Kontakty

Adresa kuželny
Ulice: Práce 1111/21
Město: Děčín
PSČ: 405 02
Kraj: Ústecký

Předseda
Jméno a příjmení: Tomáš Novák
Telefon: 732 976 250
Mail: viltomik@seznam.cz

Kontakt tým "A"
Jméno a příjmení: Pavel Piskoř
Telefon: 724 286 307
Mail: pissino@atlas.cz


Kontakt tým "B"
Jméno a příjmení: Jana Sobotková
Telefon: 724 102 585
Mail: jani.sobotkova@seznam.cz

Kontakt tým "C"
Jméno a příjmení: Marie Čiháková
Telefon: 604 366 163
Mail: alefinka@seznam.cz


Utkání 2015-2016

Výsledky 1. kola:

TJ Elektrárny Kadaň - TJ Lokomotiva Liberec 6:2 2596-2531 (6:6)
TJ KK Louny - TJ Kovostroj Děčín 6:2 2682-2639 (7:5)
SK Děčín - TJ Jiskra Nový Bor 4:4 2515-2508 (5:7)
SKK Podbořany - KK Hvězda Trnovany B 7:1 2702-2485 (10:2)
Sokol Ústí n. L. - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 6:2 2476-2417 (8:4)
TJ Sokol Duchcov B - TJ Sokol Blíževedly 8:0 2780-2453 (11:1)

Naše utkání v 1. kole

LOJDA Patrik 478 ( 1:1 ) 431 EXNEROVÁ Adéla
NOVÁK Václav 442 ( 1:1 ) 439 BARBORA Lukáš
ROLLOVÁ Jitka 467 ( 0:2 ) 480 SLAVÍK Roman
CHOVANEC Miloš 438 ( 2:0 ) 414 JABLONICKÝ Jiří
PFEIFER František 434 ( 2:0 ) 415 BACHOR Miroslav
VLČEK Vratislav 423 ( 1:1 ) 460 JABLONICKÝ Pavel


Výsledky 2. kola:

TJ Lokomotiva Liberec - TJ Sokol Blíževedly 6:2 2666-2640 (8,5:3,5)
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Sokol Duchcov B 6:2 2713-2684 (6,5:5,5)
KK Hvězda Trnovany B - Sokol Ústí n. L. 4:4 2639-2589 (7:5)
SK Děčín - SKK Podbořany 5:3 2556-2550 (7:5)
TJ Kovostroj Děčín - TJ Jiskra Nový Bor 5:3 2463-2409 (6:6)
TJ Elektrárny Kadaň - TJ KK Louny 2:6 2668-2694 (5:7)

Naše utkání ve 2. kole

NOVÁK Tomáš 412 2:0 374 ŘEŘICHA Vladimír
EXNEROVÁ Adéla 408 1:1 400 SIROVÝ Lubomír
SLAVÍK Roman 421 1:1 423 GAJDUŠEK Michal
JABLONICKÝ Pavel 402 0:2 428 DUNKOVÁ Alena
JABLONICKÝ Jiří 408 1:1 368 KOHLÍČKOVÁ Lenka
BACHOR Miroslav 412 1:1 416 KOUT Petr


Výsledky 3. kola:

TJ KK Louny - TJ Lokomotiva Liberec 6:2 2687-2565 (9:3) 10.10.
TJ Jiskra Nový Bor - TJ Elektrárny Kadaň 2:6 2295-2392 (4:8) 10.10.

SKK Podbořany - TJ Kovostroj Děčín 2:6 2517-2556 (4:8) 10.10.
Sokol Ústí n. L. - SK Děčín 0:8 2252-2392 (3:9) 10.10.
TJ Sokol Duchcov B - KK Hvězda Trnovany B 2:6 2599-2638 (4:8) 09.10.
TJ Sokol Blíževedly - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 2:6 2458-2492 (5,5:6,5) 09.10.

