Kontakty

Adresa kuželny
Ulice: Práce 1111/21
Město: Děčín
PSČ: 405 02
Kraj: Ústecký

Předseda
Jméno a příjmení: Tomáš Novák
Telefon: 732 976 250
Mail: viltomik@seznam.cz

Kontakt tým "A"
Jméno a příjmení: Pavel Piskoř
Telefon: 724 286 307
Mail: pissino@atlas.cz


Kontakt tým "B"
Jméno a příjmení: Jana Sobotková
Telefon: 724 102 585
Mail: jani.sobotkova@seznam.cz

Kontakt tým "C"
Jméno a příjmení: Marie Čiháková
Telefon: 604 366 163
Mail: alefinka@seznam.cz


Utkání 2017-2018

Výsledky 1. kola

ASK Lovosice B - KO Česká Kamenice B 2:4 1452-1511 (4:4) 16.09.
TJ Kovostroj Děčín C - TJ Teplice Letná D 5:1 1546-1327(7:1) 15.09.
Sokol Ústí n. L. C
- TJ Teplice Letná C 4:2 1493-1413 (5:3) 15.09.
TJ Union Děčín
- Sokol Roudnice n. L. 5:1 1603-1513 (5,5:2,5) 15.09.
SKK Bohušovice C
- Sokol Ústí n. L. B 3:31494-1489 (4:4)15.09.
SKK Bílina B
- TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1570-1640 (2:6) 15.09.


Naše utkání v 1. kole

SLAVÍK Roman 396 2:0 330 NĚMEČKOVÁ Jana
EXNER Roman 415 2:0 326 STAŇKOVÁ Eva
SOBOTKOVÁ Jana 395 2:0 323 SAKSUN Petr
HOUDEK Jiří 340 1:1 348 KUBIŠTÍK Martin




Výsledky 2. kola

TJ Kovostroj Děčín B - ASK Lovosice B 6:0 1648-1417 (8:0) 22.09.
Sokol Ústí n. L. B
- SKK Bílina B 6:0 1515-1393 (8:0) 22.09.
Sokol Roudnice n. L.
- SKK Bohušovice C 6:0 1659-1478 (7:1) 22.09.
TJ Teplice Letná C - TJ Union Děčín 5,5:0,5 1735-1473 (6:2) 23.09.
TJ Teplice Letná D - Sokol Ústí n. L. C 1:5 1359-1530 (1:7) 23.09.
KO Česká Kamenice B - TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1639-1544 (5:3) 21.09.



Naše utkání ve 2. kole

BERAN Karel 429 1:1 425 SLAVÍK Roman
URBANOVÁ Olga 395 1:1 365 OSLADIL Václav
KONČICKÝ František 370 1:1 380 SOBOTKOVÁ Jana
ŠIMEČKOVÁ Věra 445 2:0 374 BEDNÁŘOVÁ Miroslava




Výsledky 3. kola

ASK Lovosice B- TJ Kovostroj Děčín C 3:3 1508-1508 (5:3) 30.09.
Sokol Ústí n. L. C - KO Česká Kamenice B 6:0 1546-1379 (6:2) 29.09.
TJ Union Děčín - TJ Teplice Letná D 6:0 1544-1204 (8:0) 27.09.
SKK Bohušovice C - TJ Teplice Letná C 0:6 1441-1569 (1:7) 29.09.
SKK Bílina B - Sokol Roudnice n. L. 6:0 1626-1550 (5:3) 29.09.
TJ Kovostroj Děčín B - Sokol Ústí n. L. B 5:1 1596-1555 (6:2) 29.09.



