Kontakty

Adresa kuželny
Ulice: Práce 1111/21
Město: Děčín
PSČ: 405 02
Kraj: Ústecký

Předseda
Jméno a příjmení: Tomáš Novák
Telefon: 732 976 250
Mail: viltomik@seznam.cz

Kontakt tým "A"
Jméno a příjmení: Pavel Piskoř
Telefon: 724 286 307
Mail: pissino@atlas.cz


Kontakt tým "B"
Jméno a příjmení: Jana Sobotková
Telefon: 724 102 585
Mail: jani.sobotkova@seznam.cz

Kontakt tým "C"
Jméno a příjmení: Marie Čiháková
Telefon: 604 366 163
Mail: alefinka@seznam.cz


Utkání 2017-2018

Výsledky 1. kola

ASK Lovosice B - KO Česká Kamenice B 2:4 1452-1511 (4:4) 16.09.
TJ Kovostroj Děčín C - TJ Teplice Letná D 5:1 1546-1327(7:1) 15.09.
Sokol Ústí n. L. C
- TJ Teplice Letná C 4:2 1493-1413 (5:3) 15.09.
TJ Union Děčín
- Sokol Roudnice n. L. 5:1 1603-1513 (5,5:2,5) 15.09.
SKK Bohušovice C
- Sokol Ústí n. L. B 3:31494-1489 (4:4)15.09.
SKK Bílina B
- TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1570-1640 (2:6) 15.09.


Naše utkání v 1. kole

ŠANĚK Tomáš 400 0:2 405 REJCHRT Miroslav
PODHRÁZSKÝ Pavel 378 1:1 384 DVOŘÁK Čestmír
ŠANĚK Miroslav 371 0:2 445 HRABĚ Antonín
ŠÍMA Josef 421 1:1 406 BACHOR Miroslav




Výsledky 2. kola

TJ Kovostroj Děčín B - ASK Lovosice B 6:0 1648-1417 (8:0) 22.09.
Sokol Ústí n. L. B
- SKK Bílina B 6:0 1515-1393 (8:0) 22.09.
Sokol Roudnice n. L.
- SKK Bohušovice C 6:0 1659-1478 (7:1) 22.09.
TJ Teplice Letná C - TJ Union Děčín 5,5:0,5 1735-1473 (6:2) 23.09.
TJ Teplice Letná D - Sokol Ústí n. L. C 1:5 1359-1530 (1:7) 23.09.
KO Česká Kamenice B - TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1639-1544 (5:3) 21.09.



Naše utkání ve 2. kole

NOVÁKOVÁ Emilie 382 2:0 348 ZÁLABÁK Petr,ml.
HRABĚ Antonín 412 2:0 390 ŠIMÁČEK Zdeněk
REJCHRT Miroslav 425 2:0 378 ZALABÁK Petr
BACHOR Miroslav 429 2:0 301 KLÍŽ Pavel




Výsledky 3. kola

ASK Lovosice B- TJ Kovostroj Děčín C 3:3 1508-1508 (5:3) 30.09.
Sokol Ústí n. L. C - KO Česká Kamenice B 6:0 1546-1379 (6:2) 29.09.
TJ Union Děčín - TJ Teplice Letná D 6:0 1544-1204 (8:0) 27.09.
SKK Bohušovice C - TJ Teplice Letná C 0:6 1441-1569 (1:7) 29.09.
SKK Bílina B - Sokol Roudnice n. L. 6:0 1626-1550 (5:3) 29.09.
TJ Kovostroj Děčín B - Sokol Ústí n. L. B 5:1 1596-1555 (6:2) 29.09.



Naše utkání ve 3. kole

DVOŘÁK Čestmír 362 2:0 346 KRUPKA Josef, ml.
NOVÁKOVÁ Emilie 413 1:1 423 WUNDRAWITZ Milan
HRABĚ Antonín 427 2:0 400 ŠROFF Eugen
BACHOR Miroslav 394 1:1 386 RŮŽIČKA Josef




Výsledky 4. kola

Sokol Roudnice n. L. - TJ Kovostroj Děčín B 4:2 1595-1487 (4:4) 13.10.
TJ Teplice Letná C
- SKK Bílina B 3:3 1588-1581 (5:3) 14.10.
TJ Teplice Letná D
- SKK Bohušovice C 1:5 1319-1423 (2:6) 14.10.
KO Česká Kamenice B
- TJ Union Děčín 5:1 1656-1607 (7:1) 12.10.
TJ Kovostroj Děčín C - Sokol Ústí n. L. C 4:2 1589-1536 (4:4) 13.10.


