Kontakty

Adresa kuželny
Ulice: Práce 1111/21
Město: Děčín
PSČ: 405 02
Kraj: Ústecký

Předseda
Jméno a příjmení: Tomáš Novák
Telefon: 732 976 250
Mail: viltomik@seznam.cz

Kontakt tým "A"
Jméno a příjmení: Pavel Piskoř
Telefon: 724 286 307
Mail: pissino@atlas.cz


Kontakt tým "B"
Jméno a příjmení: Jana Sobotková
Telefon: 724 102 585
Mail: jani.sobotkova@seznam.cz

Kontakt tým "C"
Jméno a příjmení: Marie Čiháková
Telefon: 604 366 163
Mail: alefinka@seznam.cz


Utkání 2015-2016

Výsledky 1 kola

Rozpisová výluka týmu "B"


Výsledky 2. kola
TJ Kovostroj Děčín C - SKK Bohušovice C 4:2 1407-1387 (3:5)
ASK Lovosice B - TJ Glaverbel Czech Teplice D 1:5 1343-1485 (1:7)
TJ Union Děčín B - TJ Glaverbel Czech Teplice C 5:1 1561-1456 (6:2)
Sokol Ústí n. L. C - Sokol Ústí n. L. D 5:1 1522-1424 (5:3) 18.09.
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1558-1488 (7:1)
KO Česká Kamenice B - - volno - 0:0 0-0 (0:0)


Naše utkání v 2. kole

NOVÁKOVÁ Emilie 402 1:1 405 ZAHÁLKA Tomáš
ŠŤASTNÝ Zdeněk 389 2:0 382 URBANOVÁ Olga
VESELÝ Petr 374 2:0 328 JANAČÍKOVÁ Svatoslava
JIROUŠEK Miroslav 393 2:0 373 KIRSCHDORF Emil



Výsledky 3. kola

TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - KO Česká Kamenice B 2:4 1531-1583 (4:4) 09.10.
Sokol Ústí n. L. D - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1459-1523 (4:4) 09.10.
TJ Glaverbel Czech Teplice C - Sokol Ústí n. L. C 2:4 1499-1541 (4:4) 10.10.
TJ Glaverbel Czech Teplice D - TJ Union Děčín B 1:5 1627-1650 (2:6) 10.10.
SKK Bohušovice C - ASK Lovosice B 6:0 1564-1295 (7,5:0,5) 08.10.
TJ Kovostroj Děčín C -- volno - 0:0 0-0 (0:0)

Naše utkání ve 3. kole

ZATOČIL Karel (*) 384 2:0 375 BARBORA Lukáš
KOVÁČ Viktor 378 1:1 385 ŠŤASTNÝ Zdeněk
KOZLÍK Petr 325 0:2 379 VESELÝ Petr
JOUKL Michal 372 1:1 384 JIROUŠEK Miroslav



Výsledky 4. kola

TJ Kovostroj Děčín C - ASK Lovosice B 5:1 1504-1331 (6:2)
TJ Union Děčín B - SKK Bohušovice C 5:1 1458-1344 (5:3)
Sokol Ústí n. L. C - TJ Glaverbel Czech Teplice D 6:0 1506-1428 (6:2)
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Glaverbel Czech Teplice C 5:1 1507-1379 (5:3)
KO Česká Kamenice B - Sokol Ústí n. L. D 5:1 1621-1533 (6,5:1,5)

Naše utkání ve 4. kole

NOVÁKOVÁ Emilie 381 1:1 373 ZVĚŘINOVÁ Jana
ŠŤASTNÝ Zdeněk 388 2:0 291 RŮŽIČKOVÁ Lucie (*)
VESELÝ Petr 420 2:0 314 STAŇKOVÁ Eva
ZÍVAL Jaroslav 318 0:2 401 SOUKUP Martin



Výsledky 5. kola

TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín C 1,5:4,5 1522-1538 (3:5)
TJ Glaverbel Czech Teplice C - KO Česká Kamenice B 1:5 1518-1566 (3:5)
TJ Glaverbel Czech Teplice D - TJ Kovostroj Děčín B 0:6 1595-1709 (3:5)
SKK Bohušovice C - Sokol Ústí n. L. C 5:1 1581-1457 (6:2)
ASK Lovosice B - TJ Union Děčín B 1:5 1332-1604 (2:6)

