Kontakty

Adresa kuželny
Ulice: Práce 1111/21
Město: Děčín
PSČ: 405 02
Kraj: Ústecký

Předseda
Jméno a příjmení: Tomáš Novák
Telefon: 732 976 250
Mail: viltomik@seznam.cz

Kontakt tým "A"
Jméno a příjmení: Pavel Piskoř
Telefon: 724 286 307
Mail: pissino@atlas.cz


Kontakt tým "B"
Jméno a příjmení: Jana Sobotková
Telefon: 724 102 585
Mail: jani.sobotkova@seznam.cz

Kontakt tým "C"
Jméno a příjmení: Marie Čiháková
Telefon: 604 366 163
Mail: alefinka@seznam.cz


Rozlosování "A"

Rozlosování podzimní části soutěže:

1. kolo
TJ Kovostroj Děčín - volno
14.09.18 pá 16.30 SK Plaston Šluknov - SK Děčín
15.09.18 so 09.00 TJ KK Louny - SK Skalice u České Lípy
15.09.18 so 14.00 SKK Bohušovice B - TJ Bižuterie Jablonec n. N.
15.09.18 so 14.30 TJ Doksy - TJ Jiskra Nový Bor
15.09.18 so 15.00 TJ Dynamo Liberec B - TJ VTŽ Chomutov

2. kolo
TJ Jiskra Nový Bor - volno
22.09.18 so 09.00 SK Plaston Šluknov - TJ Dynamo Liberec B
22.09.18 so 09.00 SK Skalice u České Lípy - SK Děčín
22.09.18 so 09.00 TJ Kovostroj Děčín - SKK Bohušovice B
22.09.18 so 09.00 TJ VTŽ Chomutov - TJ Doksy
22.09.18 so 14.00 TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ KK Louny

3. kolo
TJ VTŽ Chomutov - volno
28.09.18 pá 17.00 SK Děčín - TJ Bižuterie Jablonec n. N.
28.09.18 pá 18.00 TJ Dynamo Liberec B - TJ Doksy
28.09.18 pá 19.00 SKK Bohušovice B - TJ Jiskra Nový Bor
29.09.18 so 09.00 TJ KK Louny - TJ Kovostroj Děčín
29.09.18 so 09.00 SK Plaston Šluknov - SK Skalice u České Lípy

4. kolo
TJ Doksy - volno
13.10.18 so 09.00 SK Skalice u České Lípy - TJ Dynamo Liberec B
13.10.18 so 09.00 TJ Kovostroj Děčín - SK Děčín
13.10.18 so 09.00 TJ VTŽ Chomutov - SKK Bohušovice B
13.10.18 so 14.00 TJ Bižuterie Jablonec n. N. - SK Plaston Šluknov
13.10.18 so 15.00 TJ Jiskra Nový Bor - TJ KK Louny

5. kolo
TJ Dynamo Liberec B - volno
19.10.18 pá 17.00 SK Děčín - TJ Jiskra Nový Bor
19.10.18 pá 19.00 SKK Bohušovice B - TJ Doksy
20.10.18 so 09.00 TJ KK Louny - TJ VTŽ Chomutov
20.10.18 so 09.00 SK Plaston Šluknov - TJ Kovostroj Děčín
20.10.18 so 09.00 SK Skalice u České Lípy - TJ Bižuterie Jablonec n. N.

6. kolo
SKK Bohušovice B - volno
27.10.18 so 09.00 TJ Kovostroj Děčín - SK Skalice u České Lípy
27.10.18 so 09.00 TJ VTŽ Chomutov - SK Děčín
27.10.18 so 14.00 TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Dynamo Liberec B
27.10.18 so 14.30 TJ Doksy - TJ KK Louny
27.10.18 so 15.00 TJ Jiskra Nový Bor - SK Plaston Šluknov

7. kolo
TJ KK Louny - volno
02.11.18 pá 17.00 SK Děčín - TJ Doksy
02.11.18 pá 18.00 TJ Dynamo Liberec B - SKK Bohušovice B
03.11.18 so 09.00 SK Plaston Šluknov - TJ VTŽ Chomutov
03.11.18 so 09.00 SK Skalice u České Lípy - TJ Jiskra Nový Bor
03.11.18 so 14.00 TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Kovostroj Děčín