Naše utkání ve 4. kole

BRUTHANS Michal 433 2:0 315 ZÍVAL Jaroslav
KECHER Josef 380 0:2 395 NOVÁKOVÁ Emilie
DOŠEK Petr 386 2:0 352 JABLONICKÝ Jiří
WOŠ Jiří 396 0:2 425 HRABĚ Antonín




Výsledky 5. kola

ASK Lovosice B - Sokol Ústí n. L. C 4:2 1597-1543 (5:3) 21.10.
TJ Union Děčín
- TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1453-1365 (6:2) 20.10.
SKK Bohušovice C
- KO Česká Kamenice B 5:1 1530-1484 (3:5) 20.10.
SKK Bílina B
- TJ Teplice Letná D 5:1 1483-1296 (5:3) 20.10.
TJ Kovostroj Děčín B
- TJ Teplice Letná C 4:2 1593-1511 (4:4) 20.10.
Sokol Ústí n. L. B - Sokol Roudnice n. L. 2:4 1514-1554 (4:4) 20.10.




Naše utkání v 5. kole

REJCHRT Miroslav 431 2:0 304 HRUŠKA Jindřich
NOVÁKOVÁ Emilie 393 1:1 380 ZVĚŘINOVÁ Jana
JABLONICKÝ Jiří 372 1:1 385BOUŠA Karel
BACHOR Miroslav 397 0:2 442BRHLÍK Jan




Výsledky 6. kola

Sokol Roudnice n. L.- ASK Lovosice B 4,5:1,5 1642-1579 (5:3) 27.10.
TJ Teplice Letná C
- Sokol Ústí n. L. B 6:0 1645-1366 (8:0) 28.10.
TJ Teplice Letná D
- TJ Kovostroj Děčín B 0:6 1364-1607 (0:8) 28.10.
KO Česká Kamenice B - SKK Bílina B 0:6 1527-1643 (2:6) 26.10.
TJ Kovostroj Děčín C - SKK Bohušovice C 5:1 1483-1383 (4:4) 27.10.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Union Děčín 1:5 1527-1581 (2:6) 27.10.


Naše utkání v 6. kole

KUBIŠTÍK Martin ml. 351 0:2 418 REJCHRT Miroslav
SAKSUN Petr 351 0:2 383 JABLONICKÝ Jiří
DUDEŠKOVÁ Sabina (*51 Skála E.) 306 0:2 395 ZÍVAL Jaroslav
STAŇKOVÁ Eva 356 0:2 411 BACHOR Miroslav




Výsledky 7. kola

ASK Lovosice B - TJ Union Děčín 4:2 1597-1591 (3:5) 04.11.
SKK Bohušovice C
- Sokol Ústí n. L. C 2:4 1520-1540 (3:5) 03.11.
SKK Bílina B
- TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1568-1536 (3,5:4,5) 03.11.
TJ Kovostroj Děčín B - KO Česká Kamenice B 6:0 1655-1516 (7:1) 03.11.
Sokol Ústí n. L. B
- TJ Teplice Letná D 5:1 1469-1257 (7:1) 03.11.
Sokol Roudnice n. L.
- TJ Teplice Letná C 4:2 1645-1641 (3:5) 03.11.

Naše utkání v 7. kole

HRABĚ Antonín 412 2:0 391 ŘÍHOVÁ Eva
REJCHRT Miroslav 399 1:1 344 KONČICKÝ František (*)
NOVÁKOVÁ Emilie 417 2:0 404 ŠIMEČKOVÁ Věra
BACHOR Miroslav 427 2:0 377 BERAN Karel




Výsledky 8. kola

TJ Teplice Letná C - ASK Lovosice B 5:1 1529-1394 (7:1) 10.11.
TJ Teplice Letná D - Sokol Roudnice n. L. 0:6 1372-1595 (1:7) 10.11.
KO Česká Kamenice B - Sokol Ústí n. L. B 4:2 1550-1491 (4:4) 08.11.
TJ Kovostroj Děčín C - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1574-1655 (3:5) 10.11.
Sokol Ústí n. L. C - SKK Bílina B 1:5 1438-1554 (3:5) 10.11.
TJ Union Děčín - SKK Bohušovice C 6:0 1432-1290 (7:1) 10.11.




