Kontakty

Adresa kuželny
Ulice: Práce 1111/21
Město: Děčín
PSČ: 405 02
Kraj: Ústecký

Předseda
Jméno a příjmení: Tomáš Novák
Telefon: 732 976 250
Mail: viltomik@seznam.cz

Kontakt tým "A"
Jméno a příjmení: Pavel Piskoř
Telefon: 724 286 307
Mail: pissino@atlas.cz


Kontakt tým "B"
Jméno a příjmení: Jana Sobotková
Telefon: 724 102 585
Mail: jani.sobotkova@seznam.cz

Kontakt tým "C"
Jméno a příjmení: Marie Čiháková
Telefon: 604 366 163
Mail: alefinka@seznam.cz


Rozlosování "C"

Rozlosování podzimní části soutěže:

1. kolo
ASK Lovosice B volno
14.09.18 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Union Děčín
14.09.18 pá 17:00 KK Hvězda Trnovany C - Sokol Ústí nad Labem B
14.09.18 pá 17:00 SKK Bohušovice C - TJ Kovostroj Děčín C
14.09.18 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem C - TJ Sokol Duchcov B
15.09.18 so 16:00 TJ Teplice Letná D - KO Česká Kamenice B
15.09.18 so 16:00 TJ Teplice Letná C - Sokol Roudnice nad Labem

2. kolo
TJ Kovostroj Děčín C volno
20.09.18 čt 17:00 KO Česká Kamenice B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C
21.09.18 pá 17:00 Sokol Roudnice nad Labem - TJ Teplice Letná D
21.09.18 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem B - SKK Bohušovice C
21.09.18 pá 17:00 TJ Union Děčín - KK Hvězda Trnovany C
21.09.18 pá 18:00 TJ Sokol Duchcov B - TJ Teplice Letná C
22.09.18 so 09:00 ASK Lovosice B - Sokol Ústí nad Labem C

3. kolo
Sokol Ústí nad Labem B volno
28.09.18 pá 17:00 KK Hvězda Trnovany C - KO Česká Kamenice B
28.09.18 pá 17:00 SKK Bohušovice C - TJ Union Děčín
28.09.18 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem C - TJ Kovostroj Děčín C
28.09.18 pá 17:00 Sokol Roudnice nad Labem - TJ Sokol Duchcov B
29.09.18 so 16:00 TJ Teplice Letná D - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C
29.09.18 so 16:00 TJ Teplice Letná C - ASK Lovosice B

4. kolo
Sokol Roudnice nad Labem volno
04.10.18 čt 17:00 KO Česká Kamenice B - Sokol Ústí nad Labem B
05.10.18 pá 17:00 TJ Union Děčín - TJ Teplice Letná D
05.10.18 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Kovostroj Děčín C
05.10.18 pá 17:00 KK Hvězda Trnovany C - ASK Lovosice B
05.10.18 pá 17:00 SKK Bohušovice C - TJ Sokol Duchcov B
05.10.18 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem C - TJ Teplice Letná C

5. kolo
11.10.18 čt 17:00 TJ Kovostroj Děčín C - TJ Teplice Letná C
11.10.18 čt 17:00 KO Česká Kamenice B - SKK Bohušovice C
12.10.18 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem B - Sokol Ústí nad Labem C
TJ Union Děčín volno
12.10.18 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - KK Hvězda Trnovany C
12.10.18 pá 18:00 TJ Sokol Duchcov B - TJ Teplice Letná D
13.10.18 so 09:00 ASK Lovosice B - Sokol Roudnice nad Labem

6. kolo
KO Česká Kamenice B volno
19.10.18 pá 17:00 SKK Bohušovice C - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C
19.10.18 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem C - TJ Union Děčín
19.10.18 pá 17:00 Sokol Roudnice nad Labem - TJ Kovostroj Děčín C
19.10.18 pá 18:00 TJ Sokol Duchcov B - ASK Lovosice B
20.10.18 so 16:00 TJ Teplice Letná D - KK Hvězda Trnovany C
20.10.18 so 16:00 TJ Teplice Letná C - Sokol Ústí nad Labem B

