Kontakty

Adresa kuželny
Ulice: Práce 1111/21
Město: Děčín
PSČ: 405 02
Kraj: Ústecký

Předseda
Jméno a příjmení: Tomáš Novák
Telefon: 732 976 250
Mail: viltomik@seznam.cz

Kontakt tým "A"
Jméno a příjmení: Pavel Piskoř
Telefon: 724 286 307
Mail: pissino@atlas.cz


Kontakt tým "B"
Jméno a příjmení: Jana Sobotková
Telefon: 724 102 585
Mail: jani.sobotkova@seznam.cz

Kontakt tým "C"
Jméno a příjmení: Marie Čiháková
Telefon: 604 366 163
Mail: alefinka@seznam.cz


Rozlosování "B"

Rozlosování podzimní části soutěže:

1. kolo
15.09.18 so 09:00 TJ VTŽ Chomutov B - KO Česká Kamenice
15.09.18 so 09:00 TJ Lokomotiva Žatec - Sokol Spořice
15.09.18 so 09:00 SKK Bílina - Sokol Ústí nad Labem
15.09.18 so 09:00 TJ Sokol Údlice - TJ Kovostroj Děčín B
15.09.18 so 09:00 SK Verneřice - ASK Lovosice
15.09.18 so 09:00 TJ Slovan Vejprty - TJ Elektrárny Kadaň B
15.09.18 so 09:00 TJ Teplice Letná B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. B

2. kolo
21.09.18 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B - TJ VTŽ Chomutov B
21.09.18 pá 17:00 TJ Kovostroj Děčín B - SK Verneřice
22.09.18 so 09:00 TJ Elektrárny Kadaň B - TJ Teplice Letná B
22.09.18 so 09:00 Sokol Ústí nad Labem - TJ Sokol Údlice
22.09.18 so 09:00 Sokol Spořice - SKK Bílina
22.09.18 so 09:00 KO Česká Kamenice - TJ Lokomotiva Žatec
22.09.18 so 12:00 ASK Lovosice - TJ Slovan Vejprty

3. kolo
28.09.18 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B - TJ Elektrárny Kadaň B
29.09.18 so 09:00 TJ VTŽ Chomutov B - TJ Lokomotiva Žatec
29.09.18 so 09:00 SKK Bílina - KO Česká Kamenice
29.09.18 so 09:00 TJ Sokol Údlice - Sokol Spořice
29.09.18 so 09:00 SK Verneřice - Sokol Ústí nad Labem
29.09.18 so 09:00 TJ Slovan Vejprty - TJ Kovostroj Děčín B
29.09.18 so 09:00 TJ Teplice Letná B - ASK Lovosice

4. kolo
05.10.18 pá 17:00 KO Česká Kamenice - Sokol Ústí nad Labem
05.10.18 pá 17:00 TJ Lokomotiva Žatec - TJ Kovostroj Děčín B
06.10.18 so 09:00 Sokol Spořice - TJ VTŽ Chomutov B
06.10.18 so 09:00 SKK Bílina - ASK Lovosice
06.10.18 so 09:00 TJ Sokol Údlice - TJ Elektrárny Kadaň B
06.10.18 so 09:00 SK Verneřice - TJ Lokomotiva Ústí n. L. B
06.10.18 so 09:00 TJ Slovan Vejprty - TJ Teplice Letná B

5. kolo
12.10.18 pá 17:00 TJ Kovostroj Děčín B - TJ Teplice Letná B
13.10.18 so 09:00 TJ Elektrárny Kadaň B - TJ VTŽ Chomutov B
13.10.18 so 09:00 Sokol Ústí nad Labem - TJ Slovan Vejprty
13.10.18 so 09:00 Sokol Spořice - SK Verneřice
13.10.18 so 09:00 KO Česká Kamenice - TJ Sokol Údlice
13.10.18 so 09:00 TJ Lokomotiva Žatec - SKK Bílina
13.10.18 so 12:00 ASK Lovosice - TJ Lokomotiva Ústí n. L. B

6. kolo
19.10.18 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B - TJ Kovostroj Děčín B
20.10.18 so 09:00 TJ VTŽ Chomutov B - SKK Bílina
20.10.18 so 09:00 TJ Sokol Údlice - TJ Lokomotiva Žatec
20.10.18 so 09:00 SK Verneřice - KO Česká Kamenice
20.10.18 so 09:00 TJ Slovan Vejprty - Sokol Spořice
20.10.18 so 09:00 TJ Teplice Letná B - Sokol Ústí nad Labem
20.10.18 so 09:00 TJ Elektrárny Kadaň B - ASK Lovosice