Naše utkání ve 3. kole

ZÁLABÁK Petr,ml. 336 1:1 378 EXNER Roman
KLÍŽ Pavel 375 1:1 385 OSLADIL Václav
ZALABÁK Petr 390 1:1 382 SOBOTKOVÁ Jana
WÁGNER Pavel 407 2:0 363 BEDNÁŘOVÁ Miroslava




Výsledky 4. kola

Sokol Roudnice n. L. - TJ Kovostroj Děčín B 4:2 1595-1487 (4:4) 13.10.
TJ Teplice Letná C
- SKK Bílina B 3:3 1588-1581 (5:3) 14.10.
TJ Teplice Letná D
- SKK Bohušovice C 1:5 1319-1423 (2:6) 14.10.
KO Česká Kamenice B
- TJ Union Děčín 5:1 1656-1607 (7:1) 12.10.
TJ Kovostroj Děčín C - Sokol Ústí n. L. C 4:2 1589-1536 (4:4) 13.10.


Naše utkání ve 4. kole

OSLADIL Václav 393 1:1 385 KOVÁČ Viktor
EXNER Roman 368 1:1 373 KUNEŠ Jaroslav
SOBOTKOVÁ Jana 385 0:2 410 ZATOČIL Karel
SLAVÍK Roman 443 2:0 368 KYRAL Jiří





Výsledky 5. kola

ASK Lovosice B - Sokol Ústí n. L. C 4:2 1597-1543 (5:3) 21.10.
TJ Union Děčín
- TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1453-1365 (6:2) 20.10.
SKK Bohušovice C
- KO Česká Kamenice B 5:1 1530-1484 (3:5) 20.10.
SKK Bílina B
- TJ Teplice Letná D 5:1 1483-1296 (5:3) 20.10.
TJ Kovostroj Děčín B
- TJ Teplice Letná C 4:2 1593-1511 (4:4) 20.10.
Sokol Ústí n. L. B - Sokol Roudnice n. L. 2:4 1514-1554 (4:4) 20.10.




Naše utkání v 5. kole

DLOUHÝ Václav (*51 B.SIGMUND) 351 1:1 365 SLAVÍK Roman
PECHA Milan 401 2:0 324 ČIHÁKOVÁ Marie (*44 L.HYLÁK)
ŠTĚTKA Zdeněk 363 2:0 347 SOBOTKOVÁ Jana
DÍTĚ Martin 338 1:1 329 OSLADIL Václav




Výsledky 6. kola

Sokol Roudnice n. L.- ASK Lovosice B 4,5:1,5 1642-1579 (5:3) 27.10.
TJ Teplice Letná C
- Sokol Ústí n. L. B 6:0 1645-1366 (8:0) 28.10.
TJ Teplice Letná D
- TJ Kovostroj Děčín B 0:6 1364-1607 (0:8) 28.10.
KO Česká Kamenice B - SKK Bílina B 0:6 1527-1643 (2:6) 26.10.
TJ Kovostroj Děčín C - SKK Bohušovice C 5:1 1483-1383 (4:4) 27.10.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Union Děčín 1:5 1527-1581 (2:6) 27.10.


Naše utkání v 6. kole

HOUDEK Jiří (*51 SOBOTKOVÁ J.) 363 1:1 337 PROUZA Petr, st.
OSLADIL Václav 331 0:2 366 NOVÁK Pavel
SLAVÍK Roman 416 1:1 387 ČELOUD Ivan
EXNER Roman 373 2:0 293 VAHALOVÁ Sylva



Výsledky 7. kola

ASK Lovosice B - TJ Union Děčín 4:2 1597-1591 (3:5) 04.11.
SKK Bohušovice C
- Sokol Ústí n. L. C 2:4 1520-1540 (3:5) 03.11.
SKK Bílina B
- TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1568-1536 (3,5:4,5) 03.11.
TJ Kovostroj Děčín B - KO Česká Kamenice B 6:0 1655-1516 (7:1) 03.11.
Sokol Ústí n. L. B
- TJ Teplice Letná D 5:1 1469-1257 (7:1) 03.11.
Sokol Roudnice n. L.
- TJ Teplice Letná C 4:2 1645-1641 (3:5) 03.11.