Naše utkání v 8. kole

SLAVÍK Roman 422 1:1 432 REJCHRT Miroslav
BEDNÁŘOVÁ Mirka 354
0:2 398 NOVÁKOVÁ Emilie
SOBOTKOVÁ Jana 415 2:0 395 HRABĚ Antonín
EXNER Roman 383 0:2 430 BACHOR Miroslav




Výsledky 9. kola

ASK Lovosice B - SKK Bohušovice C 3:3 1650-1591 (4:4) 18.11.
SKK Bílina B - TJ Union Děčín 5:1 1616-1607 (5:3) 17.11.
TJ Kovostroj Děčín B - Sokol Ústí n. L. C 4:2 1668-1626 (5:3) 17.11.
Sokol Ústí n. L. B - TJ Kovostroj Děčín C 2:4 1503-1531 (3:5) 17.11.
Sokol Roudnice n. L. - KO Česká Kamenice B 5:1 1623-1527 (6:2) 17.11.
TJ Teplice Letná C - TJ Teplice Letná D 5:1 1507-1330 (7:1) 14.11.



Naše utkání v 9. kole

REJCHRT Miroslav 457 2:0 404 KOVÁČ Viktor
NOVÁKOVÁ Emilie 372 1:1 376 ZATOČIL Karel
JABLONICKÝ Jiří 404 1,5:0,5 401 PUSCHOVÁ Simona
BACHOR Miroslav 435 0,5:1,5 445KYRAL Jiří



Výsledky 10. kola

SKK Bílina B - ASK Lovosice B 5:1 1592-1457 (6:2) 24.11.
TJ Kovostroj Děčín B - SKK Bohušovice C 5:1 1591-1140 (5:3) 24.11.
Sokol Ústí n. L. B - TJ Union Děčín 1:5 1527-1540 (4:4) 24.11.
Sokol Roudnice n. L .- Sokol Ústí n. L. C 4:2 1655-1628 (4:4) 24.11.
TJ Teplice Letná C - TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1647-1382 (6:2) 25.11.
TJ Teplice Letná D - KO Česká Kamenice B 0:6 1379-1645 (0:8) 25.11.




Naše utkání v 10. kole

REJCHRT Miroslav 438 1:1 395GRYC Petr
DVOŘÁK Čestmír 355 1:1 366 NOVÁK Pavel
HRABĚ Antonín 408 1:1 379 PROUZA Petr, st.
JABLONICKÝ Jiří 390 2:0 0



Výsledky 11. kola

TJ Teplice Letná D - ASK Lovosice B 0:6 1406-1584 (1:7 )02.12.
KO Česká Kamenice B - TJ Teplice Letná C 4:2 1595-1573 (3:5) 30.11.
TJ Kovostroj Děčín C - Sokol Roudnice n. L. 2:4 1604-1636 (3:5) 01.12.
Sokol Ústí n. L. C - Sokol Ústí n. L. B 5:1 1563-1507 (4:4) 01.12.
TJ Union Děčín - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1513-1602 (2:6) 01.12.
SKK Bohušovice C - SKK Bílina B 2:4 1532-1535 (3:5) 01.12.




Naše utkání v 11. kole

DLOUHÝ Václav 409 2:0 372 REJCHRT Miroslav
PAVELKA Václav 319 0:2 382 NOVÁKOVÁ Emilie
PECHA Milan 405 0:2 445 HRABĚ Antonín
ŠTĚTKA Zdeněk 380 0:2 403 BACHOR Miroslav



Výsledky 12. kola

ASK Lovosice B - SKK Bílina B 2:4 1556-1582 (4:4) 13.01.
SKK Bohušovice C - TJ Kovostroj Děčín B 2:4 1554-1644 (3,5:4,5) 12.01.
TJ Union Děčín - Sokol Ústí n. L. B 4:2 1448-1392 (4:4) 12.01.
Sokol Ústí n. L. C - Sokol Roudnice n. L. 3:3 1570-1553 (5:3) 12.01.
TJ Kovostroj Děčín C - TJ Teplice Letná C 2:4 1523-1540 (3:5) 12.01.
KO Česká Kamenice B - TJ Teplice Letná D 6:0 1620-1392 (7:1) 11.01.


