 ROLLOVÁ Jitka
STANĚK Petr 419 1:1 420 JUNG Radek
MRÁZEK Tomáš 418 1,5:0,5 416 PFEIFER František
BÍROVKA Ladislav 413 1:1 410 CHOVANEC Miloš


Výsledky 12. kola:

KK Hvězda Trnovany B - SK Děčín 6:2 2704-2505 (8:4) 13.01.
TJ Doksy - TJ Jiskra Nový Bor 6:2 2521-2396 (8:4) 13.01.
Sokol Spořice - TJ Sokol Blíževedly 5:3 2415-2331 (5,5:6,5) 13.01.
SK Plaston Šluknov - SK Skalice u Č. Lípy 5:3 2548-2512 (8:4) 13.01.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ KK Louny 5:3 2529-2498 (5:7) 13.01.
TJ Kovostroj Děčín - SKK Bohušovice B 1:7 2444-2547 (3,5:8,5) 13.01.


Naše utkání v 12. kole

STANĚK Petr 394 1:1 398 PERNÍČEK Martin
EXNEROVÁ Adéla 411 1:1 394 CHRPA Vladimír
JABLONICKÝ Pavel 410 0,5:1,5 418 KOLÁČEK Ladislav
NOVÁK Tomáš 417 1:1 427 CHVOJKA Jaroslav
MRÁZEK Tomáš 407 0:2 470 ŠÍPEK Radek
BÍROVKA Ladislav 405 0:2 440 HOUDKOVÁ Anna


Výsledky 13. kola:

TJ Kovostroj Děčín - KK Hvězda Trnovany B 1:7 2510-2590 (3:9) 20.01.
SKK Bohušovice B - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 1:7 2418-2544 (4,5:7,5) 20.01.
TJ KK Louny - SK Plaston Šluknov 7:1 2705-2538 (8,5:3,5) 20.01.
SK Skalice u Č. Lípy - Sokol Spořice 6:2 2629-2555 (8:4) 20.01.
TJ Sokol Blíževedly - TJ Doksy 5:3 2451-2437 (8,5:3,5) 19.01.
TJ Jiskra Nový Bor - SK Děčín 4:4 2387-2437 (6,5:5,5) 20.01.


Naše utkání ve 13. kole

NOVÁK Tomáš 431 0:2 443 KANDL Radek
EXNEROVÁ Adéla 424 0:2 462 BERGERHOF Martin
BÍROVKA Ladislav 404 0:2 415 DOLEJŠÍ Martin
VESELÝ Petr 397 0:2 427 KUBITA Petr
JABLONICKÝ Pavel 435 1:1 439 KANDL Zdeněk
MRÁZEK Tomáš 419 2:0 404 KUBITA Vratislav


Výsledky 14. kola:

KK Hvězda Trnovany B - TJ Jiskra Nový Bor 7:1 2667-2559 (9:3) 03.02.
SK Děčín - TJ Sokol Blíževedly 6:2 2554-2430 (9:3) 02.02.
TJ Doksy - SK Skalice u Č. Lípy 5,5:2,5 2488-2413 (6:6) 03.02.
Sokol Spořice - TJ KK Louny 2,5:5,5 2447-2494 (3:9) 03.02.
SK Plaston Šluknov - SKK Bohušovice B 6:2 2545-2541 (7:5) 03.02.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Kovostroj Děčín 7:1 2626-2526 (6:6) 03.02.


Naše utkání ve 14. kole

PASTYŘÍK Miroslav 424 1:1 423 STANĚK Petr
ZEMAN Jan 430 1:1 418 JABLONICKÝ Pavel
TŮMA Jiří 446 1:1 425 EXNEROVÁ Adéla
PACHL Jiří 450 1:1 413 VESELÝ Petr
VLK Václav 486 2:0 431 NOVÁK Tomáš
HONS Filip 390 0:2 416 BÍROVKA Ladislav


Výsledky 15. kola:

TJ Bižuterie Jablonec n. N. - KK Hvězda Trnovany B 2:6 2564-2625 (4:8) 10.02.
TJ Kovostroj Děčín - SK Plaston Šluknov 7:1 2516-2490 (8:4) 10.02.
SKK Bohušovice B - Sokol Spořice 5:3 2429-2422 (6:6) 09.02.
TJ KK Louny - TJ Doksy 5:3 2618-2486 (9:3) 10.02.
SK Skalice u Č. Lípy - SK Děčín 7:1 2708-2593 (8:4) 10.02.
TJ Sokol Blíževedly - TJ Jiskra Nový Bor 1:7 2403-2506 (3:9) 09.02.


