Kontakty

Adresa kuželny
Ulice: Práce 1111/21
Město: Děčín
PSČ: 405 02
Kraj: Ústecký

Předseda
Jméno a příjmení: Tomáš Novák
Telefon: 732 976 250
Mail: viltomik@seznam.cz

Kontakt tým "A"
Jméno a příjmení: Pavel Piskoř
Telefon: 724 286 307
Mail: pissino@atlas.cz


Kontakt tým "B"
Jméno a příjmení: Jana Sobotková
Telefon: 724 102 585
Mail: jani.sobotkova@seznam.cz

Kontakt tým "C"
Jméno a příjmení: Marie Čiháková
Telefon: 604 366 163
Mail: alefinka@seznam.cz


Utkání 2016-2017

Výsledky 1. kola:

KO Česká Kamenice - SK Plaston Šluknov 6:2 2512-2505 (7,5:4,5) 09.09.
TJ Jiskra Nový Bor - SK Skalice u Č. Lípy 7:1 2464-2330 (9:3) 10.09.
TJ Kovostroj Děčín - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 6:2 2419-2384 (7:5) 10.09.
TJ KK Louny - TJ Sokol Duchcov B 6:2 2679-2564 (9:3) 10.09.
Sokol Spořice - SK Děčín odloženo 22.09.
SKK Podbořany - TJ Sokol Blíževedly odloženo 22.09.



Naše utkání v 1. kole

SLAVÍK Roman 394 1:1 399 HONS Filip
PISKOŘ Pavel 385 2:0 364 ZEMAN Jan
EXNEROVÁ Adéla 407 1:1 390 BUGA Michal
STANĚK Petr 412 1:1 413 VOKATÝ Zdeněk
JABLONICKÝ Pavel 395 1:1 394 ŠKLÍBOVÁ Jitka
NOVÁK Tomáš 426 1:1 424 PASTYŘÍK Miroslav




Výsledky 2. kola:

SK Plaston Šluknov - SK Děčín 5:3 2514-2496 (7:5) 17.09.
TJ Sokol Duchcov B - Sokol Spořice 5:3 2634-2541 (8:4) 16.09.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ KK Louny 2:6 2424-2540 (3:9) 17.09.
SK Skalice u Č. Lípy - TJ Kovostroj Děčín 3:5 2591-2625 (5:7) 17.09.
TJ Sokol Blíževedly - TJ Jiskra Nový Bor 5:3 2540-2499 (6:6) 16.09.
KO Česká Kamenice - SKK Podbořany odloženo 08.10.



Naše utkání ve 2. kole

HÄRING Robert 408 1:1 444 JABLONICKÝ Pavel
HRNČÍŘ Libor 435 0:2 458 VESELÝ Petr
PISKÁČEK Jiří 444 2:0 398 SLAVÍK Roman
KEZER Eduard, st. 439 1:1 418 PISKOŘ Pavel
JAVOREK Ladislav, ml. 399 0:2 458 STANĚK Petr
VLASÁK Oldřich 466 1:1 449 NOVÁK Tomáš




Výsledky 3. kola:

SKK Podbořany - SK Plaston Šluknov 3:5 2610-2656 (5:7) 24.09.
TJ Jiskra Nový Bor - KO Česká Kamenice 7:1 2430-2304 (8,5:3,5) 24.09.
TJ Kovostroj Děčín - TJ Sokol Blíževedly 7:1 2532-2342 (10:2) 24.09.
TJ KK Louny - SK Skalice u Č. Lípy 5:3 2685-2661 (9:3) 24.09.
Sokol Spořice - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 5:3 2302-2299 (5:7) 24.09.
SK Děčín - TJ Sokol Duchcov B 7:1 2457-2446 (7:5) 23.09.

Dohrávky 1. kola:

SKK Podbořany - TJ Sokol Blíževedly 7:1 2722-2503 (10,5:1,5) 22.09.
Sokol Spořice - SK Děčín 2:6 2213-2285 (3,5:8,5) 22.09.