Naše utkání v 7. kole

ŠANĚK Tomáš 397 1,5:0,5 349 EXNER Roman
FEJTEK Jiří 368 1:1 358 BEDNÁŘOVÁ Mirka
ŠÍMA Josef 436 1:1 426 SLAVÍK Roman
ŠVEJNOHA Antonín 367 0:2 403 SOBOTKOVÁ Jana



Výsledky 8. kola

TJ Teplice Letná C - ASK Lovosice B 5:1 1529-1394 (7:1) 10.11.
TJ Teplice Letná D - Sokol Roudnice n. L. 0:6 1372-1595 (1:7) 10.11.
KO Česká Kamenice B - Sokol Ústí n. L. B 4:2 1550-1491 (4:4) 08.11.
TJ Kovostroj Děčín C - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1574-1655 (3:5) 10.11.
Sokol Ústí n. L. C - SKK Bílina B 1:5 1438-1554 (3:5) 10.11.
TJ Union Děčín - SKK Bohušovice C 6:0 1432-1290 (7:1) 10.11.



Naše utkání v 8. kole

SLAVÍK Roman 422 1:1 432 REJCHRT Miroslav
BEDNÁŘOVÁ Mirka 354 0:2 398 NOVÁKOVÁ Emilie
SOBOTKOVÁ Jana 415 2:0 395 HRABĚ Antonín
EXNER Roman 383 0:2 430 BACHOR Miroslav




Výsledky 9. kola

ASK Lovosice B - SKK Bohušovice C 3:3 1650-1591 (4:4) 18.11.
SKK Bílina B - TJ Union Děčín 5:1 1616-1607 (5:3) 17.11.
TJ Kovostroj Děčín B - Sokol Ústí n. L. C 4:2 1668-1626 (5:3) 17.11.
Sokol Ústí n. L. B - TJ Kovostroj Děčín C 2:4 1503-1531 (3:5) 17.11.
Sokol Roudnice n. L. - KO Česká Kamenice B 5:1 1623-1527 (6:2) 17.11.
TJ Teplice Letná C - TJ Teplice Letná D 5:1 1507-1330 (7:1) 14.11.



Naše utkání v 9. kole

KRUPKA Josef, ml. 369 0:2 399 EXNER Roman
RŮŽIČKA Josef 351 1:1 371 SOBOTKOVÁ Jana
ŠROFF Eugen 374 1:1 354 OSLADIL Václav
WUNDRAWITZ Milan 409 1:1 407 SLAVÍK Roman



Výsledky 10. kola

SKK Bílina B - ASK Lovosice B 5:1 1592-1457 (6:2) 24.11.
TJ Kovostroj Děčín B - SKK Bohušovice C 5:1 1591-1140 (5:3) 24.11.
Sokol Ústí n. L. B - TJ Union Děčín 1:5 1527-1540 (4:4) 24.11.
Sokol Roudnice n. L .- Sokol Ústí n. L. C 4:2 1655-1628 (4:4) 24.11.
TJ Teplice Letná C - TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1647-1382 (6:2) 25.11.
TJ Teplice Letná D - KO Česká Kamenice B 0:6 1379-1645 (0:8) 25.11.




Naše utkání v 10. kole

BOUŠA Karel 411 2:0 311 HOUDEK Jiří
ZVĚŘINOVÁ Jana 374 0:2 416 HYLÁK Ladislav
SOUKUP Martin 425 2:0 319 EXNER Roman
BRHLÍK Jan 437 2:0 336 OSLADIL Václav



Výsledky 11. kola

TJ Teplice Letná D - ASK Lovosice B 0:6 1406-1584 (1:7 )02.12.
KO Česká Kamenice B - TJ Teplice Letná C 4:2 1595-1573 (3:5) 30.11.
TJ Kovostroj Děčín C - Sokol Roudnice n. L. 2:4 1604-1636 (3:5) 01.12.
Sokol Ústí n. L. C - Sokol Ústí n. L. B 5:1 1563-1507 (4:4) 01.12.
TJ Union Děčín - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1513-1602 (2:6) 01.12.
SKK Bohušovice C - SKK Bílina B 2:4 1532-1535 (3:5) 01.12.