Naše utkání v 15. kole

NOVÁK Tomáš 432 1:1 430 JONÁŠOVÁ Jitka
PISKOŘ Pavel 425 2:0 415 TOMÍK František
SLAVÍK Roman 428 2:0 396 MARUŠÁKOVÁ Eliška
MRÁZEK Tomáš 416 1:1 402 SKLENÁŘ Jan
EXNEROVÁ Adéla 397 0:2 445 KOŘÁNEK Václav
STANĚK Petr 418 2:0 402 MARUŠÁK Radek


Výsledky 16. kola:

TJ Jiskra Nový Bor - SK Skalice u Č. Lípy 6:2 2464-2344 (8:4) 17.02.
SK Děčín - TJ KK Louny 2:6 2523-2557 (4,5:7,5) 16.02.
TJ Doksy - SKK Bohušovice B 5,5:2,5 2530-2405 (7:5) 17.02.
Sokol Spořice - TJ Kovostroj Děčín 3:5 2345-2427 (5:7) 17.02.
SK Plaston Šluknov - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 4:4 2546-2537 (5:7) 17.02.


Naše utkání v 16. kole

POLCAR Milan 394 1:1 386 JABLONICKÝ Pavel
MESTEK Milan (*47 POLCAR J.) 322 0:2 428 NOVÁK Tomáš
KUTĚRA Štefan 402 0:2 427 PISKOŘ Pavel
SCHMIEDL Horst 419 1:1 415 MRÁZEK Tomáš
KORDULÍK Václav 371 1:1 379 STANĚK Petr
LUKŠÍK Oldřich, st. 437 2:0 392 VESELÝ Petr




Výsledky 17. kola:

SK Plaston Šluknov - KK Hvězda Trnovany B 2:6 2528-2547 (4:8) 24.02.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - Sokol Spořice 6:2 2571-2429 (8:4) 24.02.
TJ Kovostroj Děčín - TJ Doksy 6:2 2565-2502 (7,5:4,5) 24.02.
SKK Bohušovice B - SK Děčín 7:1 2519-2460 (7:5) 23.02.
TJ KK Louny - TJ Jiskra Nový Bor 6:2 2682-2653 (7:5) 24.02.
SK Skalice u Č. Lípy - TJ Sokol Blíževedly 7:1 2659-2518 (8:4) 24.02.



Naše utkání v 17. kole

NOVÁK Tomáš 421 1:1 416 KLÍMA Jiří, st.
JABLONICKÝ Pavel 414 1,5:0,5 394 KUCEJ Jiří
MRÁZEK Tomáš 401 1:1 417 VACKOVÁ Jaroslava
EXNEROVÁ Adéla 401 0:2 428 PÁDIVÝ Jiří
STANĚK Petr 470* 2:0 401 PALUSKA Václav
BACHOR Miroslav 458 2:0 446 KURIC Jiří


*nový rekord kuželny v kategorii mužů na 100hs


Výsledky 18. kola:

KK Hvězda Trnovany B - SK Skalice u Č. Lípy 8:0 2581-2414 (11:1) 03.03.
TJ Sokol Blíževedly - TJ KK Louny 6:2 2580-2489 (9:3) 02.03.
TJ Jiskra Nový Bor - SKK Bohušovice B 6:2 2500-2406 (7,5:4,5) 03.03.
SK Děčín - TJ Kovostroj Děčín 5,5:2,5 2575-2520 (7:5) 02.03.
TJ Doksy - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 5:3 2495-2466 (6:6) 03.03.
Sokol Spořice - SK Plaston Šluknov 2:6 2347-2352 (5:7) 03.03.

Dohrávka 16.kola

KK Hvězda Trnovany B - TJ Sokol Blíževedly 8:0 2598-2370 (10:2) 28.02.