Naše utkání v 12. kole

MARTÍNEK Jiří 431 1:1 429 HRABĚ Antonín
KLÍMA Jan 387 0,5:1,5 417 NOVÁKOVÁ Emilie
VAHALOVÁ Sylva 332 0:2 456 BACHOR Miroslav
NOVÁK Pavel 404 2:0 342 JABLONICKÝ Jiří





Výsledky 13. kola

KO Česká Kamenice B - ASK Lovosice B 5:1 1626-1547 (6,5:1,5) 18.01.
TJ Teplice Letná D - TJ Kovostroj Děčín C 0:6 1283-1545 (0:8) 20.01.
TJ Teplice Letná C - Sokol Ústí n. L. C 1:5 1504-1507 (4:4) 20.01.
Sokol Roudnice n. L. - TJ Union Děčín 5:1 1567-1545 (5,5:2,5) 19.01.
Sokol Ústí n. L. B - SKK Bohušovice C 1:5 1496-1504 (2,5:5,5) 19.01.
TJ Kovostroj Děčín B - SKK Bílina B 2:4 1531-1562 (4:4) 19.01.

Naše utkání v 13. kole

DVOŘÁK Čestmír 356 0:2 380 ŠANĚK Tomáš
REJCHRT Miroslav 372 0:2 407 SCHLOGL Gerhard
NOVÁKOVÁ Emilie 411 2:0 395 ŠÍMA Josef
HRABĚ Antonín 392 2:0 380 FEJTEK Jiří




Výsledky 14. kola

ASK Lovosice B - TJ Kovostroj Děčín B 0,5:5,5 1489-1596 (2,5:5,5) 03.02.
SKK Bílina B - Sokol Ústí n. L. B 6:0 1616-1449 (6:2) 02.02.
SKK Bohušovice C - Sokol Roudnice n. L. 1:5 1497-1562 (2:6) 02.02.
TJ Union Děčín - TJ Teplice Letná C 6:0 1535-1399 (6,5:1,5) 02.02.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Teplice Letná D 6:0 1519-1347 (8:0) 02.02.
TJ Kovostroj Děčín C - KO Česká Kamenice B 6:0 1556-1476 (6:2) 02.02.


Naše utkání v 14. kole

ŠIMÁČEK Zdeněk (*51 KUCHAŘOVÁ E.) 373 1:1 373 REJCHRT Miroslav
KLÍŽ Pavel 376 1:1 402 NOVÁKOVÁ Emilie
ZALABÁK Petr, ml. 347 0:2 406 DVOŘÁK Čestmír
ZALABÁK Petr, st. 393 0,5:1,5 415 HRABĚ Antonín




Výsledky 15. kola

TJ Kovostroj Děčín C - ASK Lovosice B 5:1 1494-1450 (6:2) 09.02.
KO Česká Kamenice B - Sokol Ústí n. L. C 1:5 1536-1590 (3:5) 08.02.
TJ Teplice Letná D - TJ Union Děčín 0:6 1366-1547 (2:6) 10.02.
TJ Teplice Letná C - SKK Bohušovice C 6:0 1604-1452 (6:2) 10.02.
Sokol Roudnice n. L. - SKK Bílina B 5:1 1644-1574 (4:4) 09.02.
Sokol Ústí n. L. B - TJ Kovostroj Děčín B 0,5:5,5 1498-1616 (1:7) 09.02.


Naše utkání v 15. kole

RŮŽIČKA Josef 392 1:1 392 REJCHRT Miroslav
WUNDRAWITZ Milan 359 0:2 412 NOVÁKOVÁ Emilie
MIHALÍK Pavel 366 0:2 382 JABLONICKÝ Jiří
KRUPKA Josef, ml. 381 0:2 430 BACHOR Miroslav




Výsledky 16. kola

ASK Lovosice B - Sokol Ústí n. L. B 2:4 1459-1466 (4,5:3,5) 17.02.
TJ Kovostroj Děčín B - Sokol Roudnice n. L. 2:4 1525-1545 (3:5) 16.02.
SKK Bílina B - TJ Teplice Letná C 1:5 1596-1632 (3:5) 16.02.
SKK Bohušovice C - TJ Teplice Letná D 6:0 1504-1390 (5:3) 16.02.
TJ Union Děčín - KO Česká Kamenice B 6:0 1553-1245 (7:1) 16.02.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín C 1:5 1533-1538 (4:4) 16.02.