Naše utkání v 11. kole

SLAVÍK Roman 451 2:0 422 BRUTHANS Michal
SOBOTKOVÁ Jana 408 1:1 393 KECHER Josef
OSLADIL Václav (*55 HYLÁK L.) 388 0:2 422 DOŠEK Petr
EXNER Roman 357 0:2 399 WOŠ Jiří



Výsledky 12. kola

ASK Lovosice B - SKK Bílina B 2:4 1556-1582 (4:4) 13.01.
SKK Bohušovice C - TJ Kovostroj Děčín B 2:4 1554-1644 (3,5:4,5) 12.01.
TJ Union Děčín - Sokol Ústí n. L. B 4:2 1448-1392 (4:4) 12.01.
Sokol Ústí n. L. C - Sokol Roudnice n. L. 3:3 1570-1553 (5:3) 12.01.
TJ Kovostroj Děčín C - TJ Teplice Letná C 2:4 1523-1540 (3:5) 12.01.
KO Česká Kamenice B - TJ Teplice Letná D 6:0 1620-1392 (7:1) 11.01.


Naše utkání v 12. kole

SLAVÍK Roman 414 2:0 362 HRUŠKA J. (*51 ZVĚŘINOVÁ J.)
SOBOTKOVÁ Jana 356 0:2 393 BOUŠA Karel
OSLADIL Václav 392 1:1 383 SOUKUP Martin
HOUDEK Jiří 361 0:2 402 BRHLÍK Jan





Výsledky 13. kola

KO Česká Kamenice B - ASK Lovosice B 5:1 1626-1547 (6,5:1,5) 18.01.
TJ Teplice Letná D - TJ Kovostroj Děčín C 0:6 1283-1545 (0:8) 20.01.
TJ Teplice Letná C - Sokol Ústí n. L. C 1:5 1504-1507 (4:4) 20.01.
Sokol Roudnice n. L. - TJ Union Děčín 5:1 1567-1545 (5,5:2,5) 19.01.
Sokol Ústí n. L. B - SKK Bohušovice C 1:5 1496-1504 (2,5:5,5) 19.01.
TJ Kovostroj Děčín B - SKK Bílina B 2:4 1531-1562 (4:4) 19.01.

Naše utkání v 13. kole

SAKSUN Petr 313 0:2 380 EXNER Roman
DUDEŠKOVÁ Sabina 312 0:2 411 BEDNÁŘOVÁ Mirka
STAŇKOVÁ Eva 361 0:2 400 SLAVÍK Roman
KUBIŠTÍK Martin 297 0:2 354 OSLADIL Václav




Výsledky 14. kola

ASK Lovosice B - TJ Kovostroj Děčín B 0,5:5,5 1489-1596 (2,5:5,5) 03.02.
SKK Bílina B - Sokol Ústí n. L. B 6:0 1616-1449 (6:2) 02.02.
SKK Bohušovice C - Sokol Roudnice n. L. 1:5 1497-1562 (2:6) 02.02.
TJ Union Děčín - TJ Teplice Letná C 6:0 1535-1399 (6,5:1,5) 02.02.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Teplice Letná D 6:0 1519-1347 (8:0) 02.02.
TJ Kovostroj Děčín C - KO Česká Kamenice B 6:0 1556-1476 (6:2) 02.02.


Naše utkání v 14. kole

SLAVÍK Roman 421 2:0 378 URBANOVÁ Olga
EXNER Roman 381 1:1 377 BERAN Karel
SOBOTKOVÁ Jana 393 1:1 367 KONČICKÝ František
OSLADIL Václav 361 2:0 354 ŘÍHOVÁ Eva




Výsledky 15. kola

TJ Kovostroj Děčín C - ASK Lovosice B 5:1 1494-1450 (6:2) 09.02.
KO Česká Kamenice B - Sokol Ústí n. L. C 1:5 1536-1590 (3:5) 08.02.
TJ Teplice Letná D - TJ Union Děčín 0:6 1366-1547 (2:6) 10.02.
TJ Teplice Letná C - SKK Bohušovice C 6:0 1604-1452 (6:2) 10.02.
Sokol Roudnice n. L. - SKK Bílina B 5:1 1644-1574 (4:4) 09.02.
Sokol Ústí n. L. B - TJ Kovostroj Děčín B 0,5:5,5 1498-1616 (1:7) 09.02.


