Kontakty

Adresa kuželny
Ulice: Práce 1111/21
Město: Děčín
PSČ: 405 02
Kraj: Ústecký

Předseda
Jméno a příjmení: Tomáš Novák
Telefon: 732 976 250
Mail: viltomik@seznam.cz

Kontakt tým "A"
Jméno a příjmení: Pavel Piskoř
Telefon: 724 286 307
Mail: pissino@atlas.cz


Kontakt tým "B"
Jméno a příjmení: Jana Sobotková
Telefon: 724 102 585
Mail: jani.sobotkova@seznam.cz

Kontakt tým "C"
Jméno a příjmení: Marie Čiháková
Telefon: 604 366 163
Mail: alefinka@seznam.cz


Utkání 2016-2017

Výsledky 1. kola

KO Česká Kamenice B - ASK Lovosice B 5:1 1486-1382 (4:4) 08.09.
SKK Bílina - Sokol Roudnice n. L. 6:0 1760-1615 (6,5:1,5) 08.09.
Sokol Ústí n. L. C - KK Hvězda Trnovany D 5:1 1520-1364 (5:3) 09.09.
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1638-1581 (5:3) 09.09.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Teplice Letná D 6:0 1694-1397 (7,5:0,5) 09.09.
SKK Bohušovice C - TJ Teplice Letná C 3:3 1498-1203 (3:5) 09.09.



Naše utkání v 1. kole

REJCHRT Miroslav 430 1:1 405 EXNER Roman
NOVÁKOVÁ Emilie 398 1:1 410 SOBOTKOVÁ Jana
JIROUŠEK Miroslav 405 2:0 376 OSLADIL Václav
BACHOR Miroslav 405 1:1 390 BEDNÁŘ Aleš




Výsledky 2. kola

ASK Lovosice B - TJ Teplice Letná C 1:5 1426-1586 (2:6) 18.09.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - SKK Bohušovice C 6:0 1691-1506 (6:2) 16.09.
SKK Bílina D - TJ Teplice Letná D 5:1 1569-1385 (6:2) 17.09.
TJ Kovostroj Děčín B - KK Hvězda Trnovany D 5,5:0,5 1555-1407 (6:2) 16.09.
Sokol Roudnice n. L. - Sokol Ústí n. L. C 5:1 1605-1490 (6:2) 16.09.
KO Česká Kamenice B - SKK Bílina 0:6 1460-1639 (2:6) 15.09.



Naše utkání ve 2. kole

NOVÁKOVÁ Emilie 425 2:0 367 VALTEROVÁ Miroslava
JABLONICKÝ Jiří 379 1:1 379 BŮŽKOVÁ Lenka
DVOŘÁK Čestmír 339 2:0 264 BŮŽEK Michal
BACHOR Miroslav 412 1:1 397 FABIANOVÁ Jitka



Výsledky 3. kola

SKK Bílina - ASK Lovosice B 6:0 1634-1430 (6:2) 22.09.
Sokol Ústí n. L. C - KO Česká Kamenice B 5:1 1531-1425 (6:2) 23.09.
TJ Kovostroj Děčín B - Sokol Roudnice n. L. 6:0 1609-1561 (5:3) 23.09.
TJ Kovostroj Děčín C - TJ Teplice Letná D 5:1 1496-1322 (7:1) 22.09.
SKK Bohušovice C - SKK Bílina D 2:4 1529-1565 (3:5) 23.09.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Teplice Letná C 5:1 1734-1629 (5,5:2,5) 23.09.


Naše utkání ve 3. kole

REJCHRT Miroslav 411 1:1 408 BRUTHANS Michal
NOVÁKOVÁ Emilie 396 2:0 375 DOŠEK Petr
JABLONICKÝ Jiří 377 1:1 368 KECHER Josef
JIROUŠEK Miroslav 425 1:1 410 WOŠ Jiří





Výsledky 4. kola

ASK Lovosice B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 1:5 1417-1529 (1:7) 01.10.
SKK Bílina D - TJ Teplice Letná C 1:5 1599-1618 (4:4) 30.09.
TJ Kovostroj Děčín C - SKK Bohušovice C 5:1 1547-1456 (5:3) 30.09.
KO Česká Kamenice B - TJ Kovostroj Děčín B 0:6 1485-1594 (2:6) 29.09.
SKK Bílina - Sokol Ústí n. L. C 4:2 1674-1635 (6:2) 29.09.