Naše utkání v 16. kole

REJCHRT Miroslav 399 0:2 408 BRUTHANS Michal
NOVÁKOVÁ Emilie 411 2:0 360 KECHER Josef
HRABĚ Antonín 404 1:1 401 DOŠEK Petr
JABLONICKÝ J. (*71 ZÍVAL J.) 311 0:2 376 WOŠ Jiří




Výsledky 17. kola

Sokol Ústí n. L. C - ASK Lovosice B 5:1 1522-1438 (6:2) 23.02.
TJ Kovostroj Děčín C - TJ Union Děčín 1:5 1461-1583 (1:7) 23.02.
KO Česká Kamenice B - SKK Bohušovice C 5:1 1603-1439 (5:3) 22.02.
TJ Teplice Letná D - SKK Bílina B 0:6 1347-1594 (0:8) 24.02.
TJ Teplice Letná C - TJ Kovostroj Děčín B 0:6 1570-1756 (1,5:6,5) 24.02.
Sokol Roudnice n. L. - Sokol Ústí n. L. B 2:4 1353-1577 (3:5) 23.02.



Naše utkání v 17. kole

HRUŠKA Jindřich 395 0,5:1,5 444 REJCHRT Miroslav
ZVĚŘINOVÁ Jana 381 0:2 451 NOVÁKOVÁ Emilie
BOUŠA Karel 370 1:1 392 DVOŘÁK Čestmír
SOUKUP Martin 424 0:2 469 HRABĚ Antonín






Výsledky 18. kola

ASK Lovosice B - Sokol Roudnice n. L. 1:5 1413-1547 (2:6) 03.03.
Sokol Ústí n. L. B - TJ Teplice Letná C 4:2 1553-1478 (4:4) 02.03.
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Teplice Letná D 5,5:0,5 1621-1381 (7:1) 02.03.
SKK Bílina B - KO Česká Kamenice B 4,5:1,5 1674-1571 (5:3) 02.03.
SKK Bohušovice C - TJ Kovostroj Děčín C 4:2 1573-1540 (3:5) 02.03.
TJ Union Děčín - Sokol Ústí n. L. C 4:2 1536-1532 (4:4) 02.03.




Naše utkání v 18. kole

DVOŘÁK Čestmír 357 1:1 357 SAKSUN Petr
REJCHRT Miroslav 435 2:0 335 KUBIŠTÍK Martin, st.
NOVÁKOVÁ Emilie 404 2:0 313 NĚMEČKOVÁ Jana
HRABĚ Antonín 425 2:0 376 STAŇKOVÁ Eva




Výsledky 19. kola

TJ Union Děčín - ASK Lovosice B 5:1 1487-1447 (5:3) 09.03.
TJ Kovostroj Děčín C - SKK Bílina B 6:0 1570-1500 (5:3) 09.03.
KO Česká Kamenice B - TJ Kovostroj Děčín B 2:4 1589-1612 (4:4) 08.03.
TJ Teplice Letná D - Sokol Ústí n. L. B 0:6 1261-1390 (1:7) 09.03.
TJ Teplice Letná C - Sokol Roudnice n. L. 2:4 1549-1606 (5:3) 09.03.




Naše utkání v 19. kole

BERAN Karel 368 0:2 440 REJCHRT Miroslav
ŘÍHOVÁ Eva 406 1:1 405 NOVÁKOVÁ Emilie
KONČICKÝ František 384 2:0 330 DVOŘÁK Č. (*61 JABLONICKÝ J.)
URBANOVÁ Olga 431 1:1 437 HRABĚ Antonín




Výsledky 20. kola

ASK Lovosice B - TJ Teplice Letná C 2:4 1510-1551 (3:5) 17.03.
Sokol Roudnice n. L. - TJ Teplice Letná D 6:0 1691-1414 (8:0) 16.03.
Sokol Ústí n. L. B - KO Česká Kamenice B 5,5:0,5 1635-1330 (7:1) 16.03.
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Kovostroj Děčín C 3,5:2,5 1652-1634 (5:3) 16.03.
SKK Bílina B - Sokol Ústí n. L. C 6:0 1668-1494 (7:1) 16.03.
SKK Bohušovice C - TJ Union Děčín 1:5 1500-1611 (1:7) 16.03.