Naše utkání v 5. kole

KASOVÁ Jana 406 1:1 412 ŠŤASTNÝ Zdeněk
MATĚJÁKOVÁ Markéta 352 0:2 451 NOVÁKOVÁ Emilie
SKÁLA Eduard 409 1:1 416 VESELÝ Petr
SALAJKA Jan 428 1:1 430 JIROUŠEK Miroslav



Výsledky 6. kola

TJ Kovostroj Děčín C - TJ Union Děčín B 2:4 1530-1540 (3,5:4,5)
Sokol Ústí n. L. C - ASK Lovosice B 5:1 1533-1299 (6:2)
TJ Kovostroj Děčín B - SKK Bohušovice C 6:0 1553-1412 (6:2)
KO Česká Kamenice B - TJ Glaverbel Czech Teplice D 5:1 1595-1522 (5,5:2,5)
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - Sokol Ústí n. L. D 5:1 1500-1498 (4:4)

Naše utkání v 6. kole

ŠŤASTNÝ Zdeněk 378 1:1 365 GRYC Petr
NOVÁKOVÁ Emilie 406 2:0 339 PROUZA Petr, st.
VESELÝ Petr 368 1:1 354 NOVÁK Pavel
JIROUŠEK Miroslav 401 2:0 354 KROUPA Jakub



Výsledky 7. kola

Sokol Ústí n. L. D - TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1507-1437 (6:2)
TJ Glaverbel Czech Teplice C - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 2:4 1502-1524 (4,5:3,5)
SKK Bohušovice C - KO Česká Kamenice B 5:1 1534-1511 (5:3)
ASK Lovosice B - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1356-1549 (2:6)
TJ Union Děčín B - Sokol Ústí n. L. C 5:1 1549-1383 (5:3)

Naše utkání v 7. kole

ZDVOŘÁK Jiří 281 0:2 397 NOVÁKOVÁ Emilie
ZALABÁK Petr, st. 385 1:1 421 ŠŤASTNÝ Zdeněk
ZALABÁK Petr, ml. 353 1:1 328 BEDNÁŘOVÁ Mirka
BULOWSKI Pavel 337 0:2 403 VESELÝ Petr



Výsledky 8. kola

TJ Kovostroj Děčín C - Sokol Ústí n. L. C 1:5 1459-1491 (2,5:5,5)
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Union Děčín B 1:5 1499-1521 (1:7)
KO Česká Kamenice B - ASK Lovosice B 4:2 1485-1451 (4:4)
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Glaverbel Czech Teplice D 0:6 1536-1634 (3:5)
Sokol Ústí n. L. D - TJ Glaverbel Czech Teplice C 2:4 1512-1562 (3:5)

Naše utkání v 8. kole

ŠŤASTNÝ Zdeněk 368 0:2 379 PAVELKA Václav
NOVÁKOVÁ Emilie 367 0:2 381 ROKŮSEK Jan
VESELÝ Petr 386 1:1 367 PECHA Jan
JIROUŠEK Miroslav 378 0:2 394 DLOUHÝ Václav




Výsledky 9. kola

TJ Glaverbel Czech Teplice C - TJ Kovostroj Děčín C 4:2 1602-1573 (6:2)
TJ Glaverbel Czech Teplice D - Sokol Ústí n. L. D 3:3 1581-1619 (3:5)
SKK Bohušovice C - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1535-1437 (5:3)
TJ Union Děčín B - KO Česká Kamenice B 6:0 1506-1197 (8:0)
Sokol Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1539-1605 (3:5)

Naše utkání v 9. kole

RŮŽIČKA Josef 415 1:1 412 ŠŤASTNÝ Zdeněk
KRUPKA Josef, st. 384 1:1 387 NOVÁKOVÁ Emilie
KRUPKA Josef, ml. 369 0:2 409 VESELÝ Petr
ŠROFF Eugen 371 1:1 397 JIROUŠEK Miroslav