Naše utkání ve 3. kole

POP Václav 419 2:0 395 JABLONICKÝ Pavel
KARTUS Jiří 409 0:2 423 SLAVÍK Roman
HOFMANN Rudolf 444 0:2 472 NOVÁK Tomáš
KRUSMAN Vladislav 399 0:2 435 EXNEROVÁ Adéla
ŠÁNA Vladimír 460 2:0 433 VESELÝ Petr
HOFMANNOVÁ Kamila 386 0:2 398 JABLONICKÝ Jiří


Výsledky 4. kola:

TJ Lokomotiva Liberec - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 6:2 2814-2687 (8:4)
KK Hvězda Trnovany B - TJ Sokol Blíževedly 8:0 2633-2441 (10:2)
SK Děčín - TJ Sokol Duchcov B 3:5 2509-2544 (5:7)
TJ Kovostroj Děčín - Sokol Ústí n. L. 4:4 2371-2386 (6:6)
TJ Elektrárny Kadaň - SKK Podbořany 3:5 2572-2603 (6:6)
TJ KK Louny - TJ Jiskra Nový Bor 7:1 2653-2554 (8:4)

Naše utkání ve 4. kole

NOVÁK Tomáš 410 1:1 400 KUNT Petr, ml.
SLAVÍK Roman 401 1:1 398 MÁLEK Josef
JABLONICKÝ Pavel 407 1:1 392 BÍLEK Petr
NOVÁKOVÁ Emilie 382 1:1 402 STANĚK Petr
BACHOR Miroslav 418 2:0 393 SCHOŘ Milan
JABLONICKÝ Jiří (*65 PISKOŘ P.) 353 0:2 401 PULCHART Jiří


Výsledky 5. kola:

TJ Jiskra Nový Bor - TJ Lokomotiva Liberec 5:3 2405-2326 (8:4)
SKK Podbořany - TJ KK Louny 6:2 2655-2613 (8:4)
Sokol Ústí n. L. - TJ Elektrárny Kadaň 1,5:6,5 2361-2466 (4:8)
TJ Sokol Duchcov B - TJ Kovostroj Děčín 6:2 2675-2612 (8:4)
TJ Sokol Blíževedly - SK Děčín 6:2 2538-2405 (9:3)
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - KK Hvězda Trnovany B 4:4 2635-2636 (5,5:6,5)

Naše utkání v 5. kole

MARTÍNEK Václav 472 2:0 424 JABLONICKÝ Pavel
CHALUPOVÁ Lenka 434 2:0 407 JABLONICKÝ Jiří
HOLEC Jakub 419 0:2 462 NOVÁK Tomáš
ŠPORER Pavel 471 2:0 435 BACHOR Miroslav
HILZENSAUER Miroslav 432 0:2 455 SLAVÍK Roman
KOPECKÝ František 447 2:0 429 EXNEROVÁ Adéla


Výsledky 6. kola:

TJ Lokomotiva Liberec - KK Hvězda Trnovany B 4:4 2665-2679 (5:7)
SK Děčín - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 5:3 2604-2565 (7,5:4,5)
TJ Kovostroj Děčín - TJ Sokol Blíževedly 2:6 2369-2393 (4:8)
TJ Elektrárny Kadaň - TJ Sokol Duchcov B 7:1 2759-2611 (7,5:4,5)
TJ KK Louny - Sokol Ústí n. L. odloženo
TJ Jiskra Nový Bor - SKK Podbořany 5:3 2430-2369 (6:6)

Naše utkání v 6. kole

JABLONICKÝ Pavel 369 0:2 408 VESELÝ Alois
SLAVÍK Roman 409 1:1 412 GUTH Petr
NOVÁK Tomáš 413 1:1 402 HÁJEK Pavel
JABLONICKÝ Jiří (*51 PISKOŘ P.) 342 0:2 363 MATĚJKA Josef (*)
EXNEROVÁ Adéla 431 2:0 391 ČERMÁKOVÁ Veronika
BACHOR Miroslav 405 0:2 417 PLAVCOVÁ Marcela