Naše utkání ve 3. kole

JABLONICKÝ Pavel 418 2:0 410 PLAVCOVÁ Marcela
EXNEROVÁ Adéla 393 1:1 389 ČERMÁKOVÁ Veronika
VESELÝ Petr 441 2:0 391 PŘEUČIL Jiří
BACHOR Miroslav 419 1:1 424 HÁJEK Pavel
STANĚK Petr 415 2:0 338 BESTANDIG Jan
NOVÁK Tomáš 446 2:0 390 GUTH Petr



Výsledky 4. kola:

SK Plaston Šluknov - TJ Sokol Duchcov B 8:0 kontumace (12:0) 01.10.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - SK Děčín 6:2 2529-2503 (6:6) 01.10.
SK Skalice u Č. Lípy - Sokol Spořice 6:2 2672-2575 (8,5:3,5) 01.10.
TJ Sokol Blíževedly - TJ KK Louny 3:5 2530-2567 (5:7) 30.09.
KO Česká Kamenice - TJ Kovostroj Děčín 3,5:4,5 2423-2442 (5,5:6,5) 30.09.
TJ Jiskra Nový Bor - SKK Podbořany 2:6 2435-2523 (5:7) 01.10.


Naše utkání ve 4. kole

MALEC Tomáš 414 1,5:0,5 406 SLAVÍK Roman
JANDA Vladislav 411 1:1 390 VESELÝ Petr
KRONĎÁKOVÁ Anna 361 0:2 408 STANĚK Petr
KÜHNEL Karel 417 1:1 424 PISKOŘ Pavel
JANDA Zdeněk 416 1:1 410 JABLONICKÝ Pavel
ŠMELHAUS Petr 404 1:1 404 NOVÁK Tomáš


Výsledky 5. kola:


TJ Jiskra Nový Bor - SK Plaston Šluknov 5,5:2,5 2441-2396 (5:7) 15.10.
TJ Kovostroj Děčín - SKK Podbořany 1:7 2518-2575 (4:8) 15.10.
TJ KK Louny - KO Česká Kamenice 5:3 2621-2524 (8:4) 15.10.
Sokol Spořice - TJ Sokol Blíževedly 5:3 2323-2247 (5,5:6,5) 15.10.
SK Děčín - SK Skalice u Č. Lípy 7:1 2537-2475 (8:4) 14.10.
TJ Sokol Duchcov B - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 4:4 2671-2610 (7:5) 15.10.


Naše utkání v 5. kole

PISKOŘ Pavel 397 0:2 473 HEJHALOVÁ Olga
SLAVÍK Roman 459 2:0 367 HOFMANN Rudolf
VESELÝ Petr 419 0:2 436 HOFMANNOVÁ Kamila
JABLONICKÝ Pavel 399 1:1 412 STUPKA Pavel
STANĚK Petr 432 1:1 448 WÁGNER Jaroslav
NOVÁK Tomáš 412 0:2 439 RICHTÁRECH Petr


Výsledky 6. kola:


SK Plaston Šluknov - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 5:3 2550-2507 (7:5) 22.10.
SK Skalice u Č. Lípy - TJ Sokol Duchcov B 5:3 2687-2569 (7,5:4,5) 22.10.
TJ Sokol Blíževedly - SK Děčín 7:1 2510-2444 (7:5) 21.10.
KO Česká Kamenice - Sokol Spořice 6:2 2424-2385 (9:3) 22.10.
SKK Podbořany - TJ KK Louny 6:2 2680-2600 (6:6) 22.10.
TJ Jiskra Nový Bor - TJ Kovostroj Děčín 7:1 2501-2376 (9:3) 22.10.


Naše utkání v 6. kole

GAJDUŠEK Michal 411 1:1 401 NOVÁK Tomáš
KOHLÍČKOVÁ Lenka (*51 Řeřicha Vl.) 375 1:1 396 SLAVÍK Roman
KOHLÍČEK Petr 418 2:0 373 VESELÝ Petr
DUNKOVÁ Alena 447 2:0 428 PISKOŘ Pavel
KOUT Petr 411 1:1 382 STANĚK Petr
KORTAN Martin 439 2:0 396 JABLONICKÝ Pavel


Výsledky 7. kola:

SK Plaston Šluknov - SK Skalice u Č. Lípy 6:2 2556-2380 (9:3) 05.11.
TJ Sokol Blíževedly - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 7:1 2563-2413 (9:3) 04.11.
KO Česká Kamenice - TJ Sokol Duchcov B 3:5 2525-2526 (7:5) 04.11.
SKK Podbořany - SK Děčín 7:1 2679-2579 (7:5) 05.11.
TJ Jiskra Nový Bor - Sokol Spořice 8:0 2465-2298 (8:4) 05.11.
TJ Kovostroj Děčín - TJ KK Louny 6:2 2475-2408 (7,5:4,5) 05.11.