Naše utkání ve 4. kole

ŠIMEČKOVÁ Věra 421 1:1 431 REJCHRT Miroslav
KONČICKÝ František 372 0:2 404 NOVÁKOVÁ Emilie
HEKERLE Libor (*50 BOUŠKOVÁ V.) 360 1:1 374 JABLONICKÝ Jiří
KRONĎÁKOVÁ Anna 332 0:2 385 JIROUŠEK Miroslav





Výsledky 5. kola

ASK Lovosice B - SKK Bohušovice C 4:2 1459-1430 (4:4) 08.10.
TJ Kovostroj Děčín B - SKK Bílina D 5:1 1536-1498 (4:4) 07.10.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín C 2:4 1448-1513(4:4) 07.10.
SKK Bílina - KK Hvězda Trnovany D 6:0 1736-1436 (8:0) 22.09.
KO Česká Kamenice B - Sokol Roudnice n. L. 1:5 1416-1573 (3:5) 06.10.


Naše utkání v 5. kole

REJCHRT Miroslav 392 1:1 378 ŠANĚK Tomáš
NOVÁKOVÁ Emilie 400 0:2 406 HUBATÝ Tomáš
ZÍVAL Jaroslav 358 2:0 351 CHRÁSTECKÝ Daniel
JIROUŠEK Miroslav 386 1:1 363 WOLFRAM Vladimír



Výsledky 6. kola

Sokol Ústí n. L. C - ASK Lovosice B 5:1 1530-1298 (6:2) 14.10.
TJ Kovostroj Děčín B - SKK Bílina 5:1 1652-1557 (6:2) 14.10.
TJ Teplice Letná D - Sokol Roudnice n. L. 0:6 1245-1632 (0:8) 15.10.
SKK Bohušovice C - KK Hvězda Trnovany D 5:1 1530-1051 (7:1) 14.10.
TJ Teplice Letná C - TJ Kovostroj Děčín C 2:4 1505-1510 (4:4) 15.10.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - SKK Bílina D 3:3 1699-1702 (3:5) 14.10.


Naše utkání v 6. kole

REJCHRT Miroslav 418 2:0 371 SCHLÖGL Gerhard
NOVÁKOVÁ Emilie 392 1:1 407 ČERNÍKOVÁ Pavlína
JABLONICKÝ Jiří 413 1:1 388 ŠANĚK Miroslav
BACHOR Miroslav 429 2:0 391 ŠÍMA Josef





Výsledky 7. kola

ASK Lovosice B - SKK Bílina D 1:5 1392-1431 (3:5) 22.10.
TJ Kovostroj Děčín C - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 1:5 1483-1513 (2:6) 21.10.
Sokol Roudnice n. L. - SKK Bohušovice C 4:2 1520-1463 (4:4) 21.10.
KO Česká Kamenice B - TJ Teplice Letná D 5:1 1617-1407 (6:2) 20.10.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1471-1499 (3:5) 21.10.

Dohrávka 5. kola
TJ Teplice Letná D - TJ Teplice Letná C 0:6 1303-1516 (1:7) 18.10.


Naše utkání v 1. kole

ZATOČIL Karel 366 0:2 400 REJCHRT Miroslav
KOVÁČ Viktor 384 2:0 330 ZÍVAL J. (*51 NOVÁKOVÁ E.)
PUSCHOVÁ Simona 353 1:1 368 JABLONICKÝ Jiří
KRUPKA Josef, ml. 368 0:2
401 JIROUŠEK Miroslav



Výsledky 8. kola

ASK Lovosice B - TJ Kovostroj Děčín C 4:2 1518-1359 (5:3) 05.11
SKK Bílina D - KK Hvězda Trnovany D 4:2 1470-1429 (4:4) 04.11.
Sokol Roudnice n. L. - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 6:0 1683-1557 (7:1) 04.11.
KO Česká Kamenice B - TJ Teplice Letná C 4:2 1575-1394 (5:3) 03.11.
SKK Bílina - SKK Bohušovice C 5:1 1671-1434 (6:2) 03.11.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Teplice Letná D 0:0 odloženo (0:0) 04.11.


Naše utkání v 8. kole

volno







Výsledky 9. kola

TJ Teplice Letná D - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1418-1497 (2:6) 12.11.
SKK Bohušovice C - Sokol Ústí n. L. C 0:6 1325-1485 (0:8) 11.11.
TJ Teplice Letná C - SKK Bílina 1:5 1454-1653 (2:6) 12.11.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - KO Česká Kamenice B 5:1 1671-1550 (5:3) 11.11.
SKK Bílina D - Sokol Roudnice n. L. 2:4 1508-1580 (2:6) 12.11.
TJ Kovostroj Děčín C - KK Hvězda Trnovany D 3:3 1442-1390 (3:5) 11.11.