7. kolo
27.10.18 so 09:00 Sokol Ústí nad Labem - TJ Lokomotiva Ústí n. L. B
27.10.18 so 09:00 Sokol Spořice - TJ Teplice Letná B
27.10.18 so 09:00 KO Česká Kamenice - TJ Slovan Vejprty
27.10.18 so 09:00 TJ Lokomotiva Žatec - SK Verneřice
27.10.18 so 09:00 SKK Bílina - TJ Sokol Údlice
27.10.18 so 12:00 ASK Lovosice - TJ VTŽ Chomutov B
27.10.18 so 14:00 TJ Kovostroj Děčín B - TJ Elektrárny Kadaň B

8. kolo
02.11.18 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B - Sokol Spořice
03.11.18 so 09:00 TJ VTŽ Chomutov B - TJ Sokol Údlice
03.11.18 so 09:00 SK Verneřice - SKK Bílina
03.11.18 so 09:00 TJ Slovan Vejprty - TJ Lokomotiva Žatec
03.11.18 so 09:00 TJ Teplice Letná B - KO Česká Kamenice
03.11.18 so 09:00 TJ Elektrárny Kadaň B - Sokol Ústí nad Labem
03.11.18 so 12:00 ASK Lovosice - TJ Kovostroj Děčín B

9. kolo
09.11.18 pá 17:00 TJ Kovostroj Děčín B - TJ VTŽ Chomutov B
09.11.18 pá 17:00 KO Česká Kamenice - TJ Lokomotiva Ústí n. L. B
10.11.18 so 09:00 Sokol Ústí nad Labem - ASK Lovosice
10.11.18 so 09:00 Sokol Spořice - TJ Elektrárny Kadaň B
10.11.18 so 09:00 TJ Lokomotiva Žatec - TJ Teplice Letná B
10.11.18 so 09:00 SKK Bílina - TJ Slovan Vejprty
10.11.18 so 09:00 TJ Sokol Údlice - SK Verneřice

10. kolo
16.11.18 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B - TJ Lokomotiva Žatec
16.11.18 pá 17:00 TJ Kovostroj Děčín B - Sokol Ústí nad Labem
17.11.18 so 09:00 TJ VTŽ Chomutov B - SK Verneřice
17.11.18 so 09:00 TJ Slovan Vejprty - TJ Sokol Údlice
17.11.18 so 09:00 TJ Teplice Letná B - SKK Bílina
17.11.18 so 09:00 TJ Elektrárny Kadaň B - KO Česká Kamenice
17.11.18 so 12:00 ASK Lovosice - Sokol Spořice

11. kolo
23.11.18 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B - TJ Slovan Vejprty
23.11.18 pá 17:00 TJ Kovostroj Děčín B - SKK Bílina
24.11.18 so 09:00 TJ Teplice Letná B - TJ VTŽ Chomutov B
24.11.18 so 09:00 TJ Elektrárny Kadaň B - SK Verneřice
24.11.18 so 09:00 Sokol Ústí nad Labem - TJ Lokomotiva Žatec
24.11.18 so 09:00 Sokol Spořice - KO Česká Kamenice
24.11.18 so 12:00 ASK Lovosice - TJ Sokol Údlice

12. kolo
30.11.18 pá 17:00 KO Česká Kamenice - ASK Lovosice
01.12.18 so 09:00 Sokol Ústí nad Labem - TJ VTŽ Chomutov B
01.12.18 so 09:00 Sokol Spořice - TJ Kovostroj Děčín B
01.12.18 so 09:00 TJ Lokomotiva Žatec - TJ Elektrárny Kadaň B
01.12.18 so 09:00 SKK Bílina - TJ Lokomotiva Ústí n. L. B
01.12.18 so 09:00 TJ Sokol Údlice - TJ Teplice Letná B
01.12.18 so 09:00 SK Verneřice - TJ Slovan Vejprty

13. kolo
07.12.18 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B - TJ Sokol Údlice
07.12.18 pá 17:00 TJ Kovostroj Děčín B - KO Česká Kamenice
08.12.18 so 09:00 TJ VTŽ Chomutov B - TJ Slovan Vejprty
08.12.18 so 09:00 TJ Teplice Letná B - SK Verneřice
08.12.18 so 09:00 TJ Elektrárny Kadaň B - SKK Bílina
08.12.18 so 09:00 Sokol Ústí nad Labem - Sokol Spořice
08.12.18 so 12:00 ASK Lovosice - TJ Lokomotiva Žatec