Výsledky 10. kola

TJ Kovostroj Děčín C - TJ Kovostroj Děčín B 0:6 1437-1579 (2:6)
KO Česká Kamenice B - Sokol Ústí n. L. C 5:1 1588-1508 (6:2)
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - ASK Lovosice B 6:0 1578-1322 (7:1)
Sokol Ústí n. L. D - SKK Bohušovice C 5:1 1517-1447 (6:2)
TJ Glaverbel Czech Teplice C - TJ Glaverbel Czech Teplice D 1:5 1643-1692 (2:6)

Naše utkání v 10. kole

SOBOTKOVÁ Jana 374 1:1 390 ŠŤASTNÝ Zdeněk
ČIHÁKOVÁ Marie 313 0:2 378 NOVÁKOVÁ Emilie
EXNER Roman 370 0:2 416 VESELÝ Petr
OSLADIL Václav 380 1:1 395 JIROUŠEK Miroslav



Výsledky 11. kola

TJ Glaverbel Czech Teplice D - TJ Kovostroj Děčín C 6:0 1700-1477 (7:1)
SKK Bohušovice C - TJ Glaverbel Czech Teplice C 1:5 1460-1539 (3:5)
ASK Lovosice B - Sokol Ústí n. L. D 1:5 1314-1541 (1:7)
TJ Union Děčín B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1468-1368 (6:2)
TJ Kovostroj Děčín B - KO Česká Kamenice B 5:1 1574-1445 (5:3)

Naše utkání v 11. kole

ŠŤASTNÝ Zdeněk 375 0:2 389 JANDA Vladislav
NOVÁKOVÁ Emilie 427 2:0 337 KONČICKÝ František (*)
VESELÝ Petr 370 2:0 327 HEKERLE Libor
JIROUŠEK Miroslav 402 1:1 392 ŠIMEČKOVÁ Věra



Výsledky 12. kola

TJ Kovostroj Děčín C - KO Česká Kamenice B 2:4 1437-1516 (2:6) 10.12.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 6:0 1478-1376 (6:2) 11.12.
TJ Union Děčín B - Sokol Ústí n. L. D 1:5 1447-1500 (4:4) 10.12.
ASK Lovosice B - TJ Glaverbel Czech Teplice C 1:5 1445-1610 (1:7) 12.12.
SKK Bohušovice C - TJ Glaverbel Czech Teplice D 4:2 1563-1510 (3:5) 10.12.

Naše utkání ve 12. kole

volno






Výsledky 13. kola

SKK Bohušovice C - TJ Kovostroj Děčín C 4:2 1453-1414 (4,5:3,5) 15.01.
TJ Glaverbel Czech Teplice D - ASK Lovosice B 5:1 1541-1523 (6:2) 16.01.
TJ Glaverbel Czech Teplice C - TJ Union Děčín B 5:1 1587-1434 (5:3) 16.01.
Sokol Ústí n. L. D - Sokol Ústí n. L. C 2:4 1459-1460 (4:4) 15.01.

TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1516-1603 (3:5) 15.01.

Naše utkání ve 13. kole

JANAČÍKOVÁ Svatoslava 351 0:2 384 ZÍVAL Jaroslav
URBANOVÁ Olga 450 2:0 407 NOVÁKOVÁ Emilie
NĚMEČKOVÁ Jana 318 0:2 393 JIROUŠEK Miroslav
KIRSCHDORF Emil 397 1:1 419 VESELÝ Petr



Výsledky 14. kola

KO Česká Kamenice B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1590-1499 (6,5:1,5) 21.01.
TJ Kovostroj Děčín B - Sokol Ústí n. L. D 2:4 1485-1575 (3:5) 22.01.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Glaverbel Czech Teplice C 4:2 1519-1495 (3:5) 22.01.
TJ Union Děčín B - TJ Glaverbel Czech Teplice D 5:1 1511-1359 (6:2) 21.01.
ASK Lovosice B - SKK Bohušovice C 0:6 1328-1532 (1:7) 23.01.

