Kontakty

Adresa kuželny
Ulice: Práce 1111/21
Město: Děčín
PSČ: 405 02
Kraj: Ústecký

Předseda
Jméno a příjmení: Tomáš Novák
Telefon: 732 976 250
Mail: viltomik@seznam.cz

Kontakt tým "A"
Jméno a příjmení: Pavel Piskoř
Telefon: 724 286 307
Mail: pissino@atlas.cz


Kontakt tým "B"
Jméno a příjmení: Jana Sobotková
Telefon: 724 102 585
Mail: jani.sobotkova@seznam.cz

Kontakt tým "C"
Jméno a příjmení: Marie Čiháková
Telefon: 604 366 163
Mail: alefinka@seznam.cz


Utkání 2015-2016

Výsledky 1. kola
KO Česká Kamenice B - TJ Kovostroj Děčín C 3:3 1512-1429 (5:3)
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - Sokol Ústí n. L. C 2:4 1508-1510 (6:2)
TJ Glaverbel Czech Teplice C - ASK Lovosice B 5:1 1435-1299 (5:3)
TJ Glaverbel Czech Teplice D - SKK Bohušovice C 6:0 1731-1516 (7:1)
Sokol Ústí n. L. D - TJ Union Děčín B odloženo

Naše utkání v 1. kole

ŘÍHOVÁ Eva 380 1:1 389 EXNER Roman
HEKERLE Libor 372 1:1 383 SOBOTKOVÁ Jana
KONČICKÝ František 368 1:1 373 OSLADIL Václav
JANDA Vladislav 392 2:0
284 HOUDEK Jiří



Výsledky 2. kola
TJ Kovostroj Děčín C - SKK Bohušovice C 4:2 1407-1387 (3:5)
ASK Lovosice B - TJ Glaverbel Czech Teplice D 1:5 1343-1485 (1:7)
TJ Union Děčín B - TJ Glaverbel Czech Teplice C 5:1 1561-1456 (6:2)
Sokol Ústí n. L. C - Sokol Ústí n. L. D 5:1 1522-1424 (5:3) 18.09.
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1558-1488 (7:1)
KO Česká Kamenice B - - volno - 0:0 0-0 (0:0)

Naše utkání v 2. kole

ČIHÁKOVÁ Marie 344 2:0 309 OTTO Rudolf
SOBOTKOVÁ Jana 389 1:1 355 PROUZA Petr, ml.
EXNER Roman 358 0:2 376 NOVÁK Pavel
DOLEJŠ Antonín 316 0:2 347 PROUZA Petr, st.



Výsledky 3. kola

TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - KO Česká Kamenice B 2:4 1531-1583 (4:4) 09.10.
Sokol Ústí n. L. D - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1459-1523 (4:4) 09.10.
TJ Glaverbel Czech Teplice C - Sokol Ústí n. L. C 2:4 1499-1541 (4:4) 10.10.
TJ Glaverbel Czech Teplice D - TJ Union Děčín B 1:5 1627-1650 (2:6) 10.10.
SKK Bohušovice C - ASK Lovosice B 6:0 1564-1295 (7,5:0,5) 08.10.
TJ Kovostroj Děčín C -- volno - 0:0 0-0 (0:0)

Naše utkání ve 3. kole

volno





Výsledky 4. kola

TJ Kovostroj Děčín C - ASK Lovosice B 5:1 1504-1331 (6:2)
TJ Union Děčín B - SKK Bohušovice C 5:1 1458-1344 (5:3)
Sokol Ústí n. L. C - TJ Glaverbel Czech Teplice D 6:0 1506-1428 (6:2)
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Glaverbel Czech Teplice C 5:1 1507-1379 (5:3)
KO Česká Kamenice B - Sokol Ústí n. L. D 5:1 1621-1533 (6,5:1,5)

Naše utkání ve 4. kole

ČIHÁKOVÁ Marie 388 2:0 306 ONDRÁČKOVÁ Nela
SOBOTKOVÁ Jana 367 0:2 409 ZALABÁK Petr, st.
EXNER Roman 388 2:0 287 ZALABÁK Petr, ml.
OSLADIL Václav 361 2:0 329 BULOWSKI Pavel