Naše utkání v 18. kole

KRAMER Petr 432 1:1 424 JABLONICKÝ Pavel
PLÍŠEK Miloslav 449 2:0 381 VESELÝ Petr
NOVOTNÝ Ivan 411 1:1 411 EXNEROVÁ Adéla
ČUBR Pavel 409 0:2 450 PISKOŘ Pavel
BENEŠ Vladimír 430 2:0 388 STANĚK Petr
MACH Radek 444 1:1
466 NOVÁK Tomáš



Výsledky 19. kola:

Sokol Spořice - KK Hvězda Trnovany B 5:3 2460-2442 (7:5) 10.03.
SK Plaston Šluknov - TJ Doksy 8:0 2577-2412 (9:3) 10.03.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - SK Děčín 6:2 2697-2608 (6:6) 10.03.
TJ Kovostroj Děčín - TJ Jiskra Nový Bor 1:7 2476-2576 (4,5:7,5) 10.03.
SKK Bohušovice B - TJ Sokol Blíževedly 7:1 2497-2405 (8:4) 09.03.
TJ KK Louny - SK Skalice u Č. Lípy 8:0 2689-2472 (10:2) 10.03.


Naše utkání v 19. kole

NOVÁK Tomáš 418 0:2 452 GAJDUŠEK Michal
EXNEROVÁ Adéla 423 1:1 435 KOHLÍČEK Petr
MRÁZEK Tomáš 428 1:1 441 KOHLÍČKOVÁ Lenka
VESELÝ Petr 394 0:2 450 DUNKOVÁ Alena
STANĚK P. (*87 HOUDEK J.) 365 0,5:1,5 408 ŠŤASTNÁ Simona
JABLONICKÝ Pavel 448 2:0 390 KORTAN Martin




Výsledky 20. kola:

KK Hvězda Trnovany B - TJ KK Louny 7:1 2682-2520 (9:3) 17.03.
SK Skalice u Č. Lípy - SKK Bohušovice B 7:1 2717-2631 (7:5) 17.03.
TJ Sokol Blíževedly - TJ Kovostroj Děčín 6,5:1,5 2535-2346 (9:3) 16.03.
TJ Jiskra Nový Bor - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 2:6 2356-2480 (3:9) 17.03.
SK Děčín - SK Plaston Šluknov 4:4 2472-2528 (5,5:6,5) 16.03.
TJ Doksy - Sokol Spořice 6:2 2535-2465 (8:4) 17.03.


Naše utkání ve 20. kole

PŘEUČIL Jiří 450 2:0 404 VESELÝ Petr
HOUŽVIČKA Radim 407 1:1 380 NOVÁK Tomáš
VÁCLAVÍK Vlastimil 415 1:1 419 JABLONICKÝ Pavel
GUTH Petr 426 2:0 349 EXNEROVÁ Adéla (*68 STANĚK)
MATĚJKA Josef 390 1:1 390 PISKOŘ Pavel
VESELÝ Alois 447 2:0 404 HRABĚ Antonín



Výsledky 21. kola:

TJ Doksy - KK Hvězda Trnovany B 2:6 2481-2520 (3:9) 07.04.
Sokol Spořice - SK Děčín 5:3 2377-2352 (7:5) 07.04.
SK Plaston Šluknov - TJ Jiskra Nový Bor 4:4 2546-2535 (6:6) 07.04.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Sokol Blíževedly 6:2 2612-2358 (8:4) 07.04.
TJ Kovostroj Děčín - SK Skalice u Č. Lípy 6:2 2543-2470 (7:5) 07.04.
SKK Bohušovice B - TJ KK Louny 5:3 2541-2497 (7:5) 06.04.

Předehrávka 22. kola

TJ Jiskra Nový Bor - Sokol Spořice 5:3 2469-2286 (9:3) 24.03.