Naše utkání ve 14. kole

ŠŤASTNÝ Zdeněk 380 1:1 379 ZATOČIL Karel
JABLONICKÝ Jiří 338 0:2 384 KUNEŠ Jaroslav
NOVÁKOVÁ Emilie 391 2:0 380 PUSCHOVÁ Simona
VESELÝ Petr 376 0:2 432 KOVÁČ Viktor



Výsledky 15. kola

ASK Lovosice B - TJ Kovostroj Děčín C 1:5 1366-1490 (2:6) 06.02.
SKK Bohušovice C - TJ Union Děčín B 4:2 1573-1441 (4,5:3,5) 05.02.
TJ Glaverbel Czech Teplice D - Sokol Ústí n. L. C 4:2 1600-1551 (4:4) 06.02.
TJ Glaverbel Czech Teplice C - TJ Kovostroj Děčín B 5:1 1622-1491 (6:2) 06.02.
Sokol Ústí n. L. D - KO Česká Kamenice B 5:1 1520-1378 (7:1) 05.02.

Naše utkání v 15. kole

MAŠKOVÁ Zdenka 354 1:1 374 NOVÁKOVÁ Emilie
VACEK Lukáš 402 2:0 321 ZÍVAL Jaroslav (*22 JABLONICKÝ J.)
SOUKUP Martin 434 2:0 374 ŠŤASTNÝ Zdeněk
ZVĚŘINOVÁ Jana 432 1:1 422 JIROUŠEK Miroslav





Výsledky 16. kola

TJ Kovostroj Děčín C - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 0,5:5,5 1374-1450 (2:6) 11.02.
KO Česká Kamenice B - TJ Glaverbel Czech Teplice C 5:1 1619-1479 (6:2) 11.02.
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Glaverbel Czech Teplice D 6:0 1582-1417 (7:1) 12.02.
Sokol Ústí n. L. C - SKK Bohušovice C 6:0 1553-1456 (8:0) 12.02.
TJ Union Děčín B - ASK Lovosice B 6:0 1560-1277 (8:0) 11.02.

Naše utkání v 16. kole

ŠŤASTNÝ Zdeněk 391 2:0 351 SALAJKA Jan
NOVÁKOVÁ Emilie 395 1:1 392SKÁLA Eduard
VESELÝ Petr 383 2:0 351 SALAJKOVÁ Barbora
JIROUŠEK Miroslav 413 2:0 323 VACEK Michal




Výsledky 17. kola

TJ Union Děčín B - TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1477-1334 (6:2) 25.02.
ASK Lovosice B - Sokol Ústí n. L. C 1:5 1314-1452 (2,5:5,5) 27.02.
SKK Bohušovice C - TJ Kovostroj Děčín B 2:4 1582-1589 (4:4) 26.02.
TJ Glaverbel Czech Teplice D - KO Česká Kamenice B 5:1 1645-1639 (5:3) 27.02.
Sokol Ústí n. L. D - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1561-1498 (5:3) 26.02.

Naše utkání v 17. kole

KROUPA Jakub 399 1:1 427 NOVÁKOVÁ Emilie
KRAUS Radek 407 2:0 366 ŠŤASTNÝ Zdeněk
PROUZA Petr, ml. 366 0:2 421 JIROUŠEK Miroslav
KLÍMA Jan 410 1:1 375 VESELÝ Petr




Výsledky 18. kola

TJ Kovostroj Děčín C - Sokol Ústí n. L. D 1:5 1437-1531 (2:6) 03.03.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Glaverbel Czech Teplice C 1:5 1498-1588 (3:5) 04.03.
TJ Kovostroj Děčín B - ASK Lovosice B 6:0 1449-1224 (6,5:1,5) 04.03.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Union Děčín B 4:2 1556-1550 (4:4) 04.03.
KO Česká Kamenice B - SKK Bohušovice C odloženo

Naše utkání v 16. kole

NOVÁKOVÁ Emilie 399 2:0 352 ZALABÁK Petr, st.
ZÍVAL Jaroslav 310 1:1 285 ZALABÁK Petr, ml.
JIROUŠEK Miroslav 387 2:0 265 BULOWSKI Pavel
JABLONICKÝ Jiří 353 1,5:0,5 322 KLÍŽ Pavel




Výsledky 19. kola

Sokol Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín C 6:0 1550-1437 (5:3) 11.03.
TJ Union Děčín B - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1505-1519 (3:5) 10.03.
ASK Lovosice B - KO Česká Kamenice B 1:5 1446-1540 (2:6) 12.03.
TJ Glaverbel Czech Teplice C - Sokol Ústí n. L. D 2:4 1587-1625 (4:4) 12.03.