7. kolo
25.10.18 čt 17:00 TJ Kovostroj Děčín C - TJ Sokol Duchcov B
25.10.18 čt 17:00 KO Česká Kamenice B - Sokol Ústí nad Labem C
26.10.18 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem B - Sokol Roudnice nad Labem
26.10.18 pá 17:00 TJ Union Děčín - TJ Teplice Letná C
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C volno
26.10.18 pá 17:00 KK Hvězda Trnovany C - SKK Bohušovice C
27.10.18 so 09:00 ASK Lovosice B - TJ Teplice Letná D

8. kolo
KK Hvězda Trnovany C volno
02.11.18 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem C - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C
02.11.18 pá 17:00 Sokol Roudnice nad Labem - TJ Union Děčín
02.11.18 pá 18:00 TJ Sokol Duchcov B - Sokol Ústí nad Labem B
03.11.18 so 09:00 ASK Lovosice B - TJ Kovostroj Děčín C
03.11.18 so 16:00 TJ Teplice Letná D - SKK Bohušovice C
03.11.18 so 16:00 TJ Teplice Letná C - KO Česká Kamenice B

9. kolo
08.11.18 čt 17:00 TJ Kovostroj Děčín C - TJ Teplice Letná D
08.11.18 čt 17:00 KO Česká Kamenice B - Sokol Roudnice nad Labem
09.11.18 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem B - ASK Lovosice B
09.11.18 pá 17:00 TJ Union Děčín - TJ Sokol Duchcov B
09.11.18 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Teplice Letná C
09.11.18 pá 17:00 KK Hvězda Trnovany C - Sokol Ústí nad Labem C
SKK Bohušovice C volno

10. kolo
15.11.18 čt 17:00 TJ Kovostroj Děčín C - Sokol Ústí nad Labem B
16.11.18 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem C - SKK Bohušovice C
16.11.18 pá 17:00 Sokol Roudnice nad Labem - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C
16.11.18 pá 18:00 TJ Sokol Duchcov B - KO Česká Kamenice B
17.11.18 so 09:00 ASK Lovosice B - TJ Union Děčín
TJ Teplice Letná D volno
17.11.18 so 16:00 TJ Teplice Letná C - KK Hvězda Trnovany C

11. kolo
22.11.18 čt 17:00 TJ Kovostroj Děčín C - KK Hvězda Trnovany C
23.11.18 pá 17:00 Sokol Roudnice nad Labem - Sokol Ústí nad Labem C
23.11.18 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C
23.11.18 pá 17:00 TJ Union Děčín - KO Česká Kamenice B
TJ Sokol Duchcov B volno
24.11.18 so 09:00 ASK Lovosice B - SKK Bohušovice C
24.11.18 so 16:00 TJ Teplice Letná C - TJ Teplice Letná D

12. kolo
Sokol Ústí nad Labem C volno
29.11.18 čt 17:00 KO Česká Kamenice B - ASK Lovosice B
30.11.18 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem B - TJ Teplice Letná D
30.11.18 pá 17:00 TJ Union Děčín - TJ Kovostroj Děčín C
30.11.18 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Sokol Duchcov B
30.11.18 pá 17:00 KK Hvězda Trnovany C - Sokol Roudnice nad Labem
30.11.18 pá 17:00 SKK Bohušovice C - TJ Teplice Letná C

13. kolo
06.12.18 čt 17:00 TJ Kovostroj Děčín C - KO Česká Kamenice B
07.12.18 pá 17:00 Sokol Roudnice nad Labem - SKK Bohušovice C
07.12.18 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem B - TJ Union Děčín
07.12.18 pá 18:00 TJ Sokol Duchcov B - KK Hvězda Trnovany C
08.12.18 so 09:00 ASK Lovosice B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C
08.12.18 so 12:30 TJ Teplice Letná D - Sokol Ústí nad Labem C
TJ Teplice Letná C volno