Výsledky 7. kola

SKK Podbořany - TJ Lokomotiva Liberec odloženo
Sokol Ústí n. L. - TJ Jiskra Nový Bor 3:5 2436-2450 (5:7)
TJ Sokol Duchcov B - TJ KK Louny 6:2 2677-2571 (8:4)
TJ Sokol Blíževedly - TJ Elektrárny Kadaň 0:8 2450-2573 (4:8)
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Kovostroj Děčín 5:3 2621-2614 (4,5:7,5)
KK Hvězda Trnovany B - SK Děčín 8:0 2715-2527 (10:2)

Naše utkání v 7. kole

VOKATÝ Zdeněk 442 1:1 439 SLAVÍK Roman
BUGA Michal 422 0:2 442 NOVÁK Tomáš
KUNA Josef 431 1,5:0,5 410 EXNEROVÁ Adéla
HONS Filip 443 0:2 465 BACHOR Miroslav
PASTYŘÍK Miroslav 414 0:2 457 JABLONICKÝ Pavel
NEŽÁDAL Pavel 469 2:0
401 JABLONICKÝ Jiří


Výsledky 8. kola

TJ Lokomotiva Liberec - SK Děčín odloženo
TJ Kovostroj Děčín - KK Hvězda Trnovany B 3:5 2367-2373 (6:6)
TJ Elektrárny Kadaň - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 6:2 2694-2546 (8:4)
TJ KK Louny - TJ Sokol Blíževedly porucha kuželny
TJ Jiskra Nový Bor - TJ Sokol Duchcov B 5:3 2431-2420 (7:5)
SKK Podbořany - Sokol Ústí n. L. 7:1 2661-2550 (9,5:2,5)

Naše utkání v 8. kole

EXNEROVÁ Adéla 393 1:1 370 KOBLIH Ondřej
SLAVÍK Roman 437 2:0 368 FABIAN Petr
PISKOŘ Pavel 370 0:2 418 KANDL Radek
NOVÁK Tomáš 414 1:1 424 KUBITA Petr
JABLONICKÝ Jiří 338 0:2 393 NAVRÁTIL Bohumil
BACHOR Miroslav 415 2:0 400 KUBITA Vratislav


Výsledky 9. kola

Sokol Ústí n. L. - TJ Lokomotiva Liberec 5:3 2437-2382 (8:4)
TJ Sokol Duchcov B - SKK Podbořany 4:4 2683-2578 (8:4)
TJ Sokol Blíževedly - TJ Jiskra Nový Bor 1:7 2571-2593 (4,5:7,5)
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ KK Louny 7:1 2659-2522 (10:2)
KK Hvězda Trnovany B - TJ Elektrárny Kadaň 7:1 2689-2533 (8:4)
SK Děčín - TJ Kovostroj Děčín 2:6 2526-2528 (6:6)

Naše utkání v 9. kole

MACH Radek 424 1:1 441 NOVÁK Tomáš
PLÍŠEK Miloslav 426 2:0 378 BARBORA Lukáš
ČUBR Pavel 405 1:1 409 PISKOŘ Pavel
NOVOTNÝ Ivan 400 0:2 437 SLAVÍK Roman
KRAMER Petr 450 1:1 426 EXNEROVÁ Adéla
KUKENĚ Patrik 421 1:1 437 JABLONICKÝ Pavel


Výsledky 10. kola

TJ Lokomotiva Liberec - TJ Kovostroj Děčín 6:2 2711-2552 (7:5)
TJ Elektrárny Kadaň - SK Děčín 3:5 2623-2624 (6:6)
TJ KK Louny - KK Hvězda Trnovany B 8:0 2763-2435 (10:2)
TJ Jiskra Nový Bor - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 1:7 2453-2494 (5:7)
SKK Podbořany - TJ Sokol Blíževedly 4:4 2674-2619 (6:6)
Sokol Ústí n. L. - TJ Sokol Duchcov B 2:6 2357-2388 (8:4)