Dohrávka 18. kola
KO Česká Kamenice B - SKK Bohušovice C 5:1 1540-1459 (5:3) 09.03.

Naše utkání v 19. kole

DLOUHÝ Václav 396 1:1 371 NOVÁKOVÁ Emilie
SIGMUND Bohumil 374 1:1 387 ŠŤASTNÝ Zdeněk
DÍTĚ Filip 351 0:2 367 VESELÝ Petr
DÍTĚ Martin 384 1:1 394 JIROUŠEK Miroslav




Výsledky 20. kola

TJ Kovostroj Děčín C - TJ Glaverbel Czech Teplice C 4:2 1405-1345 (5:3) 17.03.
Sokol Ústí n. L. D - TJ Glaverbel Czech Teplice D 5:1 1501-1490 (4:4) 18.03.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - SKK Bohušovice C 2:4 1475-1525 (3:5) 18.03.
KO Česká Kamenice B - TJ Union Děčín B 1:5 1497-1567 (1:7) 17.03.
TJ Kovostroj Děčín B - Sokol Ústí n. L. C 5:1 1576-1410 (5,5:2,5) 18.03.


Dohrávka 19. kola
Glaverbel Czech Teplice D - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1545-1521 (6:2) 15.03.


Naše utkání v 20. kole

ŠŤASTNÝ Zdeněk 386 0,5:1,5 387 RŮŽIČKA Josef
NOVÁKOVÁ Emilie 408 2:0 372 KRUPKA Josef, ml.
ZÍVAL Jaroslav 358 1:1 352 KRUPKA Josef, st.
JIROUŠEK Miroslav 424 2:0 299 ŠROFF Eugen (*)






Výsledky 21. kola

Kovostroj Děčín B - TJ Kovostroj Děčín C 4:2 1498-1493 (5,5:2,5) 01.04.
Sokol Ústí n. L. C - KO Česká Kamenice B 5:1 1568-1390 (7:1) 01.04.
ASK Lovosice B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 0:6 1295-1494 (1:7) 02.04.
SKK Bohušovice C - Sokol Ústí n. L. D 1:5 1423-1612 (2:6) 01.04.
TJ Glaverbel Czech Teplice D - TJ Glaverbel Czech Teplice C 1:5 1543-1592 (3:5) 03.04.



Naše utkání v 21. kole

JIROUŠEK Miroslav 391 2:0 371 OSLADIL Václav
ZÍVAL Jaroslav 320 1:1 372 BEDNÁŘOVÁ Mirka
NOVÁKOVÁ Emilie 407 2:0 360 BEDNÁŘ Aleš
ŠŤASTNÝ Zdeněk 380 0,5:1,5 390 SOBOTKOVÁ Jana





Výsledky 22. kola

Kovostroj Děčín C - TJ Glaverbel Czech Teplice D 1,5:4,5 1405-1426 (3:5) 07.04.
TJ Glaverbel Czech Teplice C - SKK Bohušovice C 2:4 1511-1563 (4:4) 07.04.
Sokol Ústí n. L. D - ASK Lovosice B 6:0 1533-1356 (7,5:0,5) 08.04.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Union Děčín B 5:1 1628-1546 (5:3) 08.04.
KO Česká Kamenice B - TJ Kovostroj Děčín B 4:2 1651-1548 (5:3) 07.04.


Naše utkání v 22. kole

ŘÍHOVÁ Eva 411 1:1 427 JIROUŠEK Miroslav
ŠIMEČKOVÁ Věra 442 2:0 326 JABLONICKÝ Jiří
KONČICKÝ František 414 1:1 395NOVÁKOVÁ Emilie
KRONĎÁKOVÁ Anna 384 1:1 400 VESELÝ Petr




Zajímavé odkazy
Trénink kuželek
Editace webu
Aktuality
 
  • 30. 3. 2019 Stanislav Šmíd ml. (VTŽ Chomutov) vytvořil nový rekord kuželny Kovostroj Děčín výkonem 484 (289+195, 0chyb; dráhy 142+98=240, 147+97=244). Velká gratulace!!!