Rozlosování jarní části soutěže:

14. kolo
TJ Sokol Duchcov B volno
10.01.19 čt 17:00 KO Česká Kamenice B - TJ Union Děčín
11.01.19 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem C - Sokol Roudnice nad Labem
11.01.19 pá 17:00 SKK Bohušovice C - ASK Lovosice B
11.01.19 pá 17:00 KK Hvězda Trnovany C - TJ Kovostroj Děčín C
11.01.19 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - Sokol Ústí nad Labem B
12.01.19 so 09:00 TJ Teplice Letná D - TJ Teplice Letná C

15. kolo
17.01.19 čt 17:00 KO Česká Kamenice B - TJ Teplice Letná D
17.01.19 čt 17:00 TJ Kovostroj Děčín C - SKK Bohušovice C
18.01.19 pá 17:00 TJ Union Děčín - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C
18.01.19 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem B - KK Hvězda Trnovany C
18.01.19 pá 17:00 Sokol Roudnice nad Labem - TJ Teplice Letná C
18.01.19 pá 18:00 TJ Sokol Duchcov B - Sokol Ústí nad Labem C
ASK Lovosice B volno

16. kolo
TJ Kovostroj Děčín C volno
01.02.19 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem C - ASK Lovosice B
01.02.19 pá 17:00 SKK Bohušovice C - Sokol Ústí nad Labem B
01.02.19 pá 17:00 KK Hvězda Trnovany C - TJ Union Děčín
01.02.19 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - KO Česká Kamenice B
02.02.19 so 16:00 TJ Teplice Letná D - Sokol Roudnice nad Labem
02.02.19 so 16:00 TJ Teplice Letná C - TJ Sokol Duchcov B

17. kolo
07.02.19 čt 17:00 KO Česká Kamenice B - KK Hvězda Trnovany C
07.02.19 čt 17:00 TJ Kovostroj Děčín C - Sokol Ústí nad Labem C
08.02.19 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - TJ Teplice Letná D
08.02.19 pá 17:00 TJ Union Děčín - SKK Bohušovice C
Sokol Ústí nad Labem B volno
08.02.19 pá 18:00 TJ Sokol Duchcov B - Sokol Roudnice nad Labem
09.02.19 so 09:00 ASK Lovosice B - TJ Teplice Letná C

18. kolo
TJ Union Děčín volno
15.02.19 pá 17:00 Sokol Roudnice nad Labem - ASK Lovosice B
15.02.19 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem C - Sokol Ústí nad Labem B
15.02.19 pá 17:00 SKK Bohušovice C - KO Česká Kamenice B
15.02.19 pá 17:00 KK Hvězda Trnovany C - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C
16.02.19 so 16:00 TJ Teplice Letná D - TJ Sokol Duchcov B
16.02.19 so 16:00 TJ Teplice Letná C - TJ Kovostroj Děčín C

19. kolo
KO Česká Kamenice B volno
21.02.19 čt 17:00 TJ Kovostroj Děčín C - Sokol Roudnice nad Labem
22.02.19 pá 17:00 KK Hvězda Trnovany C - TJ Teplice Letná D
22.02.19 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - SKK Bohušovice C
22.02.19 pá 17:00 TJ Union Děčín - Sokol Ústí nad Labem C
22.02.19 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem B - TJ Teplice Letná C
23.02.19 so 09:00 ASK Lovosice B - TJ Sokol Duchcov B

20. kolo
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C volno
01.03.19 pá 17:00 Sokol Roudnice nad Labem - Sokol Ústí nad Labem B
01.03.19 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem C - KO Česká Kamenice B
01.03.19 pá 17:00 SKK Bohušovice C - KK Hvězda Trnovany C
01.03.19 pá 18:00 TJ Sokol Duchcov B - TJ Kovostroj Děčín C
02.03.19 so 16:00 TJ Teplice Letná D - ASK Lovosice B
02.03.19 so 16:00 TJ Teplice Letná C - TJ Union Děčín