8. kolo
SK Děčín - volno
09.11.18 pá 19.00 SKK Bohušovice B - TJ KK Louny
10.11.18 so 09.00 TJ Kovostroj Děčín - TJ Dynamo Liberec B
10.11.18 so 09.00 TJ VTŽ Chomutov - SK Skalice u České Lípy
10.11.18 so 14.30 TJ Doksy - SK Plaston Šluknov
10.11.18 so 15.00 TJ Jiskra Nový Bor - TJ Bižuterie Jablonec n. N.

9. kolo
SK Plaston Šluknov - volno
16.11.18 pá 17.00 SK Děčín - SKK Bohušovice B
17.11.18 so 09.00 SK Skalice u České Lípy - TJ Doksy
17.11.18 so 09.00 TJ Kovostroj Děčín - TJ Jiskra Nový Bor
17.11.18 so 14.00 TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ VTŽ Chomutov
17.11.18 so 15.00 TJ Dynamo Liberec B - TJ KK Louny

10. kolo
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - volno
23.11.18 pá 17.00 SK Děčín - TJ Dynamo Liberec B
24.11.18 so 09.00 SK Plaston Šluknov - TJ KK Louny
24.11.18 so 09.00 SK Skalice u České Lípy - SKK Bohušovice B
24.11.18 so 09.00 TJ Kovostroj Děčín - TJ Doksy
24.11.18 so 15.00 TJ Jiskra Nový Bor - TJ VTŽ Chomutov

11. kolo
SK Skalice u České Lípy - volno
30.11.18 pá 19.00 SKK Bohušovice B - SK Plaston Šluknov
01.12.18 so 09.00 TJ Jiskra Nový Bor - TJ Dynamo Liberec B
01.12.18 so 09.00 TJ VTŽ Chomutov - TJ Kovostroj Děčín
01.12.18 so 09.00 TJ KK Louny - SK Děčín
01.12.18 so 14.30 TJ Doksy - TJ Bižuterie Jablonec n. N.

Rozlosování jarní části soutěže:

12. kolo
TJ Bižuterie Jablonec n. N. - volno
11.01.19 pá 18.00 TJ Dynamo Liberec B - SK Děčín
11.01.19 pá 19.00 SKK Bohušovice B - SK Skalice u České Lípy
12.01.19 so 09.00 TJ KK Louny - SK Plaston Šluknov
12.01.19 so 09.00 TJ VTŽ Chomutov - TJ Jiskra Nový Bor
12.01.19 so 14.30 TJ Doksy - TJ Kovostroj Děčín

13. kolo
TJ Kovostroj Děčín - volno
19.01.19 so 09.00 TJ VTŽ Chomutov - TJ Dynamo Liberec B
19.01.19 so 09.00 SK Skalice u České Lípy - TJ KK Louny
18.01.19 pá 17.00 SK Děčín - SK Plaston Šluknov
19.01.19 so 14.00 TJ Bižuterie Jablonec n. N. - SKK Bohušovice B
19.01.19 so 15.00 TJ Jiskra Nový Bor - TJ Doksy

14. kolo
TJ Jiskra Nový Bor - volno
01.02.19 pá 17.00 SK Děčín - SK Skalice u České Lípy
01.02.19 pá 18.00 TJ Dynamo Liberec B - SK Plaston Šluknov
01.02.19 pá 19.00 SKK Bohušovice B - TJ Kovostroj Děčín
02.02.19 so 09.00 TJ KK Louny - TJ Bižuterie Jablonec n. N.
02.02.19 so 14.30 TJ Doksy - TJ VTŽ Chomutov

15. kolo
TJ VTŽ Chomutov - volno
09.02.19 so 09.00 TJ Jiskra Nový Bor - SKK Bohušovice B
09.02.19 so 09.00 TJ Kovostroj Děčín - TJ KK Louny
09.02.19 so 09.00 SK Skalice u České Lípy - SK Plaston Šluknov
09.02.19 so 14.00 TJ Bižuterie Jablonec n. N. - SK Děčín
09.02.19 so 14.30 TJ Doksy - TJ Dynamo Liberec B