Naše utkání v 9. kole

MATĚJÁKOVÁ Markéta 316 0:2 355 NOVÁKOVÁ Emilie
BRHLÍK Jan 372 1:1 380 ZÍVAL Jaroslav
VACEK Michal 424 1:1 378 JABLONICKÝ Jiří
SAKSUN Petr 306 0:2 384 DVOŘÁK Čestmír (*9 JIROUŠEK M.)




Výsledky 10. kola

ASK Lovosice B - KK Hvězda Trnovany D 1:5 1392-1437 (3:5) 19.11.
Sokol Roudnice n. L. - TJ Kovostroj Děčín C 4:2 1603-1565 (3:5) 18.11.
KO Česká Kamenice B - SKK Bílina D 6:0 1588-1444 (7:1) 17.11.
SKK Bílina - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 4,5:1,5 1697-1652 (5:3) 17.11.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Teplice Letná C 5:1 1506-1406 (5:3) 18.11.
TJ Kovostroj Děčín B - SKK Bohušovice C 5:1 1616-1606 (4:4) 18.11.

Dohrávka 8.kola
Sokol Ústí n. L. C - TJ Teplice Letná D 6:0 1498-1234 (8:0) 16.11.


Naše utkání v 10. kole

REJCHRT Miroslav 422 1:1 415 FILIP Roman
NOVÁKOVÁ Emilie 375 0:2 430 MARTÍNEK Jiří
JABLONICKÝ Jiří 406 2:0 350 PROUZA Petr, st.
JIROUŠEK Miroslav 413 1:1 411 KLÍMA Jan






Výsledky 11. kola

SKK Bohušovice C - ASK Lovosice B 4:2 1613-1579 (4:4) 25.11.
TJ Teplice Letná C - TJ Teplice Letná D 2:4 1407-1476 (3:5) 27.11.
SKK Bílina D - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1505-1610 (1:7) 26.11.
TJ Kovostroj Děčín C - Sokol Ústí n. L. C 4:2 1526-1474 (5:3) 25.11.
Sokol Roudnice n. L. - KO Česká Kamenice B 5:1 1570-1495 (6:2) 25.11.


Naše utkání v 11. kole

PODHRÁZSKÝ Pavel 364 0:2 380 NOVÁKOVÁ Emilie
WOLFRAM Vladimír 375 0:2 405 JIROUŠEK Miroslav
ŠANĚK Tomáš 386 1:1 376 JABLONICKÝ Jiří
CHRÁSTECKÝ Daniel 380 0:2 449 BACHOR Miroslav






Výsledky 12. kola

TJ Teplice Letná D - ASK Lovosice B 2:4 1367-1465 (4:4) 03.12.
TJ Teplice Letná C - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1411-1516 (1:7) 03.12.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - Sokol Ústí n. L. C 1:5 1576-1617 (3:5) 02.12.
SKK Bílina D - SKK Bílina 2:4 1541-1596 (4:4) 03.12.
TJ Kovostroj Děčín C - KO Česká Kamenice B 2:4 1430-1484 (2:6) 02.12.
Sokol Roudnice n. L. - KK Hvězda Trnovany D 5:1 1573-1485 (5:3) 02.12.


Naše utkání v 12. kole

VACEK Lukáš 395 0:2 422 REJCHRT Miroslav
DUDEŠKOVÁ Sabina 286 0:2 328 ZÍVAL Jaroslav
STAŇKOVÁ Eva 341 1:1 332 JABLONICKÝ Jiří
SOUKUP Martin 389 0:2 434 JIROUŠEK Miroslav





Výsledky 13. kola

TJ Teplice Letná D - SKK Bílina 2:4 1461-1601 (2:6) 10.12.
SKK Bohušovice C - KO Česká Kamenice B 2:4 1484-1555 (3:5) 09.12.
TJ Teplice Letná C - Sokol Roudnice n. L. 2:4 1557-1607 (4:4) 10.12.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - KK Hvězda Trnovany D 5:1 1739-1653 (5,5:2,5) 09.12.
SKK Bílina D - TJ Kovostroj Děčín C 3:3 1053-1374 (4:4) 10.12.




volno






Výsledky 14. kola

ASK Lovosice B - Sokol Roudnice n. L. 2:4 1532-1545 (3,5:4,5) 17.12.
KO Česká Kamenice B - KK Hvězda Trnovany D 4:2 1585-1499 (4:4) 15.12.
SKK Bílina - TJ Kovostroj Děčín C 6:0 1717-1429 (7:1) 15.12.
Sokol Ústí n. L. C - SKK Bílina D 5:1 1521-1421 (7:1) 16.12.
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1605-1511 (6:2) 16.12.
TJ Teplice Letná D - SKK Bohušovice C 5:1 1508-1092 (4:4) 17.12.