Naše utkání v 7. kole

PISKOŘ Pavel 393 1:1 422 LOJDA Patrik
SLAVÍK Roman 402 1:1 406 CHOVANEC Miloš
VESELÝ Petr 402 1:1 391 NOVÁK Václav
STANĚK Petr 433 2:0 407 PFEIFER František
JABLONICKÝ Pavel 404 1,5:0,5 365 POP Petr
BACHOR Miroslav 441 1:1 417 VLČEK Vratislav


Výsledky 8. kola:

TJ KK Louny - SK Plaston Šluknov 6,5:1,5 2716-2602 (8:4) 12.11.
Sokol Spořice - TJ Kovostroj Děčín 7:1 2374-2243 (9:3) 12.11.
SK Děčín - TJ Jiskra Nový Bor 3:5 2460-2522 (5:7) 11.11.
TJ Sokol Duchcov B - SKK Podbořany 2:6 2657-2726 (6:6) 11.11.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - KO Česká Kamenice 6:2 2522-2496 (6:6) 12.11.
SK Skalice u Č. Lípy - TJ Sokol Blíževedly 6:2 2624-2555 (8:4) 12.11.


Naše utkání v 8. kole

POLCAR Milan 395 1:1 385 SLAVÍK Roman
KUTĚRA Štefan 371 1:1 419 PISKOŘ Pavel
SCHMIEDL Horst 411 2:0 346 VESELÝ Petr
WETZLER Jiří 407 2:0 365 STANĚK Petr
KORDULÍK Václav 370 1:1 369 NOVÁK Tomáš
LUKŠÍK Oldřich st. 420 2:0 359 JABLONICKÝ Pavel



Výsledky 9. kola:

SK Plaston Šluknov - TJ Sokol Blíževedly 8:0 2504-2375 (7:5) 19.11.
KO Česká Kamenice - SK Skalice u Č. Lípy 7:1 2529-2400 (8:4) 18.11.
SKK Podbořany - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 7:1 2704-2508 (10:2) 19.11.
TJ Jiskra Nový Bor - TJ Sokol Duchcov B 6:2 2505-2406 (6:6) 19.11.
TJ Kovostroj Děčín - SK Děčín 6:2 2450-2385 (6:6) 19.11.
TJ KK Louny - Sokol Spořice 6:2 2722-2656 (5:7) 19.11.



Naše utkání v 9. kole

PISKOŘ Pavel (*51 Veselý P.) 367 0:2 412 KRAMER Petr
SLAVÍK Roman 413 1:1 373 KRAUS Aleš
NOVÁK Tomáš 373 1:1 403 ČUBR Pavel
JABLONICKÝ Pavel 431 2:0 389 NOVOTNÝ Ivan
STANĚK Petr 447 1:1 415 PLÍŠEK Miloslav
BACHOR Miroslav 419 1:1 393 MACH Radek



Výsledky 10. kola:

Sokol Spořice - SK Plaston Šluknov 5:3 2304-2281 (6:6) 03.12.
SK Děčín - TJ KK Louny 6:2 2526-2487 (7:5) 02.12.
TJ Sokol Duchcov B - TJ Kovostroj Děčín 5:3 2614-2516 (8:4) 02.12.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Jiskra Nový Bor 2:6 2540-2631 (4:8) 03.12.
SK Skalice u Č. Lípy - SKK Podbořany 6:2 2686-2558 (9:3) 03.12.
TJ Sokol Blíževedly - KO Česká Kamenice 7:1 2526-2359 (8,5:3,5) 02.12.

Předehrávka 11.kola


TJ KK Louny - TJ Jiskra Nový Bor 5:3 2750-2711 (7:5) 27.11.

Naše utkání v 10. kole


FORMÁNEK Jindřich 412 1:1 418 STANĚK Petr
KOPECKÝ František 456 2:0 373 EXNER Roman
DAŘÍLEK Dalibor 446 2:0 429 VESELÝ Petr
HILZENSAUER Miroslav 409 1:1 422 NOVÁK Tomáš
FORMÁNEK Jindřich 406 0,5:1,5 441 PISKOŘ Pavel
DAŘÍLEK Jakub 485 1,5:0,5 433 JABLONICKÝ Pavel




Výsledky 11. kola:

TJ Kovostroj Děčín - SK Plaston Šluknov 5:3 2462-2445 (7,5:4,5) 10.12.
Sokol Spořice - SKK Podbořany 2:6 2341-2367 (5:7) 10.12.
SK Děčín - KO Česká Kamenice 4:4 2509-2490 (8:4) 09.12.
TJ Sokol Duchcov B - TJ Sokol Blíževedly 6:2 2721-2513 (8:4) 09.12.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - SK Skalice u Č. Lípy 6:2 2463-2430 (9:3) 10.12.