Naše utkání v 10. kole

PAŠEK Jan, ml. 458 2:0 447 SLAVÍK Roman
KVAPIL Štěpán 459 1:1 455 JABLONICKÝ Pavel
KEZER Eduard, ml. 411 0:2 443 NOVÁK Tomáš
TŮMA Jiří 421 0:2 467 EXNEROVÁ Adéla
VLK Václav 521 2:0 413 PISKOŘ Pavel
ZAJAC Anton 441 2:0
327 JABLONICKÝ Jiří


Výsledky 11. kola

TJ Sokol Duchcov B - TJ Lokomotiva Liberec 7:1 2757-2667 (8:4)
TJ Sokol Blíževedly - Sokol Ústí n. L. 7:1 2562-2454 (8,5:3,5)
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - SKK Podbořany 6:2 2649-2553 (10:2)
KK Hvězda Trnovany B - TJ Jiskra Nový Bor 6:2 2626-2588 (5:7)
SK Děčín - TJ KK Louny 5:3 2581-2543 (7:5)
TJ Kovostroj Děčín - TJ Elektrárny Kadaň 1:7 2372-2477 (3:9)

Naše utkání v 11. kole

EXNEROVÁ Adéla 401 1:1 395 AMBROVÁ Barbora
PISKOŘ Pavel 384 0:2 409 HRDINA Michal
SLAVÍK Roman 419 0:2 440 LUKÁŠ Daniel
NOVÁK Tomáš 391 1:1 405 LEFNER Jaroslav
JABLONICKÝ Pavel 365 0:2 415 AMBROVÁ Kateřina
BACHOR Miroslav 412 1:1 413 LUKÁŠ Marcel


Výsledky 12. kola

TJ Lokomotiva Liberec - TJ Elektrárny Kadaň 5:3 2673-2653 (5,5:6,5) 12.12.
TJ Kovostroj Děčín - TJ KK Louny 5:3 2436-2411 (7,5:4,5) 12.12.
TJ Jiskra Nový Bor - SK Děčín 5:3 2469-2439 (6:6) 12.12.
KK Hvězda Trnovany B - SKK Podbořany 5:3 2588-2508 (7:5) 12.12.
TJ Sokol Blíževedly - TJ Sokol Duchcov B 5:3 2493-2476 (7:5) 11.12.

Naše utkání ve 12. kole

JABLONICKÝ Pavel 3932:0 368 NOVÁK Václav
SLAVÍK Roman 407 1:1 417 LOJDA Patrik
EXNEROVÁ Adéla 396 1:1 404 CHOVANEC Miloš
PISKOŘ Pavel 410 0:2 431 PFEIFER František
NOVÁK Tomáš 423 1,5:0,5 412 VLČEK Vratislav
BACHOR Miroslav 407 2:0 379 POP Petr


Výsledky 13. kola

TJ Sokol Blíževedly - TJ Lokomotiva Liberec 6:2 2487-2441 (7:5) 15.01.
TJ Sokol Duchcov B - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 2,5:5,5 2652-2678 (4:8) 16.01.
Sokol Ústí n. L. - KK Hvězda Trnovany B 2:6 2401-2473 (5:7) 16.01.
SKK Podbořany - SK Děčín 5:3 2678-2570 (6:6) 16.01.
TJ Jiskra Nový Bor - TJ Kovostroj Děčín 7:1 2491-2410 (9:3) 16.01.
TJ KK Louny - TJ Elektrárny Kadaň 1:7 2656-2697 (5:7) 16.01.