Naše utkání v 15. kole

EXNER Roman 422 2:0 387 ZALABÁK Petr, ml.
OSLADIL V. (*54 SLAVÍK R.) 364 1:1 359 KLÍŽ Pavel
HOUDEK Jiří 341 1:1 371 ZALABÁK Petr, st.
BEDNÁŘOVÁ Mirka 367 2:0 333 KUCHAŘOVÁ Eva




Výsledky 16. kola

ASK Lovosice B - Sokol Ústí n. L. B 2:4 1459-1466 (4,5:3,5) 17.02.
TJ Kovostroj Děčín B - Sokol Roudnice n. L. 2:4 1525-1545 (3:5) 16.02.
SKK Bílina B - TJ Teplice Letná C 1:5 1596-1632 (3:5) 16.02.
SKK Bohušovice C - TJ Teplice Letná D 6:0 1504-1390 (5:3) 16.02.
TJ Union Děčín - KO Česká Kamenice B 6:0 1553-1245 (7:1) 16.02.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín C 1:5 1533-1538 (4:4) 16.02.



Naše utkání v 16. kole

ZATOČIL Karel 391 1:1 398 EXNER Roman
KOVÁČ Viktor 401 2:0 359 OSLADIL Václav
PUSCHOVÁ Simona 380 0:2 419 HYLÁK Ladislav
KUNEŠ Jaroslav 361 1:1 362 SLAVÍK Roman





Výsledky 17. kola

Sokol Ústí n. L. C - ASK Lovosice B 5:1 1522-1438 (6:2) 23.02.
TJ Kovostroj Děčín C - TJ Union Děčín 1:5 1461-1583 (1:7) 23.02.
KO Česká Kamenice B - SKK Bohušovice C 5:1 1603-1439 (5:3) 22.02.
TJ Teplice Letná D - SKK Bílina B 0:6 1347-1594 (0:8) 24.02.
TJ Teplice Letná C - TJ Kovostroj Děčín B 0:6 1570-1756 (1,5:6,5) 24.02.
Sokol Roudnice n. L. - Sokol Ústí n. L. B 2:4 1353-1577 (3:5) 23.02.



Naše utkání v 17. kole

BEDNÁŘOVÁ Mirka 361 0:2 416 KUMSTÁT Petr
OSLADIL Václav 337 0:2 373 PECHA Jan
HOUDEK Jiří 336 0:2 388 PECHA Milan
SLAVÍK Roman 427 1:1 406 ŠTĚTKA Zdeněk





Výsledky 18. kola

ASK Lovosice B - Sokol Roudnice n. L. 1:5 1413-1547 (2:6) 03.03.
Sokol Ústí n. L. B - TJ Teplice Letná C 4:2 1553-1478 (4:4) 02.03.
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Teplice Letná D 5,5:0,5 1621-1381 (7:1) 02.03.
SKK Bílina B - KO Česká Kamenice B 4,5:1,5 1674-1571 (5:3) 02.03.
SKK Bohušovice C - TJ Kovostroj Děčín C 4:2 1573-1540 (3:5) 02.03.
TJ Union Děčín - Sokol Ústí n. L. C 4:2 1536-1532 (4:4) 02.03.




Naše utkání v 18. kole

MARTÍNEK Jiří 408 1:1 385 EXNER Roman
NOVÁK Pavel 391 0:2 427 SLAVÍK Roman
GRYC Petr 367 0:2 382 SOBOTKOVÁ Jana
ČELOUD Ivan 407 2:0 346 BEDNÁŘOVÁ M. (*51 OSLADIL V.)





Výsledky 19. kola

TJ Union Děčín - ASK Lovosice B 5:1 1487-1447 (5:3) 09.03.
TJ Kovostroj Děčín C - SKK Bílina B 6:0 1570-1500 (5:3) 09.03.
KO Česká Kamenice B - TJ Kovostroj Děčín B 2:4 1589-1612 (4:4) 08.03.
TJ Teplice Letná D - Sokol Ústí n. L. B 0:6 1261-1390 (1:7) 09.03.
TJ Teplice Letná C - Sokol Roudnice n. L. 2:4 1549-1606 (5:3) 09.03.