Výsledky 5. kola

TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín C 1,5:4,5 1522-1538 (3:5)
TJ Glaverbel Czech Teplice C - KO Česká Kamenice B 1:5 1518-1566 (3:5)
TJ Glaverbel Czech Teplice D - TJ Kovostroj Děčín B 0:6 1595-1709 (3:5)
SKK Bohušovice C - Sokol Ústí n. L. C 5:1 1581-1457 (6:2)
ASK Lovosice B - TJ Union Děčín B 1:5 1332-1604 (2:6)

Naše utkání ve 5. kole

JANAČÍKOVÁ Svatoslava 380 1:1 380 SOBOTKOVÁ Jana
URBANOVÁ Olga 388 1:1 395 EXNER Roman
ZAHÁLKA Tomáš 385 0:2 408 OSLADIL Václav
KIRSCHDORF Emil 369 1:1
355 ČIHÁKOVÁ Marie



Výsledky 6. kola

TJ Kovostroj Děčín C - TJ Union Děčín B 2:4 1530-1540 (3,5:4,5)
Sokol Ústí n. L. C - ASK Lovosice B 5:1 1533-1299 (6:2)
TJ Kovostroj Děčín B - SKK Bohušovice C 6:0 1553-1412 (6:2)
KO Česká Kamenice B - TJ Glaverbel Czech Teplice D 5:1 1595-1522 (5,5:2,5)
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - Sokol Ústí n. L. D 5:1 1500-1498 (4:4)

Naše utkání ve 6. kole

EXNER Roman 383 1,5:0,5 380 PAVELKA Václav
OSLADIL Václav 394 1:1 361 ROKŮSEK Jan
SOBOTKOVÁ Jana 387 0:2 416 DLOUHÝ Václav
ČIHÁKOVÁ Marie 366 1:1 383 DÍTĚ Filip



Výsledky 7. kola

Sokol Ústí n. L. D - TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1507-1437 (6:2)
TJ Glaverbel Czech Teplice C - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 2:4 1502-1524 (4,5:3,5)
SKK Bohušovice C - KO Česká Kamenice B 5:1 1534-1511 (5:3)
ASK Lovosice B - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1356-1549 (2:6)
TJ Union Děčín B - Sokol Ústí n. L. C 5:1 1549-1383 (5:3)

Naše utkání ve 7. kole

KOZLÍK Petr 351 2:0 303 ČIHÁKOVÁ Marie (*51 HOUDEK J.)
ZATOČIL Karel 390 2:0 382 EXNER Roman
PUSCHOVÁ Simona 362 0:2 386 SOBOTKOVÁ Jana
KOVÁČ Viktor 404 2:0 366 OSLADIL Václav



Výsledky 8. kola

TJ Kovostroj Děčín C - Sokol Ústí n. L. C 1:5 1459-1491 (2,5:5,5)
TJ Kovostroj Děčín B - TJ Union Děčín B 1:5 1499-1521 (1:7)
KO Česká Kamenice B - ASK Lovosice B 4:2 1485-1451 (4:4)
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Glaverbel Czech Teplice D 0:6 1536-1634 (3:5)
Sokol Ústí n. L. D - TJ Glaverbel Czech Teplice C 2:4 1512-1562 (3:5)

Naše utkání ve 8. kole

ČIHÁKOVÁ Marie 331 0,5:1,5 333 KRUPKA Josef, st.
SOBOTKOVÁ Jana 379 1:1 382 KRUPKA Josef, ml.
EXNER Roman 361 0:2 393 ŠROFF Eugen
OSLADIL Václav 388 1:1 383 RŮŽIČKA Josef




Výsledky 9. kola

TJ Glaverbel Czech Teplice C - TJ Kovostroj Děčín C 4:2 1602-1573 (6:2)
TJ Glaverbel Czech Teplice D - Sokol Ústí n. L. D 3:3 1581-1619 (3:5)
SKK Bohušovice C - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1535-1437 (5:3)
TJ Union Děčín B - KO Česká Kamenice B 6:0 1506-1197 (8:0)
Sokol Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1539-1605 (3:5)

Naše utkání ve 9. kole

SOUKUP Martin 403 2:0 379 BEDNÁŘ Aleš
RŮŽIČKOVÁ Lucie 371 1:1 385 SOBOTKOVÁ Jana
STAŇKOVÁ Eva 409 1:1 415 EXNER Roman
VACEK Lukáš 419 2:0 394 OSLADIL Václav