Naše utkání ve 13. kole

KOHLÍČEK Petr 413 2:0 405 SLAVÍK Roman
DUNKOVÁ Alena 410 1:1 407 PISKOŘ Pavel
GAJDUŠEK Michal 413 2:0 373 ŠŤASTNÝ Zdeněk
KOHLÍČKOVÁ Lenka 425 1:1 400 JABLONICKÝ Pavel
KOUT Petr 419 2:0 396 NOVÁK Tomáš
KORTAN Martin 411 1:1 429 STANĚK Petr


Výsledky 14. kola

TJ Lokomotiva Liberec - TJ KK Louny 7:1 2695-2547 (10:2) 23.01.
TJ Elektrárny Kadaň - TJ Jiskra Nový Bor 1:7 2484-2633 (3:9) 23.01.
TJ Kovostroj Děčín - SKK Podbořany 7:1 2455-2352 (8:4) 23.01.
SK Děčín - Sokol Ústí n. L. 7:1 2593-2399 (9:3) 22.01.
KK Hvězda Trnovany B - TJ Sokol Duchcov B 5:3 2667-2583 (6,5:5,5) 23.01.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Sokol Blíževedly 7:1 2630-2439 (9:3) 23.01.

Naše utkání ve 14. kole

EXNEROVÁ Adéla 401 1:1 383 STUPKA Pavel
SLAVÍK Roman 447 2:0 384 KRUSMAN Vladislav
PISKOŘ Pavel 375 0:2 420 ŠÁNA Vladimír
NOVÁK Tomáš 411 2:0 398 HOFMANNOVÁ Kamila
JABLONICKÝ Pavel 410 2:0 366 KARTUS Jiří
STANĚK Petr 411 1:1 401 HOFMANN Rudolf


Výsledky 15. kola

TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Lokomotiva Liberec 6:2 2661-2625 (9:3) 06.02.
TJ Sokol Blíževedly - KK Hvězda Trnovany B 6:2 2536-2442 (7:5) 05.02.
TJ Sokol Duchcov B - SK Děčín 7:1 2723-2529 (9:3) 05.02.
Sokol Ústí n. L. - TJ Kovostroj Děčín 1:7 2362-2507 (3:9) 06.02.
SKK Podbořany - TJ Elektrárny Kadaň 7:1 2734-2528 (11:1) 06.02.
TJ Jiskra Nový Bor - TJ KK Louny 6:2 2417-2399 (6:6) 06.02.

Naše utkání v 15. kole

MÁLEK Josef 388 0:2 415 SLAVÍK Roman
KUNT Petr, st. 393 1:1 394 JABLONICKÝ Pavel
KUNT Petr, ml. 392 0:2 417 EXNEROVÁ Adéla
KUNEŠ Petr 385 0:2 472 NOVÁK Tomáš
SCHOŘ Milan 403 1:1 401 PISKOŘ Pavel
BÍLEK Petr (*51 PULCHART J.) 401 1:1 408 STANĚK Petr



Výsledky 16. kola

TJ Lokomotiva Liberec - TJ Jiskra Nový Bor 2:6 2639-2672 (5:7) 13.02.
TJ KK Louny - SKK Podbořany 5:3 2668-2595 (5:7) 13.02.
TJ Elektrárny Kadaň - Sokol Ústí n. L. 6:2 2616-2541 (7:5) 13.02.
TJ Kovostroj Děčín - TJ Sokol Duchcov B 5:3 2436-2380 (6:6) 13.02.
SK Děčín - TJ Sokol Blíževedly 6:2 2540-2499 (6:6) 12.02.
KK Hvězda Trnovany B - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 6:2 2672-2647 (7:5) 13.02.