Naše utkání v 19. kole

HOUDEK J. (*51 OSLADIL V.) 378 1:1 376 ŠANĚK Tomáš
SOBOTKOVÁ Jana 398 2:0 350 PODHRÁZSKÝ Pavel
SLAVÍK Roman 403 1:1 386 SCHLÖGL Gerhard
EXNER Roman 391 1:1 388 ŠÍMA Josef




Výsledky 20. kola

ASK Lovosice B - TJ Teplice Letná C 2:4 1510-1551 (3:5) 17.03.
Sokol Roudnice n. L. - TJ Teplice Letná D 6:0 1691-1414 (8:0) 16.03.
Sokol Ústí n. L. B - KO Česká Kamenice B 5,5:0,5 1635-1330 (7:1) 16.03.
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Kovostroj Děčín C 3,5:2,5 1652-1634 (5:3) 16.03.
SKK Bílina B - Sokol Ústí n. L. C 6:0 1668-1494 (7:1) 16.03.
SKK Bohušovice C - TJ Union Děčín 1:5 1500-1611 (1:7) 16.03.

Naše utkání ve 20. kole

REJCHRT Miroslav 450 2:0 363 HOUDEK Jiří
NOVÁKOVÁ Emilie 404 1:1 404 EXNER Roman
JABLONICKÝ Jiří 393 1:1 431 SOBOTKOVÁ Jana
BACHOR Miroslav 405 1:1 436 SLAVÍK Roman




Výsledky 21. kola

SKK Bohušovice C - ASK Lovosice B 6:0 1623-1477 (6:2) 06.04.
TJ Union Děčín - SKK Bílina B 5:1 1504-1471 (5:3) 06.04.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1578-1670 (3:5) 06.04.
TJ Kovostroj Děčín C - Sokol Ústí n. L. B 4:2 1519-1498 (3:5) 06.04.
KO Česká Kamenice B - Sokol Roudnice n. L. 4:2 1573-1508 (4:4) 05.04.
TJ Teplice Letná D - TJ Teplice Letná C 0:6 1350-1594 (0:8) 27.03.

Dohrávka 19. kola

Sokol Ústí n. L. C - SKK Bohušovice C 6:0 1605-1549 (4:4) 23.03.


Naše utkání v 21. kole

OSLADIL Václav 340 0:2 370 RŮŽIČKA Josef
SOBOTKOVÁ Jana 359 0:2 400 WUNDRAWITZ Milan
EXNER Roman 416 2:0 342 MIHALÍK Vladimír
HOUDEK Jiří (*51 SLAVÍK) 404 1:1 386 MIHALÍK Pavel




Výsledky 22. kola

ASK Lovosice B - TJ Teplice Letná D 4:2 1389-1369 (4:4) 14.04.
TJ Teplice Letná C - KO Česká Kamenice B 2:4 1502-1539 (3:5) 14.04.
Sokol Roudnice n. L. - TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1606-1472 (6:2) 13.04.
Sokol Ústí n. L. B - Sokol Ústí n. L. C 2:4 1527-1590 (3:5) 13.04.
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Union Děčín 5:1 1669-1632 (6:2) 13.04.
SKK Bílina B - SKK Bohušovice C 4:2 1483-1399 (4:4) 13.04.


Naše utkání v 19. kole

BRUTHANS Michal 401 1:1 411 SLAVÍK Roman
KECHER Josef 416 2:0 393 SOBOTKOVÁ Jana
ROSA Ivan 409 2:0 300 BEDNÁŘOVÁ Mirka
WOŠ Jiří 380 1:1 368 EXNER Roman



Zajímavé odkazy
Trénink kuželek
Editace webu
Aktuality
 
  • 30. 3. 2019 Stanislav Šmíd ml. (VTŽ Chomutov) vytvořil nový rekord kuželny Kovostroj Děčín výkonem 484 (289+195, 0chyb; dráhy 142+98=240, 147+97=244). Velká gratulace!!!