Výsledky 10. kola

TJ Kovostroj Děčín C - TJ Kovostroj Děčín B 0:6 1437-1579 (2:6)
KO Česká Kamenice B - Sokol Ústí n. L. C 5:1 1588-1508 (6:2)
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - ASK Lovosice B 6:0 1578-1322 (7:1)
Sokol Ústí n. L. D - SKK Bohušovice C 5:1 1517-1447 (6:2)
TJ Glaverbel Czech Teplice C - TJ Glaverbel Czech Teplice D 1:5 1643-1692 (2:6)

Naše utkání ve 10. kole

SOBOTKOVÁ Jana 374 1:1 390 ŠŤASTNÝ Zdeněk
ČIHÁKOVÁ Marie 313 0:2 378 NOVÁKOVÁ Emilie
EXNER Roman 370 0:2 416 VESELÝ Petr
OSLADIL Václav 380 1:1 395 JIROUŠEK Miroslav



Výsledky 11. kola

TJ Glaverbel Czech Teplice D - TJ Kovostroj Děčín C 6:0 1700-1477 (7:1)
SKK Bohušovice C - TJ Glaverbel Czech Teplice C 1:5 1460-1539 (3:5)
ASK Lovosice B - Sokol Ústí n. L. D 1:5 1314-1541 (1:7)
TJ Union Děčín B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1468-1368 (6:2)
TJ Kovostroj Děčín B - KO Česká Kamenice B 5:1 1574-1445 (5:3)

Naše utkání ve 11. kole

VACEK Michal 402 2:0 307 BEDNÁŘ Aleš
SALAJKOVÁ Barbora 419 1:1 410 EXNER Roman
SKÁLA Eduard 430 2:0 366 OSLADIL Václav
SALAJKA Jan 449 2:0 394 SOBOTKOVÁ Jana



Výsledky 12. kola

TJ Kovostroj Děčín C- KO Česká Kamenice B 2:4 1437-1516 (2:6) 10.12.
Sokol Ústí n. L. C- TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 6:0 1478-1376 (6:2) 11.12.
TJ Union Děčín B- Sokol Ústí n. L. D 1:5 1447-1500 (4:4) 10.12.
ASK Lovosice B- TJ Glaverbel Czech Teplice C 1:5 1445-1610 (1:7) 12.12.
SKK Bohušovice C- TJ Glaverbel Czech Teplice D 4:2 1563-1510 (3:5) 10.12.

Naše utkání ve 12. kole

HOUDEK Jiří 348 1:1 346 KRONĎÁKOVÁ Anna
OSLADIL Václav 354 0:2 425 ŠIMEČKOVÁ Věra
SOBOTKOVÁ Jana 368 0:2 403 JANDA Vladislav
EXNER Roman 367 1:1 342 KONČICKÝ František




Výsledky 13. kola

SKK Bohušovice C- TJ Kovostroj Děčín C 4:2 1453-1414 (4,5:3,5) 15.01.
TJ Glaverbel Czech Teplice D- ASK Lovosice B 5:1 1541-1523 (6:2) 16.01.
TJ Glaverbel Czech Teplice C- TJ Union Děčín B 5:1 1587-1434 (5:3) 16.01.
Sokol Ústí n. L. D- Sokol Ústí n. L. C 2:4 1459-1460 (4:4) 15.01.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C- TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1516-1603 (3:5) 15.01.

Naše utkání ve 13. kole

KRAUS Radek 370 1,5:0,5 331 BEDNÁŘ Aleš
KROUPA Jakub 398 2:0 343 EXNER Roman
GRYC Petr 341 0:2 392 SOBOTKOVÁ Jana
VAHALOVÁ Sylva 344 1:1 348 OSLADIL Václav




Výsledky 14. kola

KO Česká Kamenice B- TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1590-1499 (6,5:1,5) 21.01.
TJ Kovostroj Děčín B- Sokol Ústí n. L. D 2:4 1485-1575 (3:5) 22.01.
Sokol Ústí n. L. C- TJ Glaverbel Czech Teplice C 4:2 1519-1495 (3:5) 22.01.
TJ Union Děčín B- TJ Glaverbel Czech Teplice D 5:1 1511-1359 (6:2) 21.01.
ASK Lovosice B- SKK Bohušovice C 0:6 1328-1532 (1:7) 23.01.