Naše utkání v 16. kole

PISKOŘ Pavel 422 1:1 403 HILZENSAUER Miroslav
JIROUŠEK Miroslav 382 0:2 397ŠTRAICHER Tomáš
SLAVÍK Roman 427 2:0 376 ŠPORER Pavel
NOVÁKOVÁ Emilie 385 2:0 360 KOPECKÝ František
NOVÁK Tomáš 426 1:1444 CHALUPOVÁ Lenka
STANĚK Petr 394 0:2 400 DAŘÍLEK Dalibor



Výsledky 17. kola

KK Hvězda Trnovany B - TJ Lokomotiva Liberec 7:1 2632-2460 (8:4) 27.02.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - SK Děčín 4:4 2576-2576 (4,5:7,5) 27.02.
TJ Sokol Blíževedly - TJ Kovostroj Děčín 7:1 2580-2469 (8:4) 26.02.
TJ Sokol Duchcov B - TJ Elektrárny Kadaň 5:3 2691-2618 (8:4) 26.02.
TJ KK Louny - Sokol Ústí n. L. 6:2 2721-2637 (7,5:4,5) 27.02.
SKK Podbořany - TJ Jiskra Nový Bor 5:3 2751-2717 (6:6) 27.02.


Naše utkání v 17. kole

PŘEUČIL Jiří 427 1:1 424 SLAVÍK Roman
PLAVCOVÁ Marcela 431 1:1 411 STANĚK Petr
MATĚJKA Josef 442 2:0 431 NOVÁK Tomáš
GUTH Petr 433 1:1 412 ZÍVAL Jaroslav
ČERMÁKOVÁ Veronika 404 1:1 417 JABLONICKÝ Pavel
VESELÝ Alois 443 2:0 374 OSLADIL Václav




Výsledky 18. kola

TJ Lokomotiva Liberec - SKK Podbořany 2:6 2604-2641 (6:6) 05.03.
TJ Jiskra Nový Bor - Sokol Ústí n. L. 6:2 2480-2197 (10:2) 05.03.
TJ KK Louny - TJ Sokol Duchcov B 7:1 2814-2619 (8:4) 05.03.
TJ Elektrárny Kadaň - TJ Sokol Blíževedly 6:2 2626-2468 (8:4) 05.03.
TJ Kovostroj Děčín - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 5:3 2459-2390 (7:5) 05.03.
SK Děčín - KK Hvězda Trnovany B 6:2 2676-2458 (9,5:2,5) 04.03.

Naše utkání v 18. kole

NOVÁK Tomáš 420 2:0382 HONS Filip
SLAVÍK Roman 411 1:1 412 PASTYŘÍK Miroslav
PISKOŘ Pavel 433 2:0 361 BUGA Michal
ŠŤASTNÝ Zdeněk 379 1:1 405 KUNA Josef
STANĚK Petr 417 1:1 397 HOLÝ Miloš
JABLONICKÝ Pavel 399 0:2 433 VOKATÝ Zdeněk



Výsledky 19. kola

SK Děčín - TJ Lokomotiva Liberec 6:2 2542-2471 (7,5:4,5) 11.03.
KK Hvězda Trnovany B - TJ Kovostroj Děčín 7:1 2630-2549 (7:5) 12.03.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Elektrárny Kadaň 7:12669-2636 (7:5) 12.03.
TJ Sokol Blíževedly - TJ KK Louny odloženo 25.03.
TJ Sokol Duchcov B - TJ Jiskra Nový Bor 8:0 2814-2602 (8:4) 11.03.
Sokol Ústí n. L. - SKK Podbořany 6:2 2356-2343 (7:5) 12.03.

Naše utkání v 19. kole

FABIAN Petr 416 2:0 364 ŠŤASTNÝ Zdeněk
KOBLIH Ondřej 422 0:2 476 SLAVÍK Roman
KUBITA Vratislav 430 1:1 418 PISKOŘ Pavel
KUBITA Petr 453 2:0 414 STANĚK Petr
KANDL Zdeněk 466 1:1 436 JABLONICKÝ Pavel
ŠIMÁČEK Josef (*14 NÁHLOVSKÝ M.) 443 1:1 441 NOVÁK Tomáš


Výsledky 20. kola

TJ Lokomotiva Liberec - Sokol Ústí n. L. 7:1 2613-2409 (8:4) 19.03.
SKK Podbořany - TJ Sokol Duchcov B 5:3 2659-2546 (8:4) 19.03.
TJ Jiskra Nový Bor - TJ Sokol Blíževedly 7:1 2509-2301 (9:3) 19.03.
TJ KK Louny - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 6,5:1,5 2741-2596 (9:3) 19.03.
TJ Elektrárny Kadaň - KK Hvězda Trnovany B 6:2 2636-2574 (9:3) 19.03.
TJ Kovostroj Děčín - SK Děčín 2:6 2397-2408 (5:7) 19.03.