Rozlosování jarní části soutěže:

14. kolo
12.01.19 so 09:00 KO Česká Kamenice - Sokol Spořice
12.01.19 so 14:00 TJ VTŽ Chomutov B - TJ Teplice Letná B
12.01.19 so 09:00 TJ Slovan Vejprty - TJ Lokomotiva Ústí n. L. B
12.01.19 so 09:00 SK Verneřice - TJ Elektrárny Kadaň B
12.01.19 so 09:00 TJ Sokol Údlice - ASK Lovosice
12.01.19 so 09:00 SKK Bílina - TJ Kovostroj Děčín B
12.01.19 so 09:00 TJ Lokomotiva Žatec - Sokol Ústí nad Labem

15. kolo
19.01.19 so 09:00 KO Česká Kamenice - TJ VTŽ Chomutov B
18.01.19 pá 17:00 TJ Kovostroj Děčín B - TJ Sokol Údlice
18.01.19 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B - TJ Teplice Letná B
19.01.19 so 09:00 Sokol Spořice - TJ Lokomotiva Žatec
19.01.19 so 09:00 Sokol Ústí nad Labem - SKK Bílina
19.01.19 so 09:00 TJ Elektrárny Kadaň B - TJ Slovan Vejprty
19.01.19 so 12:00 ASK Lovosice - SK Verneřice

16. kolo
02.02.19 so 09:00 TJ VTŽ Chomutov B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. B
02.02.19 so 09:00 TJ Teplice Letná B - TJ Elektrárny Kadaň B
02.02.19 so 09:00 TJ Slovan Vejprty - ASK Lovosice
02.02.19 so 09:00 SK Verneřice - TJ Kovostroj Děčín B
02.02.19 so 09:00 TJ Sokol Údlice - Sokol Ústí nad Labem
02.02.19 so 09:00 SKK Bílina - Sokol Spořice
02.02.19 so 09:00 TJ Lokomotiva Žatec - KO Česká Kamenice

17. kolo
08.02.19 pá 17:00 KO Česká Kamenice - SKK Bílina
09.02.19 so 14:00 TJ Kovostroj Děčín B - TJ Slovan Vejprty
09.02.19 so 09:00 TJ Lokomotiva Žatec - TJ VTŽ Chomutov B
09.02.19 so 09:00 Sokol Spořice - TJ Sokol Údlice
09.02.19 so 09:00 Sokol Ústí nad Labem - SK Verneřice
09.02.19 so 09:00 TJ Elektrárny Kadaň B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. B
09.02.19 so 12:00 ASK Lovosice - TJ Teplice Letná B

18. kolo
15.02.19 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B - ASK Lovosice
16.02.19 so 09:00 TJ VTŽ Chomutov B - TJ Elektrárny Kadaň B
16.02.19 so 09:00 TJ Teplice Letná B - TJ Kovostroj Děčín B
16.02.19 so 09:00 TJ Slovan Vejprty - Sokol Ústí nad Labem
16.02.19 so 09:00 SK Verneřice - Sokol Spořice
16.02.19 so 09:00 TJ Sokol Údlice - KO Česká Kamenice
16.02.19 so 09:00 SKK Bílina - TJ Lokomotiva Žatec

19. kolo
22.02.19 pá 17:00 KO Česká Kamenice - SK Verneřice
22.02.19 pá 17:00 TJ Kovostroj Děčín B - TJ Lokomotiva Ústí n. L. B
23.02.19 so 09:00 SKK Bílina - TJ VTŽ Chomutov B
23.02.19 so 09:00 TJ Lokomotiva Žatec - TJ Sokol Údlice
23.02.19 so 09:00 Sokol Spořice - TJ Slovan Vejprty
23.02.19 so 09:00 Sokol Ústí nad Labem - TJ Teplice Letná B
23.02.19 so 12:00 ASK Lovosice - TJ Elektrárny Kadaň B

20. kolo
01.03.19 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B - Sokol Ústí nad Labem
02.03.19 so 09:00 TJ VTŽ Chomutov B - ASK Lovosice
02.03.19 so 09:00 TJ Elektrárny Kadaň B - TJ Kovostroj Děčín B
02.03.19 so 09:00 TJ Teplice Letná B - Sokol Spořice
02.03.19 so 09:00 TJ Slovan Vejprty - KO Česká Kamenice
02.03.19 so 09:00 SK Verneřice - TJ Lokomotiva Žatec
02.03.19 so 09:00 TJ Sokol Údlice - SKK Bílina