Naše utkání v 11. kole


NOVÁK Tomáš 407 1:1 429 JONÁŠOVÁ Jitka
EXNEROVÁ Adéla 407 1,5:0,5 405 KOŘÁNEK Václav
VESELÝ Petr 399 0:2 424 MARUŠÁKOVÁ Eliška
JABLONICKÝ Pavel 396 1:1 403 JONÁŠ Zdeněk
STANĚK Petr 429 2:0 394 KOLDAN Jan
BACHOR Miroslav 424 2:0 390 TOMIK František




Výsledky 12. kola:

TJ Sokol Blíževedly - SKK Podbořany 6:2 2564-2441 (7:5) 14.01.
SK Skalice u Č. Lípy - TJ Jiskra Nový Bor 6:2 2661-2607 (7,5:4,5) 14.01.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Kovostroj Děčín 6:2 2498-2476 (6:6) 14.01.
TJ Sokol Duchcov B - TJ KK Louny 7:1 2612-2475 (9:3) 13.01.
SK Děčín - Sokol Spořice 6:2 2504-2416 (7:5) 14.01.



Naše utkání v 12. kole


ZEMAN Jan 401 1:1 410 SLAVÍK Roman
HOLÝ Miloš 408 1:1 404 JABLONICKÝ Pavel
PATERKO Daniel 391 1:1 380 PISKOŘ Pavel
VOKATÝ Zdeněk 445 1:1 437 VESELÝ Petr
PASTYŘÍK Miroslav 444 1:1 445 NOVÁK Tomáš
HONS Filip 409 1:1 400 STANĚK Petr





Výsledky 13. kola:

SK Děčín - SK Plaston Šluknov 6:2 2499-2457 (8:4) 20.01.
Sokol Spořice - TJ Sokol Duchcov B 7:1 2422-2215 (10:2) 21.01.
TJ KK Louny - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 6:2 2755-2652 (9:3) 21.01.
TJ Kovostroj Děčín - SK Skalice u Č. Lípy 6:2 2500-2379 (9:3) 21.01.
TJ Jiskra Nový Bor - TJ Sokol Blíževedly 8:0 2454-2270 (11:1) 21.01.
SKK Podbořany - KO Česká Kamenice 7:1 2652-2534 (7:5) 21.01.


Naše utkání v 13. kole


SLAVÍK Roman 433 2:0 393 JAVOREK Ladislav, ml.
VESELÝ Petr 397 1:1 399 HRNČÍŘ Libor
EXNEROVÁ Adéla 420 2:0 390 PISKÁČEK Jiří
JABLONICKÝ Pavel 411 1:1 394 HÄRING Robert
STANĚK Petr 414 1:1 416 KEZER Eduard, ml.
NOVÁK Tomáš 425 2:0 387 VLASÁK Oldřich






Výsledky 14. kola:

SK Plaston Šluknov - SKK Podbořany 5:3 2443-2428 (7:5) 04.02.
KO Česká Kamenice - TJ Jiskra Nový Bor 6:2 2539-2521 (7:5) 03.02.
TJ Sokol Blíževedly - TJ Kovostroj Děčín 8:0 2588-2427 (9:3) 03.02.
SK Skalice u Č. Lípy - TJ KK Louny 8:0 2716-2502 (10:2) 04.02.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - Sokol Spořice 3,5:4,5 2529-2513 (5:7) 04.02.
TJ Sokol Duchcov B - SK Děčín 2:6 2542-2610 (5:7) 03.02.



Naše utkání v 14. kole


GUTH Petr 455 2:0 411 JABLONICKÝ Pavel
VÁCLAVÍK Vlastimil 420 1:1 412 SLAVÍK Roman
PLAVCOVÁ Marcela 424 1:1 420 EXNEROVÁ Adéla
PŘEUČIL Jiří 430 1:1 388 VESELÝ Petr (*34 STANĚK P.)
MATĚJKA Josef 411 2:0 389 PISKOŘ Pavel
HÁJEK Pavel 448 2:0 407 NOVÁK Tomáš






Výsledky 15. kola:

TJ Sokol Duchcov B - SK Plaston Šluknov 8:0 2666-2489 (11:1) 10.02.
SK Děčín - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 2:6 2467-2505 (4:8) 10.02.
Sokol Spořice - SK Skalice u Č. Lípy 4:4 2390-2382 (8:4) 11.02.
TJ KK Louny - TJ Sokol Blíževedly 6:2 2786-2619 (7:5) 11.02.
TJ Kovostroj Děčín - KO Česká Kamenice 5:3 2422-2411 (7:5) 11.02.
SKK Podbořany - TJ Jiskra Nový Bor 5,5:2,5 2778-2613 (8,5:3,5) 11.02.