Naše utkání ve 20. kole

NOVÁKOVÁ Emilie 409 0:2 420 MACH Radek
SLAVÍK Roman 437 2:0 399 KRAMER Petr
NOVÁK Tomáš 387 2:0 337 NOVOTNÝ Ivan (*51 ČUBR P.)
PISKOŘ Pavel 384 0:2 421 PLÍŠEK Miloslav
JABLONICKÝ Pavel 398 0:2 444 KUKENĚ Patrik
STANĚK Petr 382 1:1 387 BENEŠ Vladimír


Výsledky 21. kola

TJ Kovostroj Děčín - TJ Lokomotiva Liberec 8:0 2532-2307 (10:2) 02.04.
SK Děčín - TJ Elektrárny Kadaň 6:2 2606-2539 (8:4) 02.04.
KK Hvězda Trnovany B - TJ KK Louny 2:6 2571-2679 (4:8) 02.04.
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Jiskra Nový Bor 1:7 2470-2632 (3:9) 02.04.
TJ Sokol Blíževedly - SKK Podbořany 6:2 2527-2504 (6,5:5,5) 02.04.
TJ Sokol Duchcov B - Sokol Ústí n. L. 8:0 2841-2592 (9:3) 01.04.

Dohrávka 19. kola

TJ Sokol Blíževedly - TJ KK Louny 6:2 2551-2474 (9,5:2,5) 25.03.


Naše utkání ve 21. kole

SLAVÍK Roman 437 2:0 370 KEZER Eduard, ml.
PISKOŘ Pavel 392 2:0 368 BLAŽEVIČ Bořek
EXNEROVÁ Adéla 467 2:0 388 PACHL Jiří
STANĚK Petr 421 1:1 394 TŮMA Jiří
JABLONICKÝ Pavel 388 1:1 386 ZAJAC Anton
NOVÁK Tomáš 427 2:0 401 VLK Václav



Výsledky 22. kola

TJ Lokomotiva Liberec - TJ Sokol Duchcov B 6:2 2650-2594 (9:3) 09.04.
Sokol Ústí n. L. - TJ Sokol Blíževedly 2:6 2444-2508 (6:6) 09.04.
SKK Podbořany - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 7:1 2791-2591 (10:2) 09.04.
TJ Jiskra Nový Bor - KK Hvězda Trnovany B 0,5:7,5 2415-2521 (4:8) 09.04.
TJ KK Louny - SK Děčín 7,5:0,5 2767-2631 (10:2) 09.04.
TJ Elektrárny Kadaň - TJ Kovostroj Děčín 7:1 2697-2543 (9:3) 09.04.

Naše utkání v 22. kole

LUKÁŠ Daniel 475 2:0 440 SLAVÍK Roman
AMBROVÁ Kateřina 413 1:1 409 ŠŤASTNÝ Zdeněk
HRDINA Michal 455 2:0 385 STANĚK Petr
AMBROVÁ Barbora 4611:1 438 PISKOŘ Pavel
LEFNER Jaroslav 426 1:1 435 NOVÁK Tomáš
LUKÁŠ Marcel 467 2:0 436 JABLONICKÝ Pavel


Zajímavé odkazy
Trénink kuželek
Editace webu
Aktuality
 
  • 30. 3. 2019 Stanislav Šmíd ml. (VTŽ Chomutov) vytvořil nový rekord kuželny Kovostroj Děčín výkonem 484 (289+195, 0chyb; dráhy 142+98=240, 147+97=244). Velká gratulace!!!