21. kolo
08.03.19 pá 17:00 KO Česká Kamenice - TJ Teplice Letná B
08.03.19 pá 17:00 TJ Kovostroj Děčín B - ASK Lovosice
09.03.19 so 09:00 TJ Sokol Údlice - TJ VTŽ Chomutov B
09.03.19 so 09:00 SKK Bílina - SK Verneřice
09.03.19 so 09:00 TJ Lokomotiva Žatec - TJ Slovan Vejprty
09.03.19 so 09:00 Sokol Spořice - TJ Lokomotiva Ústí n. L. B
09.03.19 so 09:00 Sokol Ústí nad Labem - TJ Elektrárny Kadaň B

22. kolo
15.03.19 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B - KO Česká Kamenice
16.03.19 so 09:00 TJ VTŽ Chomutov B - TJ Kovostroj Děčín B
16.03.19 so 09:00 TJ Elektrárny Kadaň B - Sokol Spořice
16.03.19 so 09:00 TJ Teplice Letná B - TJ Lokomotiva Žatec
16.03.19 so 09:00 TJ Slovan Vejprty - SKK Bílina
16.03.19 so 09:00 SK Verneřice - TJ Sokol Údlice
16.03.19 so 12:00 ASK Lovosice - Sokol Ústí nad Labem

23. kolo
23.03.19 so 09:00 KO Česká Kamenice - TJ Elektrárny Kadaň B
23.03.19 so 09:00 SK Verneřice - TJ VTŽ Chomutov B
23.03.19 so 09:00 TJ Sokol Údlice - TJ Slovan Vejprty
23.03.19 so 09:00 SKK Bílina - TJ Teplice Letná B
22.03.19 pá 17:00 TJ Lokomotiva Žatec - TJ Lokomotiva Ústí n. L. B
23.03.19 so 09:00 Sokol Spořice - ASK Lovosice
23.03.19 so 09:00 Sokol Ústí nad Labem - TJ Kovostroj Děčín B

24. kolo
29.03.19 pá 17:00 TJ Kovostroj Děčín B - Sokol Spořice
29.03.19 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B - SKK Bílina
30.03.19 so 09:00 TJ VTŽ Chomutov B - Sokol Ústí nad Labem
30.03.19 so 09:00 TJ Elektrárny Kadaň B - TJ Lokomotiva Žatec
30.03.19 so 09:00 TJ Teplice Letná B - TJ Sokol Údlice
30.03.19 so 09:00 TJ Slovan Vejprty - SK Verneřice
30.03.19 so 12:00 ASK Lovosice - KO Česká Kamenice

25. kolo
05.04.19 pá 17:00 KO Česká Kamenice - TJ Kovostroj Děčín B
06.04.19 so 09:00 TJ Slovan Vejprty - TJ VTŽ Chomutov B
06.04.19 so 09:00 SK Verneřice - TJ Teplice Letná B
06.04.19 so 09:00 TJ Sokol Údlice - TJ Lokomotiva Ústí n. L. B
06.04.19 so 09:00 SKK Bílina - TJ Elektrárny Kadaň B
06.04.19 so 09:00 TJ Lokomotiva Žatec - ASK Lovosice
06.04.19 so 09:00 Sokol Spořice - Sokol Ústí nad Labem

26. kolo
12.04.19 pá 17:00 TJ Kovostroj Děčín B - TJ Lokomotiva Žatec
12.04.19 pá 17:00 TJ Lokomotiva Ústí n. L. B - SK Verneřice
13.04.19 so 09:00 TJ VTŽ Chomutov B - Sokol Spořice
12.04.19 pá 17:00 Sokol Ústí nad Labem - KO Česká Kamenice
13.04.19 so 09:00 TJ Elektrárny Kadaň B - TJ Sokol Údlice
13.04.19 so 09:00 TJ Teplice Letná B - TJ Slovan Vejprty
13.04.19 so 12:00 ASK Lovosice - SKK Bílina


Zajímavé odkazy
Trénink kuželek
Editace webu
Aktuality
 
  • 30. 3. 2019 Stanislav Šmíd ml. (VTŽ Chomutov) vytvořil nový rekord kuželny Kovostroj Děčín výkonem 484 (289+195, 0chyb; dráhy 142+98=240, 147+97=244). Velká gratulace!!!