Naše utkání ve 14. kole

volno










Výsledky 15. kola

ASK Lovosice B- TJ Kovostroj Děčín C 1:5 1366-1490 (2:6) 06.02.
SKK Bohušovice C- TJ Union Děčín B 4:2 1573-1441 (4,5:3,5) 05.02.
TJ Glaverbel Czech Teplice D- Sokol Ústí n. L. C 4:2 1600-1551 (4:4) 06.02.
TJ Glaverbel Czech Teplice C- TJ Kovostroj Děčín B 5:1 1622-1491 (6:2) 06.02.
Sokol Ústí n. L. D- KO Česká Kamenice B 5:1 1520-1378 (7:1) 05.02.

Naše utkání v 15. kole

KLÍŽ Pavel 343 0:2 368 ČIHÁKOVÁ Marie
ZALABÁK Petr, st. 372 2:0 331 BEDNÁŘOVÁ Mirka
HNYK Miroslav 318 0:2 386 SOBOTKOVÁ Jana
ZALABÁK Petr, ml. 333 0:2 405 EXNER Roman




Výsledky 16. kola

TJ Kovostroj Děčín C- TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 0,5:5,5 1374-1450 (2:6) 11.02.
KO Česká Kamenice B- TJ Glaverbel Czech Teplice C 5:1 1619-1479 (6:2) 11.02.
TJ Kovostroj Děčín B- TJ Glaverbel Czech Teplice D 6:0 1582-1417 (7:1) 12.02.
Sokol Ústí n. L. C- SKK Bohušovice C 6:0 1553-1456 (8:0) 12.02.
TJ Union Děčín B- ASK Lovosice B 6:0 1560-1277 (8:0) 11.02.

Naše utkání v 16. kole

HOUDEK Jiří 330 0:2 379 URBANOVÁ Olga
ČIHÁKOVÁ Marie 294 1:1 306 NĚMEČKOVÁ Jana
SOBOTKOVÁ Jana 354 0:2 369 ZAHÁLKA Tomáš
EXNER Roman 396 1:1 396 KIRSCHDORF Emil




Výsledky 17. kola

TJ Union Děčín B - TJ Kovostroj Děčín C 5:1 1477-1334 (6:2) 25.02.
ASK Lovosice B - Sokol Ústí n. L. C 1:5 1314-1452 (2,5:5,5) 27.02.
SKK Bohušovice C - TJ Kovostroj Děčín B 2:4 1582-1589 (4:4) 26.02.
TJ Glaverbel Czech Teplice D - KO Česká Kamenice B 5:1 1645-1639 (5:3) 27.02.
Sokol Ústí n. L. D - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1561-1498 (5:3) 26.02.


Naše utkání v 17. kole

ROKŮSEK Jan 372 2:0 327 BEDNÁŘOVÁ Mirka
SIGMUND Bohumil 375 1:1 366EXNER Roman
PECHA Jan 366 2:0 271 ČIHÁKOVÁ Marie
PAVELKA Václav 364 1:1 370 OSLADIL Václav





Výsledky 18. kola

TJ Kovostroj Děčín C - Sokol Ústí n. L. D 1:5 1437-1531 (2:6) 03.03.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Glaverbel Czech Teplice C 1:5 1498-1588 (3:5) 04.03.
TJ Kovostroj Děčín B - ASK Lovosice B 6:0 1449-1224 (6,5:1,5) 04.03.
Sokol Ústí n. L. C - TJ Union Děčín B 4:2 1556-1550 (4:4) 04.03.
KO Česká Kamenice B - SKK Bohušovice C odloženo

Naše utkání v 18. kole

HOUDEK Jiří 348 0:2 425 KOVÁČ Viktor
EXNER Roman 363 1:1 364 ZATOČIL Karel
BEDNÁŘ Aleš 368 1:1 352 PUSCHOVÁ Simona
OSLADIL Václav 358 0:2 390 KUNEŠ Jaroslav



Výsledky 19. kola

Sokol Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín C 6:0 1550-1437 (5:3) 11.03.
TJ Union Děčín B - TJ Kovostroj Děčín B 1:5 1505-1519 (3:5) 10.03.
ASK Lovosice B - KO Česká Kamenice B 1:5 1446-1540 (2:6) 12.03.
TJ Glaverbel Czech Teplice C - Sokol Ústí n. L. D 2:4 1587-1625 (4:4) 12.03.