Naše utkání ve 20. kole

REJCHRT Miroslav 450 2:0 363 HOUDEK Jiří
NOVÁKOVÁ Emilie 404 1:1 404 EXNER Roman
JABLONICKÝ Jiří 393 1:1 431 SOBOTKOVÁ Jana
BACHOR Miroslav 405 1:1 436 SLAVÍK Roman




Výsledky 21. kola

SKK Bohušovice C - ASK Lovosice B 6:0 1623-1477 (6:2) 06.04.
TJ Union Děčín - SKK Bílina B 5:1 1504-1471 (5:3) 06.04.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1578-1670* (3:5) 06.04.
TJ Kovostroj Děčín C - Sokol Ústí n. L. B 4:2 1519-1498 (3:5) 06.04.
KO Česká Kamenice B - Sokol Roudnice n. L. 4:2 1573-1508 (4:4) 05.04.
TJ Teplice Letná D - TJ Teplice Letná C 0:6 1350-1594 (0:8) 27.03.

Dohrávka 19. kola

Sokol Ústí n. L. C - SKK Bohušovice C 6:0 1605-1549 (4:4) 23.03.


Naše utkání v 21. kole

KOVÁČ Viktor 409 1:1 433 REJCHRT Miroslav
PUSCHOVÁ Simona 395 0:2 424 NOVÁKOVÁ Emilie
KYRAL Jiří 447 2:0 391 JABLONICKÝ Jiří
ZATOČIL Karel (*38 KUNEŠ J.) 327 0:2 422 HRABĚ Antonín
1670* - nový rekord kuželny Sokola Ústí n. L. na 4x 100hs


Výsledky 22. kola

ASK Lovosice B - TJ Teplice Letná D 4:2 1389-1369 (4:4) 14.04.
TJ Teplice Letná C - KO Česká Kamenice B 2:4 1502-1539 (3:5) 14.04.
Sokol Roudnice n. L. - TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1606-1472 (6:2) 13.04.
Sokol Ústí n. L. B - Sokol Ústí n. L. C 2:4 1527-1590 (3:5) 13.04.
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Union Děčín 5:1 1669-1632 (6:2) 13.04.
SKK Bílina B - SKK Bohušovice C 4:2 1483-1399 (4:4) 13.04.


Naše utkání ve 22. kole

REJCHRT Miroslav 409 2:0 392 KUMSTÁT Petr
NOVÁKOVÁ Emilie 414 1:1 400 DÍTĚ Filip
HRABĚ Antonín 437 2:0 413 PECHA Milan
BACHOR Miroslav 409 1:1 427 DÍTĚ Martin



Shrnutí sezony

Týmové statistiky

celkem
1.Kovostroj B 22 19 0 3 101,0:31,0 (121,5:54,5) průměr 1620 38 bodů / plné 1120 dorážka 501 chyby 29,2
doma
4.Kovostroj B 11 9 0 2 48,0:18,0 (60,0:28,0) průměr 1614 18 bodů / Max. 1669 Min. 1525
venku
1.Kovostroj B 11 10 0 1 53,0:13,0 (61,5:26,5) průměr 1625 20 bodů / Max. 1756 Min. 1487
podzim
1.Kovostroj B 11 10 0 1 53,0:13,0 (64,0:24,0) 1593 20 bodů / doma 6 0 0 venku 4 0 1
jaro
1.Kovostroj B 11 9 0 2 48,0:18,0 (57,5:30,5) 1646 18 bodů / doma 3 0 2 venku 6 0 0

Hráčské statistiky

Nejlepší hráč zápasu Antonín Hrabě 9x
Čulda v zápase Jiří Jablonický 7x

Zajímavé odkazy
Trénink kuželek
Editace webu
Aktuality
 
  • 30. 3. 2019 Stanislav Šmíd ml. (VTŽ Chomutov) vytvořil nový rekord kuželny Kovostroj Děčín výkonem 484 (289+195, 0chyb; dráhy 142+98=240, 147+97=244). Velká gratulace!!!