16. kolo
TJ Doksy - volno
15.02.19 pá 17.00 SK Děčín - TJ Kovostroj Děčín
15.02.19 pá 18.00 TJ Dynamo Liberec B - SK Skalice u České Lípy
15.02.19 pá 19.00 SKK Bohušovice B - TJ VTŽ Chomutov
16.02.19 so 09.00 SK Plaston Šluknov - TJ Bižuterie Jablonec n. N.
16.02.19 so 09.00 TJ KK Louny - TJ Jiskra Nový Bor

17. kolo
TJ Dynamo Liberec B - volno
23.02.19 so 09.00 TJ VTŽ Chomutov - TJ KK Louny
23.02.19 so 09.00 TJ Jiskra Nový Bor - SK Děčín
23.02.19 so 09.00 TJ Kovostroj Děčín - SK Plaston Šluknov
23.02.19 so 14.00 TJ Bižuterie Jablonec n. N. - SK Skalice u České Lípy
23.02.19 so 14.30 TJ Doksy - SKK Bohušovice B

18. kolo
SKK Bohušovice B - volno
01.03.19 pá 18.00 TJ Dynamo Liberec B - TJ Bižuterie Jablonec n. N.
02.03.19 so 09.00 SK Skalice u České Lípy - TJ Kovostroj Děčín
02.03.19 so 09.00 SK Plaston Šluknov - TJ Jiskra Nový Bor
02.03.19 so 09.00 SK Děčín - TJ VTŽ Chomutov
02.03.19 so 09.00 TJ KK Louny - TJ Doksy

19. kolo
TJ KK Louny - volno
08.03.19 pá 19.00 SKK Bohušovice B - TJ Dynamo Liberec B
09.03.19 so 09.00 TJ VTŽ Chomutov - SK Plaston Šluknov
09.03.19 so 09.00 TJ Jiskra Nový Bor - SK Skalice u České Lípy
09.03.19 so 09.00 TJ Kovostroj Děčín - TJ Bižuterie Jablonec n. N.
09.03.19 so 14.30 TJ Doksy - SK Děčín

20. kolo
SK Děčín - volno
15.03.19 pá 18.00 TJ Dynamo Liberec B - TJ Kovostroj Děčín
16.03.19 so 09.00 SK Skalice u České Lípy - TJ VTŽ Chomutov
16.03.19 so 09.00 SK Plaston Šluknov - TJ Doksy
16.03.19 so 09.00 TJ KK Louny - SKK Bohušovice B
16.03.19 so 14.00 TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Jiskra Nový Bor

21. kolo
SK Plaston Šluknov - volno
22.03.19 pá 19.00 SKK Bohušovice B - SK Děčín
23.03.19 so 09.00 TJ KK Louny - TJ Dynamo Liberec B
23.03.19 so 09.00 TJ VTŽ Chomutov - TJ Bižuterie Jablonec n. N.
23.03.19 so 09.00 TJ Jiskra Nový Bor - TJ Kovostroj Děčín
23.03.19 so 14.30 TJ Doksy - SK Skalice u České Lípy

22. kolo
SK Skalice u České Lípy - volno
29.03.19 pá 17.00 SK Děčín - TJ KK Louny
29.03.19 pá 18.00 TJ Dynamo Liberec B - TJ Jiskra Nový Bor
30.03.19 so 09.00 TJ Kovostroj Děčín - TJ VTŽ Chomutov
30.03.19 so 09.00 SK Plaston Šluknov - SKK Bohušovice B
30.03.19 so 14.00 TJ Bižuterie Jablonec n. N. - TJ Doksy

Zajímavé odkazy
Trénink kuželek
Editace webu
Aktuality
 
  • 30. 3. 2019 Stanislav Šmíd ml. (VTŽ Chomutov) vytvořil nový rekord kuželny Kovostroj Děčín výkonem 484 (289+195, 0chyb; dráhy 142+98=240, 147+97=244). Velká gratulace!!!