21. kolo
07.03.19 čt 17:00 KO Česká Kamenice B - TJ Teplice Letná C
07.03.19 čt 17:00 TJ Kovostroj Děčín C - ASK Lovosice B
08.03.19 pá 17:00 SKK Bohušovice C - TJ Teplice Letná D
KK Hvězda Trnovany C volno
08.03.19 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - Sokol Ústí nad Labem C
08.03.19 pá 17:00 TJ Union Děčín - Sokol Roudnice nad Labem
08.03.19 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem B - TJ Sokol Duchcov B

22. kolo
SKK Bohušovice C volno
15.03.19 pá 17:00 Sokol Roudnice nad Labem - KO Česká Kamenice B
15.03.19 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem C - KK Hvězda Trnovany C
15.03.19 pá 18:00 TJ Sokol Duchcov B - TJ Union Děčín
16.03.19 so 09:00 ASK Lovosice B - Sokol Ústí nad Labem B
16.03.19 so 16:00 TJ Teplice Letná D - TJ Kovostroj Děčín C
16.03.19 so 16:00 TJ Teplice Letná C - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C

23. kolo
TJ Teplice Letná D volno
21.03.19 čt 17:00 KO Česká Kamenice B - TJ Sokol Duchcov B
22.03.19 pá 17:00 SKK Bohušovice C - Sokol Ústí nad Labem C
22.03.19 pá 17:00 KK Hvězda Trnovany C - TJ Teplice Letná C
22.03.19 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - Sokol Roudnice nad Labem
22.03.19 pá 17:00 TJ Union Děčín - ASK Lovosice B
22.03.19 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem B - TJ Kovostroj Děčín C

24. kolo
28.03.19 čt 17:00 TJ Kovostroj Děčín C - TJ Union Děčín
29.03.19 pá 17:00 Sokol Roudnice nad Labem - KK Hvězda Trnovany C
Sokol Ústí nad Labem C volno
29.03.19 pá 18:00 TJ Sokol Duchcov B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C
30.03.19 so 09:00 ASK Lovosice B - KO Česká Kamenice B
30.03.19 so 12:30 TJ Teplice Letná D - Sokol Ústí nad Labem B
30.03.19 so 12:30 TJ Teplice Letná C - SKK Bohušovice C

25. kolo
TJ Teplice Letná C volno
04.04.19 čt 17:00 KO Česká Kamenice B - TJ Kovostroj Děčín C
05.04.19 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem C - TJ Teplice Letná D
05.04.19 pá 17:00 SKK Bohušovice C - Sokol Roudnice nad Labem
05.04.19 pá 17:00 KK Hvězda Trnovany C - TJ Sokol Duchcov B
05.04.19 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. C - ASK Lovosice B
05.04.19 pá 17:00 TJ Union Děčín - Sokol Ústí nad Labem B

26. kolo
11.04.19 čt 17:00 TJ Kovostroj Děčín C - TJ Lokomotiva Ústí n. L. C
13.04.19 so 09:00 Sokol Ústí nad Labem B - KO Česká Kamenice B
Sokol Roudnice nad Labem volno
12.04.19 pá 18:00 TJ Sokol Duchcov B - SKK Bohušovice C
13.04.19 so 09:00 ASK Lovosice B - KK Hvězda Trnovany C
13.04.19 so 16:00 TJ Teplice Letná D - TJ Union Děčín
13.04.19 so 16:00 TJ Teplice Letná C - Sokol Ústí nad Labem C

Zajímavé odkazy
Trénink kuželek
Editace webu
Aktuality
 
  • 30. 3. 2019 Stanislav Šmíd ml. (VTŽ Chomutov) vytvořil nový rekord kuželny Kovostroj Děčín výkonem 484 (289+195, 0chyb; dráhy 142+98=240, 147+97=244). Velká gratulace!!!