Dohrávka 13. kola

Kovostroj Děčín B - ASK Lovosice B 6:0 1592-1440 (7:1) 12.12.

Naše utkání v 13. kole

JIROUŠEK Miroslav 378 2:0 333 KLÍŽ Pavel
NOVÁKOVÁ Emilie 408 1:1 406 ŠIMÁČEK Zdeněk
DVOŘÁK Čestmír 392 2:0 364 ZALABÁK Petr, st.
JABLONICKÝ Jiří 414 2:0 337 HNYK Miroslav


Naše utkání ve 14. kole

REJCHRT Miroslav 411 2:0 356 URBANOVÁ Olga
NOVÁKOVÁ Emilie 375 2:0 353 JANAČÍKOVÁ Svatoslava
JABLONICKÝ Jiří 397 0:2 435 ZAHÁLKA Tomáš
BACHOR Miroslav 422 2:0 367 KIRSCHDORF Emil






Výsledky 15. kola

ASK Lovosice B - KO Česká Kamenice B 2:4 1482-1497 (3:5) 14.01.
Sokol Roudnice n. L. - SKK Bílina 5:1 1642-1565 (6:2) 13.01.
KK Hvězda Trnovany D - Sokol Ústí n. L. C 3:3 1544-1527 (4:4) 12.01.
TJ Kovostroj Děčín C - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1506-1586 (1:7) 13.01.
TJ Teplice Letná D - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 0:6 1424-1561 (1:7) 14.01.
TJ Teplice Letná C - SKK Bohušovice C 4:2 1596-1516 (5:3) 14.01.


Naše utkání v 15. kole

BEDNÁŘOVÁ Miroslava 384 0:2 406 NOVÁKOVÁ Emilie
SOBOTKOVÁ Jana 413 1:1 402 REJCHRT Miroslav
EXNER Roman 360 0:2 373 DVOŘÁK Čestmír
BEDNÁŘ Aleš 349 0:2 405 BACHOR Miroslav






Výsledky 16. kola

TJ Teplice Letná C - ASK Lovosice B 5:1 1621-1483 (6:2) 21.01.
SKK Bohušovice C - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1502-1462 (4,5:3,5) 20.01.
TJ Teplice Letná D - SKK Bílina D 0:6 1386-1641 (1:7) 21.01.
KK Hvězda Trnovany D - TJ Kovostroj Děčín B 0:6 1380-1636 (1:7) 19.01.
Sokol Ústí n. L. C - Sokol Roudnice n. L. 1:5 1464-1550 (2:6) 20.01.
SKK Bílina - KO Česká Kamenice B 5:11565-1504 (5:3) 19.01.


Naše utkání v 16. kole

JOHANNISOVÁ Lucie 314 0:2 424 JIROUŠEK Miroslav
BŮŽEK Michal 336 0:2 376 JABLONICKÝ Jiří
VALTEROVÁ Miroslava 343 0:2 416 NOVÁKOVÁ Emilie
FABIANOVÁ Jitka 387 1:1 420 BACHOR Miroslav







Výsledky 17. kola

ASK Lovosice B - SKK Bílina 2:4 1470-1485 (4:4) 04.02.
KO Česká Kamenice B - Sokol Ústí n. L. C odloženo 16.2.
Sokol Roudnice n. L. - TJ Kovostroj Děčín B 2:4 1659-1716 (2:6) 03.02.
TJ Teplice Letná D - TJ Kovostroj Děčín C 0:6 1337-1477 (2:6) 04.02.
SKK Bílina D - SKK Bohušovice C 2:4 1426-1458 (4:4) 04.02.
TJ Teplice Letná C - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 2:4 1497-1527 (3:5) 04.02.


Dohrávka 11. kola

KK Hvězda Trnovany D - SKK Bílina 2:4 1470-1629 (2:6) 30.01.