Dohrávka 18. kola
KO Česká Kamenice B - SKK Bohušovice C 5:1 1540-1459 (5:3) 09.03.


Naše utkání v 19. kole

KRUPKA Josef, ml. 368 1:1 353 BEDNÁŘ Aleš
KRUPKA Josef, st. 393 2:0 359 BEDNÁŘOVÁ Mirka
RŮŽIČKA Josef 384 1:1 346 OSLADIL Václav
ŠROFF Eugen 405 1:1 379 EXNER Roman





Výsledky 20. kola

TJ Kovostroj Děčín C - TJ Glaverbel Czech Teplice C 4:2 1405-1345 (5:3) 17.03.
Sokol Ústí n. L. D - TJ Glaverbel Czech Teplice D 5:1 1501-1490 (4:4) 18.03.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - SKK Bohušovice C 2:4 1475-1525 (3:5) 18.03.
KO Česká Kamenice B - TJ Union Děčín B 1:5 1497-1567 (1:7) 17.03.
TJ Kovostroj Děčín B - Sokol Ústí n. L. C 5:1 1576-1410 (5,5:2,5) 18.03.


Dohrávka 19. kola
Glaverbel Czech Teplice D - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 5:1 1545-1521 (6:2) 15.03.


Naše utkání v 20. kole

BEDNÁŘOVÁ Mirka 363 1:1 386 ZVĚŘINOVÁ Jana
EXNER Roman 357 2:0 266 DUDEŠKOVÁ Sabina
OSLADIL Václav 349 1:1 364 STAŇKOVÁ Eva
HOUDEK Jiří (*81 DVOŘÁK Č.) 336 1:1 329 SOUKUP Martin





Výsledky 21. kola

Kovostroj Děčín B - TJ Kovostroj Děčín C 4:2 1498-1493 (5,5:2,5) 01.04.
Sokol Ústí n. L. C - KO Česká Kamenice B 5:1 1568-1390 (7:1) 01.04.
ASK Lovosice B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C 0:6 1295-1494 (1:7) 02.04.
SKK Bohušovice C - Sokol Ústí n. L. D 1:5 1423-1612 (2:6) 01.04.
TJ Glaverbel Czech Teplice D - TJ Glaverbel Czech Teplice C 1:5 1543-1592 (3:5) 03.04.



Naše utkání v 21. kole

JIROUŠEK Miroslav 391 2:0 371 OSLADIL Václav
ZÍVAL Jaroslav 320 1:1 372 BEDNÁŘOVÁ Mirka
NOVÁKOVÁ Emilie 407 2:0 360 BEDNÁŘ Aleš
ŠŤASTNÝ Zdeněk 380 0,5:1,5 390 SOBOTKOVÁ Jana





Výsledky 22. kola

Kovostroj Děčín C - TJ Glaverbel Czech Teplice D 1,5:4,5 1405-1426 (3:5) 07.04.
TJ Glaverbel Czech Teplice C - SKK Bohušovice C 2:4 1511-1563 (4:4) 07.04.
Sokol Ústí n. L. D - ASK Lovosice B 6:0 1533-1356 (7,5:0,5) 08.04.
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Union Děčín B 5:1 1628-1546 (5:3) 08.04.
KO Česká Kamenice B - TJ Kovostroj Děčín B 4:2 1651-1548 (5:3) 07.04.


Naše utkání v 20. kole

BEDNÁŘOVÁ Mirka 385 1:1 373 VACEK Michal
DVOŘÁK Čestmír 313 1:1 313 MATĚJÁKOVÁ Markéta
EXNER Roman 347 1:1 371 SKÁLA Eduard
OSLADIL Václav 360 0:2 369 SALAJKA Jan



Zajímavé odkazy
Trénink kuželek
Editace webu
Aktuality
 
  • 30. 3. 2019 Stanislav Šmíd ml. (VTŽ Chomutov) vytvořil nový rekord kuželny Kovostroj Děčín výkonem 484 (289+195, 0chyb; dráhy 142+98=240, 147+97=244). Velká gratulace!!!