Naše utkání v 15. kole


PISKOŘ Pavel 397 1:1 400 JANDA Vladislav
EXNEROVÁ Adéla 411 1:1 401 MALEC Tomáš
SLAVÍK Roman 388 0:2 419 MARTÍNEK Miloš
JABLONICKÝ Pavel 398 2:0 392 KÜHNEL Karel
STANĚK Petr 420 2:0 385 MALEC Jiří
BACHOR Miroslav 408 1:1 414 ŠMELHAUS Petr




Výsledky 16. kola:

SK Plaston Šluknov - TJ Jiskra Nový Bor 2:6 2447-2465 (3:9) 16.02.
SKK Podbořany - TJ Kovostroj Děčín 7:1 2721-2620 (7:5) 18.02.
KO Česká Kamenice - TJ KK Louny 6:2 2563-2422 (7:5) 17.02.
TJ Sokol Blíževedly - Sokol Spořice 6:2 2500-2428 (7:5) 17.02.
SK Skalice u Č. Lípy - SK Děčín 7:1 2716-2595 (9:3) 18.02.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Sokol Duchcov B 7:1 2547-2461 (8,5:3,5) 18.02.

Naše utkání v 16. kole

HEJHALOVÁ Olga 499 2:0 441 SLAVÍK Roman
WAGNER Jaroslav 431 1:1 404 VESELÝ Petr
HOFMANNOVÁ K. (*45 Krusman) 370 0:2 412 EXNEROVÁ Adéla
STUPKA Pavel 451 1:1 445 STANĚK Petr
HOFMANN Rudolf 497 1:1 488 NOVÁK Tomáš
RICHTÁRECH Petr 473 2:0 430 PISKOŘ Pavel



Výsledky 17. kola:

TJ Bižuterie Jablonec n. N. - SK Plaston Šluknov 5:3 2562-2553 (8:4) 25.02.
TJ Sokol Duchcov B - SK Skalice u Č. Lípy 5:3 2564-2538 (6:6) 24.02.
SK Děčín - TJ Sokol Blíževedly 5:3 2519-2465 (6:6) 24.02.
Sokol Spořice - KO Česká Kamenice 7:1 2400-2293 (7:5) 25.02.
TJ KK Louny - SKK Podbořany 7:1 2753-2658 (8:4) 25.02.
TJ Kovostroj Děčín - TJ Jiskra Nový Bor 5:3 2468-2420 (6:6) 25.02.

Naše utkání v 17. kole

SLAVÍK Roman 418 2:0 320 ŘEŘICHA Vladimír
EXNEROVÁ Adéla 428 1:1 448 KOHLÍČEK Petr
VESELÝ P. (*61 Piskoř P.) 372 0:2 429 DUNKOVÁ Alena
JABLONICKÝ Pavel 407 1:1 415 KOUT Petr
STANĚK Petr 425 1:1 406 GAJDUŠEK Michal
NOVÁK Tomáš 418 1:1 402 KORTAN Martin


Výsledky 18. kola:

SK Plaston Šluknov - TJ Kovostroj Děčín 7:1 2558-2445 (11:1) 04.03.
TJ Jiskra Nový Bor - TJ KK Louny 5:3 2410-2399 (7:5) 04.03.
SKK Podbořany - Sokol Spořice 6:2 2725-2619 (8:4) 04.03.
KO Česká Kamenice - SK Děčín 6:2 2598-2530 (7:5) 03.03.
TJ Sokol Blíževedly - TJ Sokol Duchcov B 7:1 2545-2418 (7:5) 03.03.
SK Skalice u Č. Lípy - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 8:0 2750-2559 (9,5:2,5) 04.03.

Naše utkání v 18. kole

KOLDAN Jan 433 2:0 408 SLAVÍK Roman
TOMIK František 405 2:0 391 EXNEROVÁ Adéla
JONÁŠOVÁ Jitka 440 2:0 402 JABLONICKÝ Pavel
KOŘÁNEK V. (*48 Marušáková El.) 405 1:1 414 PISKOŘ Pavel
MARUŠÁK Radek 431 2:0 420 STANĚK Petr
JONÁŠ Zdeněk 444 2:0 410 NOVÁK Tomáš






Zajímavé odkazy
Trénink kuželek
Editace webu
Aktuality
 
  • 30. 3. 2019 Stanislav Šmíd ml. (VTŽ Chomutov) vytvořil nový rekord kuželny Kovostroj Děčín výkonem 484 (289+195, 0chyb; dráhy 142+98=240, 147+97=244). Velká gratulace!!!