Naše utkání v 17. kole

BRUTHANS Michal 434 1:1 427 REJCHRT Miroslav
HALUSKA A. (*51 KECHER J.) 365 0:2 409 NOVÁKOVÁ Emilie
WOŠ Jiří 436 1:1 435 JIROUŠEK Miroslav
DOŠEK Petr 424 0:2 445 BACHOR Miroslav





Výsledky 18. kola

TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - ASK Lovosice B 6:0 1688-1507 (7:1) 10.02.
TJ Teplice Letná C - SKK Bílina D 4:2 1584-1505 (6:2) 11.02.
SKK Bohušovice C - TJ Kovostroj Děčín C 2:4 1510-1524 (4:4) 10.02.
KK Hvězda Trnovany D - TJ Teplice Letná D 6:0 1545-1374 (5:3) 09.02.
TJ Kovostroj Děčín B - KO Česká Kamenice B 5:1 1720-1603 (6:2) 10.02.
Sokol Ústí n. L. C - SKK Bílina 5:1 1625-1488 (6:2) 10.02.


Naše utkání v 18. kole

REJCHRT Miroslav 447 2:0 373 KONČICKÝ František
NOVÁKOVÁ Emilie 409 1,5:0,5 390 ŘÍHOVÁ Eva
JABLONICKÝ Jiří 429 1:1 435 ŠIMEČKOVÁ Věra
BACHOR Miroslav 435 1,5:0,5 405 HEKERLE Libor




Výsledky 19. kola

ASK Lovosice B - Sokol Ústí n. L. C 4:2 1520-1483 (5:3) 18.02.
SKK Bílina - TJ Kovostroj Děčín B 5:1 1700-1654 (4:4) 16.02.
Sokol Roudnice n. L. - TJ Teplice Letná D 5:1 1650-1477 (5:3) 17.02.
KK Hvězda Trnovany D - SKK Bohušovice C 5:1 1572-1538 (5:3) 16.02.
TJ Kovostroj Děčín C - TJ Teplice Letná C 0,5:5,5 1462-1526 (2:6) 17.02.
SKK Bílina D - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1553-1514 (6:2) 18.02.


Dohrávka 17. kola

Česká Kamenice B - Sokol Ústí n. L. C 4:2 1589-1501 (6:2) 16.02.

Naše utkání v 19. kole

ŠÍMA Josef 447 1:1 422 NOVÁKOVÁ Emilie
SCHLÖGL Gerhard 430 2:0 384 JABLONICKÝ Jiří
ŠANĚK Miroslav 374 0:2 402 JIROUŠEK Miroslav
ČERNÍKOVÁ Pavlína 449 1:1 446 BACHOR Miroslav





Výsledky 20. kola

SKK Bílina D - ASK Lovosice B 2:4 1450-1468 (3:5) 25.02.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín C 6:0 1698-1520 (7:1) 24.02.
KK Hvězda Trnovany D - TJ Teplice Letná C 2:4 1483-1496 (4:4) 23.02.
SKK Bohušovice C - Sokol Roudnice n. L. 0:6 1474-1597 (1:7) 24.02.
TJ Teplice Letná D - KO Česká Kamenice B 4:2 1502-1400 (5:3) 25.02.
TJ Kovostroj Děčín B - Sokol Ústí n. L. C 4:2 1632-1504 (5:3) 24.02.

Naše utkání v 20. kole

REJCHRT Miroslav 438 2:0 387 KRUPKA Josef, st.
JABLONICKÝ Jiří 413 2:0 324 MICHEL Adolf
ZÍVAL Jaroslav 368 0:2 378 PUSCHOVÁ Simona
DVOŘÁK Čestmír 413 1:1 415 KUNEŠ Jaroslav





Výsledky 21. kola

ASK Lovosice B - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1464-1512 (4:4) 04.03.
SKK Bílina - TJ Teplice Letná D 4:2 1569-1372 (6:2) 02.03.
KO Česká Kamenice B - SKK Bohušovice C 5:1 1590-1522 (6:2) 02.03.
Sokol Roudnice n. L. - TJ Teplice Letná C 5:1 1642-1625 (5,5:2,5) 03.03.
KK Hvězda Trnovany D - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 4:2 1594-1550 (3:5) 02.03.
TJ Kovostroj Děčín C- SKK Bílina D 5:1 1513-1423 (5:3) 03.03.

Naše utkání v 21. kole

ZALABÁK Petr, ml. 394 1:1 422 REJCHRT Miroslav
KLÍŽ Pavel 374 1:1 386 NOVÁKOVÁ Emilie
ZALABÁK Petr, st. 394 2:0 351 DVOŘÁK Čestmír
HNYK Miroslav 302 0:2 353 JABLONICKÝ Jiří





Zajímavé odkazy
Trénink kuželek
Editace webu
Aktuality
 
  • 30. 3. 2019 Stanislav Šmíd ml. (VTŽ Chomutov) vytvořil nový rekord kuželny Kovostroj Děčín výkonem 484 (289+195, 0chyb; dráhy 142+98=240, 147+97=244). Velká gratulace!!!