Naše utkání ve 21
. kole

MRÁZEK Tomáš 435 2:0 400 JAVOREK Ladislav, ml.
SLAVÍK Roman 413 1:1 402 KEZER Eduard, ml.
JABLONICKÝ Pavel 408 1:1 424 PISKÁČEK Jiří
NOVÁK Tomáš 433 1:1 406 ŠÁCHA Jiří
STANĚK Petr 436 1:1 439 HÄRING Robert
BACHOR Miroslav 418 1:1 399 VLASÁK Oldřich


Výsledky 22. kola:

Sokol Spořice - KK Hvězda Trnovany B 5:3 2460-2442 (7:5) 10.03.
SK Plaston Šluknov - TJ Doksy 8:0 2577-2412 (9:3) 10.03.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - SK Děčín 6:2 2697-2608 (6:6) 10.03.
TJ Kovostroj Děčín - TJ Jiskra Nový Bor 1:7 2476-2576 (4,5:7,5) 10.03.
SKK Bohušovice B - TJ Sokol Blíževedly 7:1 2497-2405 (8:4) 09.03.
TJ KK Louny - SK Skalice u Č. Lípy 8:0 2689-2472 (10:2) 10.03.


Naše utkání ve 22. kole

LOJDA Patrik 504 2:0 403 MRÁZEK Tomáš
POP Petr 432 1:1 453 BÍROVKA Ladislav
HLAVÁČOVÁ Daniela 382 0:2 425 PISKOŘ Pavel
CHOVANEC Miloš (*51 SODOMKA) 399 1:1 407 EXNEROVÁ Adéla
PFEIFER František 448 1:1 426 NOVÁK Tomáš
ROLLOVÁ Jitka 453 1:1 453 JABLONICKÝ Pavel


Shrnutí sezony

Týmové statistiky

Celkem
10. TJ Kovostroj Děčín 22 8 0 14 73,5:102,5 (123,5:140,5) průměr 2505 16 bodů

Doma
12. Kovostroj 11 4 0 7 36,0:52,0 (65,0:67,0) 2469 8 bodů / Max. 2565 Min. 2364
Venku
4. Kovostroj 11 4 0 7 37,5:50,5 (58,5:73,5) 2508 8 bodů / Max. 2578 Min. 2346
Podzim
9. Kovostroj 11 4 0 7 38,0:50,0 (63,0:69,0) 2518 8 bodů / doma 1 0 4 venku 3 0 3
Jaro
9. Kovostroj 11 4 0 7 35,5:52,5 (60,5:71,5) 2483 8 bodů / doma 3 0 3 venku 1 0 4

Hráčské statistiky

Nejlepší hráč zápasu Tomáš Novák 9x
Čulda v zápase Petr Veselý 5x

Průměry

14. NOVÁK Tomáš Kovostroj 428,5 291,7 136,8 4,3 12 / 12 (466)
16. BÍROVKA Ladislav Kovostroj 427,1 295,9 131,2 6,6 9 / 12 (453)
18. PISKOŘ Pavel Kovostroj 426,0 292,4 133,7 5,1 10 / 12 (450)
35. JABLONICKÝ Pavel Kovostroj 417,1 286,5 130,6 6,6 12 / 12 (453)
42. MRÁZEK Tomáš Kovostroj 412,9 284,7 128,2 7,3 9 / 12 (435)
56. VESELÝ Petr Kovostroj 406,4 281,3 125,2 8,5 9 / 12 (434)
EXNEROVÁ Adéla Kovostroj 413,6 283,0 130,6 5,4 4 / 12 (425)
STANĚK Petr Kovostroj 411,2 288,5 122,7 6,7 6 / 12 (470)

Body

33.MRÁZEK TomášKovostroj 10,0/19(53%)21,0/38(55%)
41.NOVÁK TomášKovostroj 9,0/22(41%)18,0/44(41%)
46.PISKOŘ PavelKovostroj 7,5/12(63%)17,0/24(71%)
48.JABLONICKÝ PavelKovostroj 7,5/20(38%)18,5/40(46%)
51.BÍROVKA LadislavKovostroj 7,0/14(50%)12,5/28(45%)

Zajímavé odkazy
Trénink kuželek
Editace webu
Aktuality
 
  • 30. 3. 2019 Stanislav Šmíd ml. (VTŽ Chomutov) vytvořil nový rekord kuželny Kovostroj Děčín výkonem 484 (289+195, 0chyb; dráhy 142+98=240, 147+97=244). Velká gratulace!!!